Scarlett Johansson prisipažino po princesės Dianos žūties bijanti fotografų: „To negalima pateisinti“

Princesė Diana ir aktorė Scarlett Johansson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-12 09:23
Niekas nebesistebi, kad garsenybės nuolat yra medžiojamos fotografų. Visgi, pasak kai kurių aktorių, neretai jie peržengia visas ribas. Paskutinioji apie tai prabilo aktorė Scarlett Johansson.

„Net ir po tragiškos princesės Dianos žūties, nebuvo pakeisti įstatymai, kurie galėtų apsaugoti nuo negalimo paparacų elgesio,“ – susijaudinusi kalbėjo aktorė.

Moteris prisiminė, kaip visai neseniai ją persekiojo mašina, tamsintais langais pro kuriuos matėsi žybsinčios fotoaparatų blykstės. Nors tąkart ji ir nevairavo automobilio, tikina, kad buvo nejauku, kai automobilis nepaisydamas kelio ženklų nardė tarp kitų automobilių ir bandė ją nufotografuoti.

Princesė Diana ir princas Harry (1995) / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Diana ir princas Harry (1995) / „Scanpix“ nuotr.

Dar važiuodama automobiliu aktorė kreipėsi į policijos pareigūnus, tačiau vos jai saugiai pasiekus namus, tyrimas buvo nutrauktas. Tai itin papiktino aktorę.

„Daugelis paparacų net nesibaimina, kad gali sukelti avarines situacijas. Jie gali padaryti viską dėl vieno kadro,“ – kalbėjo S. Johansson.

Anot moters, ji nuolat gyvena įtampoje.

Scarlett Johansson / „Scanpix“ nuotr.
Scarlett Johansson / „Scanpix“ nuotr.

„Paparacai gali dienų dienas sėdėti tamsiuose automobiliuose šalia tavo namų ir sekti kiekvieną tavo žingsnį, – pasakojo aktorė. – Jie dažnai stengiasi pasekti, kur aš einu netgi su savo vaikais. O vaikų tema visuomet yra sudėtinga ir ji neturėtų būti liečiama, nors yra atvirkščiai.“

Po neseniai patirto incidento Scarlett sako norinti apsaugoti kitus.

Princesė Diana per savo 36-ąjį gimtadienį / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Diana per savo 36-ąjį gimtadienį / „Scanpix“ nuotr.

„Mes privalome kreiptis į teisėsaugą ir negalime tylėti. Juk bet kada gali būti padarytas nusikaltimas, – tikino moteris. – Žymios moterys ir ne tik jos, yra nuolat persekiojamos ir gąsdinamos. Ir teisėsaugai kažkodėl tai atrodo visiškai normalu. Tačiau mes nebegalime tylėti. Kol paparacai neturės aiškių darbo normų, tol mes tiesiog žaidžiame gyvenime. Bet kada gali nutikti dar viena princesės Dianos tragedija“.

Princas Charlesas su princese Diana ir sūnumis Williamu bei Harry / Vida Press nuotr.
Princas Charlesas su princese Diana ir sūnumis Williamu bei Harry / Vida Press nuotr.

1997 rugpjūčio 31-ąją, princesė Diana su Dodi Al-Fayedu ruošėsi vykti namo. Jie sėdo į apsaugininko Henry Paulo vairuojamą automobilį. Tačiau fotografai nesnaudė lėkdami iš paskos... Henry vis stipriau spaudė akceleratoriaus pedalą, kol tunelyje greitis siekė gerokai daugiau nei 140 km/h (kai kur rašoma ir 180 km/h). Tuo metu vairuotojas nebesuvaldė mašinos ir trenkėsi. Pats Henry Paulas ir Dodi Al-Fayedas žuvo akimirksniu, o vienintelė likusi gyva princesė Diana, deja, irgi paliko šį pasaulį dėl sudėtingų traumų, patirtų avarijos metu. Moteris dėl paparacų persekiojimo mirė sulaukusi vos 36-erių. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai