Scarlett Johansson: „Motinystė yra sekinanti, bet nuostabi“

Scarlett Johansson / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-04 15:14
Neseniai ištekėjusi aktorė Scarlett Johansson (30 m.) pirmą kartą prakalbo apie tai, ką jai reiškia auginti savo pirmąjį vaikelį, ir atskleidė, kad ši patirtis yra sekinanti, bet nuostabi.

„Keršytojų“ žvaigždė savo ir partnerio Romaino Dauriaco dukrą Rose pagimdė rugsėjį, o neseniai buvo pranešta, kad pora spalio 1-ąją susituokė per slaptą ceremoniją Montanoje.

Dabar Scarlett Johansson papasakojo apie savo naująjį šeimyninį gyvenimą ir sakė, kad mokosi ištverti bemieges naktis.

Žurnalui „Gala“ ji sakė: „Tai sekina pačiu nuostabiausiu būdu. Niekada negalvojau, kiek miego naktį man būtų svarbu. Man vis dar trūksta patirties. Šiuo metu kaip tik bandau dorotis. Pirma turi, kaip čia pasakius, išmokti visas gudrybes ... Ji kvepia saldžiai, absoliučiai. Negaliu tiksliai apsakyti, bet tai išties kelia tau euforiją“.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Scarlett Johansson, kuri 2008 metais ištekėjo už aktoriaus Ryano Reynoldso, o 2011-aisiais baigė tvarkyti skyrybų dokumentus, kalbėdama apie dabartinius savo santykius sakė: „Priėjau sau prie išvados, kad santykiai funkcionuoja tik tada, jei gerai komunikuoji su savo partneriu. Įsiklausyk į save ir tai, ko nori, ir klausykis savo partnerio“.

„Tai vienas dalykas, kurį išmokau bėgant metams. Ir man pradėjo geriau sektis. Meilė gali būti sunki, bet ji absoliučiai verta tų pastangų“, – pridūrė aktorė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai