Savaitgalis prie televizoriaus: kokius filmus verta pamatyti?

Savaitgalio filmai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 17:30
Portalas Žmonės.lt pristato savaitgalio kino gidą, padėsiančius lengviau išsirinkti, kokį filmą pažiūrėti per televiziją. Gide – labiausiai dėmesio nusipelnę filmai, rodomi penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį per pagrindinius lietuviškus televizijos kanalus.

Savaitgalio filmas: „Aš ir Erlas, ir mirštančioji“ (orig. „Me and Earl and the Dying Girl“, 2015)

Šeštadienį 21:10 per TV3

Režisieriaus Alfonso Gomezo-Rejono juosta pasakoja apie Gregą (akt. Thomas Mannas), leidžiantį nerūpestingas dieneles su draugužiu Erlu (akt. RJ Cyler). Jiedu kuria filmų parodijas, ramiai jaučiasi mokykloje ir sutaria su visomis socialinėmis grupelėmis. Gregas toks draugiškas, kad mama paprašo jo pabendrauti su kaimyne Reičele (akt. Olivia Cooke), kuriai neseniai buvo diagnozuota leukemija. Gregas ir Reičelė netrukus susidraugauja, o prasidėjus merginos gydymui, Gregas supranta, kad jo požiūris į gyvenimą visiškai pasikeitė.

„Pelenė“ (orig. „Cindarella“, 1950)

Penktadienį 19:30 per TV3

Vienas geriausių animacinių filmų „Walt Disney“ kompanijos istorijoje sugrįžta į kino ekranus. Prieš daugiau nei pusšimtį metų sukurta „Pelenė“ – tai klasikinės pasakos ekranizacija, kuri už įspūdingą muziką buvo nominuota trims „Oskaro“ statulėlėms.

Cinderella GIFs - Find & Share on GIPHY

Discover & share this Cinderella GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

„Kito gyvenime“ (orig. „Self/less“, 2015)

Penktadienį 22:55 ir sekmadienį 02:20 per TV3

Indų režisieriaus Tarsemo Singho filmas pasakoja apie turtuolį (akt. Benas Kingsley), kurį baigia „suėsti“ vėžys. Damienas ryžtasi visiškai naujai, eksperimentinei procedūrai, kurios metu jo sąmonė perkeliama į jauno ir sveiko vyro (akt. Ryanas Reynoldsas) kūną. Nors procedūra sėkminga, džiaugsmą užtemdo haliucinacijos, kurios iš tiesų yra tikrojo kūno savininko Marko prisiminimai apie žmoną ir jųdviejų vaiką. Kodėl Markas tapo šio eksperimento dalimi, atskleis jo žmona Medelein (akt. Natalie Martinez). Norėdami nuslėpti savo tamsias paslaptis medikai pasiryžę viskam, net nužudyti viską žinančius Damieną ir Medelein...

„Eskobaras. Kruvinas rojus“ (orig. „Escobar: Paradise Lost“, 2014)

Penktadienį 23:25 per LNK

Režisieriaus Andrea Di Stefano debiutas didžiajame ekrane, paremtas tikrais įvykiais ir pasakojantis vieno įtakingiausių nusikaltėlių pasaulyje Pablo Escobaro gyvenimo istoriją. Narkotikų baroną suvaidino charizmatiškasis „Oskaro“ laimėtojas Benicio Del Toro. Veiksmas prasideda 1983-aisiais, kai į Kolumbiją atostogų atvykęs jaunas kanadietis Nikas įsimyli gražią merginą Mariją. Netrukus paaiškėja, kad Marijos dėdė yra narkotikų baronas Pablas Eskobaras, kuris netrukus jaunuolį įtraukia į savo kruviną verslą.

„Tamsos riterio sugrįžimas“ (orig. „The Dark Knight Rises“, 2012)

Penktadienį 21:20 per LRT kultūrą

Po rekordiškai sėkmingo „Tamsos riterio“ ir nepamirštamo bepročio Džokerio šou, „Tamsos riterio sugrįžimas“ mums žada Betmeno finalą. Filmo režisierius Christopheris Nolanas šįkart kaip reikiant pakankino Betmeną. Neperšaunamą ir ugniai atsparų kostiumą užsimaukšlinęs Betmenas bus negailestingai kankinamas. Jis prisiims kaltę už visuomenės gerbiamo prokuroro Harvio Dento nusikaltimus ir 8 metus slapstysis nuo policijos persekiojimo, bet pateks į Gotamą užėmusio brutalaus ir pavojingo teroristo Beino spąstus.

