SCARLXRD atskleidė, kas apšildys jo pasirodymą Lietuvoje

SCARLXRD 1
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-08 10:53
Scenos smurtautoju vadinamas reperis SCARLXRD, kuris birželio 6 d. menų fabrike „Loftas“ surengs savo pirmąjį pasirodymą Lietuvoje, paskelbė dvi naujienas: pristatė savo naujausią albumą „DXXM“ ir paskelbė, kas apšildys jo koncertą Lietuvoje.

Naujame vieno labiausiai kylančių alternatyviosios muzikos atstovų SCARLXRD albume – net 14 kompozicijų. Įniršis, triukšmas, iškraipytas vokalas, sunkiųjų gitarų skambesys, spąstų elementai, agresyvi atlikimo maniera – maištininkas su juoda kauke lieka ištikimas sau ir naujame albume toliau vysto savitą garsą ir stilių.

SCARLXRD koncertą apšildys šiuolaikinio hiphopo madą Lietuvoje diktuojanti grupė „Mad Money“. Tai – velniškai karštas derinys, kuris žada tikrąjį „Didįjį sprogimą“. Grupė jau ne vieną kartą buvo nominuota M.A.M.A. ir Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose, o jos kūrinys „Mi Casa Tu Casa“ pelnė auksinio singlo statulėlę. Prieš mėnesį „Mad Money“ išleido naują dainą „Cukrus & Mielės“ ir šiuo metu jau aktyviai pluša studijoje, kurioje įrašinėja naują kūrinį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai