Scarlett Johansson pareiškė tikinti režisieriumi W. Allenu: „Žmonės šiandien labai įsiaudrinę“

Scarlett Johansson ir Woody Allenas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-13 17:40
Holivude, kuriame dažniausiai nėra draugų, tik interesai, pasitaiko ir išimčių. Pavyzdžiui, Scarlett Johansson (34) interviu „The Hollywood Reporter“ pareiškė tikinti savo draugu režisieriumi Woody Allenu (83).

Alleno istorija tokia sena, kad belieka pasirinkti – tikėti Dylan Farrow, apkaltinusia jį seksualiniu priekabiavimu, ar juo pačiu, neigiančiu visus kaltinimus. Turint galvoje režisieriaus šeimos istoriją ir didžiulę #metoo judėjimo įtaką, nenuostabu, kad didžioji dalis Holivudo nuo jo nusisuko, nemažai aktorių (Michaelas Caine’as, Timothée Chalamet, Greta Gerwig) viešai pareiškė gailėjęsi kada nors dirbę su juo filmavimo aikštelėje, „Amazon“ studija nutraukė bendradarbiavimo sutartį ir pastarasis filmas „Lietinga diena Niujorke“, galima sakyti, Amerikoje atsidūrė ant lentynos.

Daugelis – bet ne Scarlett, kurią Allenas filmavo tokiose juostose kaip „Lemiamas taškas“, „Sensacija“, „Viki Kristina Barselona“, nemenkai prisidėjusiose prie jos kino karjeros. Žurnalistės paklausta, ką mano apie režisierių, Johannson prisipažįsta mylinti Woody, tikinti jo žodžiais ir bet kuriuo metu pasirengusi su juo dirbti. „Daug apie tai kalbėjomės, abu buvome labai tiesūs. Jis tvirtina esąs nekaltas, ir aš tikiu.“

Scarlett Johansson / „Scanpix“ nuotr.
Scarlett Johansson / „Scanpix“ nuotr.

Johansson, viena pirmųjų judėjimo „Time’s Up“ iniciatorių, nebijo išsakyti tokios nuomonės, besikertančios su nuostata, kad pirmiausia reikia tikėti kaltinančiais moterų žodžiais. „Žmonės šiandien labai įsiaudrinę ir tai suprantama. Reikėjo daug ką išjudinti, todėl kilo tiek aistrų, stiprių jausmų, pykčio, ir tai teisinga. Įtemptas laikas“, – svarstė ji.

Scarlett balsas svarus ir svarbus ne tik todėl, kad ji – populiari aktorė (Venecijoje pristatytas filmas „Vestuvių istorija“, kuriame ji vaidina, ką tik įvyko režisieriaus Taikos Waititi komedijos apie Antrąjį pasaulinį karą „Jojo Rabbit“ premjera, filmuojama dar viena „Marvel“ komiksų ekranizacija „Juodoji našlė“). Ji – moterų judėjimo aktyvistė, viena iš „Time’s Up“ steigėjų. Taigi subjektyvumu ar drąsos stoka jos neapkaltinsi. Aktorė sako nuo vaikystės nebijanti kam nors nepatikti. „Aš – čia, žinau, kas esu, ir neturiu tikslo patikti, –tikina ji. – Moteriška energija įspūdinga.“

Ko gero, ši savybė padėjo atsispirti spaudimui, su kuriuo susidūrė pati, – prieš porą metų Johansson peikė už sprendimą vaidinti azijietę filme „Dvasia šarvuose“, pernai ji iš esmės buvo priversta atsisakyti translytės vaidmens projekte „Rub & Tug“ (pagal naujausias tendencijas tam tikros rasės, lyties ir orientacijos atstovus turi vaidinti tik tos rasės, lyties ir orientacijos aktoriai). Tačiau Scarlett neabejoja galinti vaidinti bet kokią gyvą būtybę, medį ar gyvūną, nes tai – jos darbas.

Naujausi straipsniai