Savo salono gimtadienį V. Gigevičius paminėjo surengęs išskirtinį madų šou

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-12 20:37
Plaukų stilisto Valerijaus Gigevičiaus įkurtas salonas "UFF" ketvirtadienį trankiai atšventė devynerių metų gimtadienį. Pasveikinti mylimo stilisto susirinko ištikimiausi jo klientai.

Per savo karjerą ne vieną drąsią ir lengvai šokiruojančią kolekciją pristatęs V.Gigevičius šįkart dar labiau nustebino būrį kviestinių svečių.

„Manau, kad per devynerius metus aš subūriau tvirtą, ieškančią naujovių ir vis dar gebančią nustebinti komandą. Juokaujame, kad nebesame pradinukai, todėl šįkart nusprendėme nustebinti ne tik naujais įvaizdžiais, bet ir pristatyti visą kolekciją. Tiesą sakant, pirmą kartą man pačiam tai bus staigmena. Savo komandą pažįstu, galiu nuspėti, kokias grožio variacijas jie paruošė, tačiau neslėpsiu, pats nekantriai laukiu kolekcijos pasirodymo“, – juokėsi ekscentriškomis kolekcijomis garsėjantis plaukų stilistas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gausi „UFF“ komanda pasiskirstė į keturias grupes, kurių kiekviena paruošė penkis skirtingus modelius.

V.Gigevičius neslepia, kad šiais metais laukia ir dar vienas iššūkis – Vilniuje atidaryti jau trečią grožio saloną, kuris įsikurs pamažu Vilniaus mados epicentru tampančiame „Ogmios mieste“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai