Scarlett Johansson – daugiausia pelno kino kompanijoms atnešanti visų laikų aktorė

Scarlett Johansson filme „Keršytojai“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-30 11:38
Ne veltui kino kompanijos graibstyte graibsto aktorę Scarlett Johansson (31 m.) – filmai su ja atneša daugiausia pelno.

Filmai su Scarlett Johansson JAV kino teatrų kasose bendrai jau uždirbo 3,3 mlrd. dolerių (2,97 mlrd. eurų).

Ji daugiausia pelno kino kompanijoms nešančių Holivudo aktorių sąraše užima tik dešimtą vietą, bet yra vienintelė moteris dešimtuke, skelbia „Box Office Mojo“.​ Ji taip pat yra ir jauniausias žmogus pirmajame dešimtuke.

Scarlett Johansson lenkia tokios megažvaigždės kaip Harrisonas Fordas, Samuelis L.Jacksonas, Morganas Freemanas, Tomas Hanksas, Robertas Downey jaunesnysis, Eddie Murphy, Tomas Cruise'as, Michaelas Caine'as ir Johnny Deppas.

Sąrašo pirmajame penkiasdešimtuke be Scarlett Johansson yra tik dar aštuonios moterys: Cameron Diaz (19 vieta), Helena Bonham Carter (26 vieta), Cate Blanchett (29 vieta), Julia Roberts (30 vieta), Elizabeth Banks (31 vieta), Emma Watson (32 vieta), Sandra Bullock (47 vieta) ir Anne Hathaway (50 vieta).

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Scarlett Johansson suvaidino Juodąją našlę Natašą Romanov penkiuose kino kompanijos „Marvel“ filmuose, tarp kurių yra 2010-ųjų „Geležinis žmogus 2“, 2012-ųjų „Keršytojai“, 2014-ųjų „Kapitonas Amerika: žiemos karys“ ir 2016-ųjų „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“. Ji taip pat įgarsino Ka „Džiunglių knygoje“ ir vaidino juostoje „Šlovė Cezariui!“.

Neseniai aktorė kalbėjo apie atotrūkį tarp vyrų ir moterų uždarbių Holivude ir žurnalui „Cosmopolitan“ sakė: „Man labai pasisekė, aš tikrai gerai užsidirbu pragyvenimui ir didžiuojuosi, kad esu aktorė, kuri šiuo etapu uždirba tiek pat, kiek daugelis mano kolegų vyrų. Galvoju, kad visoms moterims buvo nepakankamai mokama, bet jeigu nekalbu apie tai kaip apie didesnę problemą, man kalbėti apie mano pačios asmeninę patirtį dėl to atrodo šiek tiek koktu. Tai platesnio pokalbio apie feminizmą apskritai dalis“.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Naujausi straipsniai