„Ranka, verta milijono“ (orig. „Million Dollar Arm“, 2014)

Penktadienį 22:30 per TV6

Režisieriaus Craigo Gillespie filmas pasakoja tikrą, 2008-aisiais nutikusią istoriją. Sporto agentas J.B. Bernsteinas (akt. Jonas Hammas) supranta, kad jis nebesugeba atsilaikyti prieš konkurentų spaudimą. Todėl įkvėptas realybės šou ir indų kriketo varžybų per televiziją, jis griebiasi drąsios idėjos – surasti talentingus kriketo žaidėjus Indijoje ir treniruoti juos beisbolą. Po ilgų paieškų Bernsteinas suranda du jaunuolius, kuriuos atsiveža į Los Andželą. Čia jie bando įvaldyti naują sporto šaką. Vaikinukams sunkiai sekasi pritapti naujos kultūros šalyje, o tuo metu Bernsteinui dar reikia pasirūpinti ir tuo, kad išsipildytų jų svajonė.

„Regresija“ (orig. „Regression“, 2015)

Šeštadienį 23:25 per TV3

Režisieriaus Alejandro Amenábaro filmo centre – detektyvas Briusas Keneris (akt. Ethanas Hawke‘as), tiriantis bylą Džono Grėjaus (akt. Davidas Dencikas), kuris prisipažino, kad seksualiai išnaudojo savo septyniolikmetę dukrą Andželą (akt. Emma Watson). Įtariamasis tikina, kad beveik nieko neatsimena, tad tyrėjai kreipiasi į profesorių Kenetą Reinsą (akt. Davidas Thewlisas), prašydami terapijos seansų, kurie padėtų sugrąžinti Džono prisiminimus. Kuo daugiau aiškinasi Briusas, tuo daugiau keistų faktų jis sužino. Galop detektyvui ima atrodyti, kad į jį kažkas nuolatos spokso, policininkas sapnuoja košmarus, ir šie vis dažniau jį persekioja.

„Karate vaikis“ (orig. „The Karate Kid“, 2010)

Šeštadienį 19:30 per LNK

Režisieriaus Haraldo Zwarto filmas prikelia legendinį „Karate vaikį“ naujam gyvenimui. Dre Parkeris (akt. Jadenas Smithas) – paprastas 12-metis, gyvenantis Detroite su mama (akt. Taraji P. Henson). Tačiau jo laukia nepaprastas išbandymas – berniuko mama gauna darbą Kinijoje. Įveikę pusės paros kelią lėktuvu, Dre ir jo mama galiausiai atsiduria naujoje šalyje, naujame mieste, naujame bute. Dre Kinija ima patikti, kai jis susipažįsta su Mei Jing (akt. Wenwen Han) – mergaite, drauge su juo lankančia mokyklą. Jis akimirksniu susižavi ja ir, jo laimei, jausmas pasirodo esąs abipusis. Deja, jų draugystė nepatinka mokyklos peštukui Čengui (akt. Zhenwei Wangas). Jis ir jo gauja ima persekioti Dre, o pasitaikius tinkamai progai gerai iškaršia jam kailį. Laimei, vieną dieną Čengo kompanijos užspeistą į kampą Dre išgelbėja namo meistras, ponas Hanas (akt. Jackie Chanas). Pasirodo, jog niūrus ir nekalbus vyras yra kung-fu meistras. Sužavėtas to, kaip ponas Hanas sudoroja skriaudikus, Dre paprašo išmokyti jį kung-fu meno...

„Nuodėmių miestas 2“ (orig. „Sin City: A Dame To Kill For“, 2014)

Sekmadienį 00:30 per TV3

Franko Millerio ir Roberto Rodriguezo režisuotame nuodėmingame trileryje vaidina didžiulis būrys įžymybių: Mickey Rourke´as, Jessica Alba, Bruce´as Willisas, Joshas Brolinas, Josephas Gordonas-Levittas, Eva Green, Ray Liotta, Christopheris Lloydas, Lady Gaga, Julia Garner... Jų įkūnijami herojai gyvena mieste, kuriame nėra spalvų, kuris alsuoja paslaptimis ir nusikaltimais ir kurio gyventojai atrodo kaip netikri dvimačiai veikėjai. Pagal Franko Millerio komiksus sukurtas trileris atskleidžia keturias skirtingas istorijas...

„Mano tobulas gangsteris“ (orig. „Mr. Right“, 2015)

Sekmadienį 22:10 per LNK

Režisierius Paco Cabezas subūrė į komandą aktorius Samą Rockwellą ir Anną Kendrick. Holivudo žvcaigždės susitinka veiksmo komedijoje, kurioje gangsterių temą puikiai papildo ir meilės istorija. Kai Martą (akt. A.Kendrick) išduoda vaikinas, netikėtai ji sutinka žavų nepažįstamąjį vardu Frensis (akt. S.Rockwellas) – tiesiog misterį Tobulybę. Marta nežino, kad Frensis yra samdomas žudikas. Tiesa, ne visai tradicinis – dėl praeities nuodėmių prabudus sąžinei, Frensis ima žudyti tuos, kurie užsakinėja žmogžudystes. Tokiu samdomo žudiko atsivertimu negali patikėti niekas: nei nusikaltėliai, kurie vis bando pasamdyti Frensį, nei FTB, nei galų gale apie tai sužinojusi Marta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai