Scarlett Johansson suknelė „Met Gala“ sulaukė diskusijų – ji iš „Marchesa“

Scarlett Johansson ir Colinas Jostas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-08 09:39
Aktorė Scarlett Johansson pirmadienio naktį vykusiame „Met Gala“ pokylyje vilkėjo „Marchesa“ mados namų suknelę. Tai netruko pastebėti viso pasaulio spauda, mat šie mados namai priklauso Georginai Chapman – moteriai, kurios vyras Harvey Weinsteinas apkaltintas daugybe seksualinio pobūdžio nusikaltimų.

Nuo to laiko, kai praėjusį rudenį daugybė moterų pradėjo viešai pasakoti apie H. Weinsteiną, ir kai paaiškėjo, kad kai kurioms jo prodiusuojamų filmų aktorėms jis raudonojo kilimo renginiuose tiesiog liepdavo vilkėti savo žmonos mados namų sukneles, niekas iš garsenybių nebevilkėjo „Marchesa“.

Tad, nors G. Chapman pareiškė nieko nežinojusi apie daugybę metų savo vyro darytus nusikaltimus, „Marchesa“ mados namai garsenybėms tiesiog tapo tabu – iš solidarumo nuo H. Weinsteino nukentėjusioms moterims.

G. Chapman skiriasi su H. Weinsteinu ir šis Scarlett pasirinkimas – tarsi malonė ir žmogiškas gailestis moteriai ir jos kūrybai. Aktorė ir anksčiau nekart yra vilkėjusi „Marchesa“. Teigiama, kad dizainerę G. Chapman palaiko ir jos kolegė Diane von Furstenberg, taip pat – aktorė Diane Kruger.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai