Savo santykiams antrą šansą suteikę boksininkas Vladimiras Kličko ir aktorė Hayden Panettiere susižadėjo ir vasarą ketina susituokti

Vladimiras Klyčko ir Hayden Panettiere / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-27 18:06
Ukrainos boksininkas Vladimiras Kličko pasipiršo Holivudo aktorei Hayden Panettiere, praneša „Us Weekly“.

Sausį atnaujinę savo santykius 37-erių Vladimiras Kličko ir 23-ejų Hayden Panettiere nutarė prisiekti vienas kitam amžiną meilę ir daugiau niekada nebesiskirti.

„Labai nedaug žmonių tai žino, kol kas ji dar nesirodo viešumoje su žiedu“, – „Us Weekly“ sakė aktorei artimas šaltinis. Spėjama, kad vestuves pora ketina atšvęsti dar šią vasarą.

Kol kas nė vienas jų nepatvirtino, kad vėl yra kartu, tačiau paparacų nuotraukos gana iškalbingos – jiedu nevengia rodytis kartu viešumoje, meiliai bučiuoja vienas kitą ir glėbesčiuojasi. Paklausta apie atgimusius jausmus, Hayden Panettiere tik koketiškai atkerta, jog jie su Vladimiru – tik geri draugai.

Vladimiras Kličko ir Hayden Panettiere išsiskyrė 2011-ųjų gegužę po dvejų kartu praleistų metų, tačiau šių metų sausį jie davė vienas kitam antrą šansą. Per tą laiką, kol jiedu buvo išsiskyrę, Hayden Panettiere bandė atrasti meilę kito sportininko glėbyje – praėjus mėnesiui po skyrybų su Vladimiru ji pradėjo susitikinėti su Scotty McKnightu. Po pusantrų metų jiedu išsiskyrė ir Hayden grįžo į ankstesniojo mylimojo glėbį.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai