Aktorė Blake Lively savo vyrą Ryaną Reynoldsą jų santuokos metinių dieną traukė per dantį

Ryanas Reynoldsas ir Blake Lively / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-10 15:45
Aktoriai Blake Lively (31) ir Ryanas Reynoldsas (41) mini 6-erių metų santuokos sukaktį. Rugsėjo 9 dieną viena gražiausių Holivudo porų oficialiai šventė meilę, o lygiai po dienos jie jau traukė vienas kitą per dantį. Na, niekam nepaslaptis, kad Blake ir Ryanas pasižymi puikiu humoro jausmu. Būtent tai ir žavi šios poros gerbėjus visame pasaulyje.

Galima sakyti, jog ši porelė vienas kitą tiesiog meiliai pajuokia socialiniuose tinkluose. Progos Blake Lively pasišaipyti nepraleido ir jų su Ryanu metinių proga. Serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo sunkvežimio, ant kurio puikavosi jos vyro veidelis, nuotrauka. Tai naujausia populiaraus amerikietiško džino reklama.

Ryanas iš pradžių parašė taip: „Vairuotojas tikrai neveža pinigų, tačiau jis turi pipirinių dujų ir į valias amerikietiško džino.“ Po kelių valandų Blake Lively į šią vyro reklamą atsakė: „Nuo šiol aš mažo automobilio nevairuosiu, vairuosiu šį. Subtilus, gražus ir ODIEVEMANOKOKSTUDIDELIS.“ Taip moteris norėjo įkasti vyrui, kad reklama ne itin subtili ir jo veidas tiesiog atrodo per didelis.

Ryano Reynoldso veidas ant didžiulio sunkvežimio / „Instagram“ nuotr.
Ryano Reynoldso veidas ant didžiulio sunkvežimio / „Instagram“ nuotr.

Blake ir Ryanas susipažino 2010 metais, per filmo „Žaliasis žibintas“ filmavimus. Tuo metu jie abu turėjo antrąsias puses. Reynoldsas buvo vedęs Scarlett Johansson, o Blake susitikinėjo su Pennu Badgley.

Vėliau, jau tų pačių metų rugsėjį Blake pranešė apie savo ir mylimojo skyrybas, kai tuo metu Ryanas Reynoldsas su Scarlett viską baigiantis pasakė tų metų gruodį. Nors iki šiol nėra patvirtinta, ar ankstesni aktorių santykiai nutrūko dėl tarp jų įsižiebusios, tačiau visi aplinkiniai filmavimo aikštelėje žinojo – tai tikrai nėra vien kolegiška draugystė. 

Naujausi straipsniai