Savaitgalis prie televizoriaus: superherojai, šiurpuliukai ir juoko ašaros

Andrew Garfieldas ir Emma Stone filme „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Portalas Žmonės.lt pristato savaitgalio kino gidą, padėsiančius lengviau išsirinkti, kokį filmą pažiūrėti per televiziją. Gide – labiausiai dėmesio nusipelnę filmai, rodomi penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį per pagrindinius lietuviškus televizijos kanalus.

„Mumija“ (orig. „The Mummy“, 1999)

Penktadienį 23:55 per LRT

Portale imdb.com net 7/10 žvaigždučių surinkusį filmą, greičiausiai, pamena kiekvienas. Stepheno Sommerso fantastinis veiksmo filmas kelia ne tik įtampą, bet ir šiurpuliukus kievienam jį žiūrinčiam.

Istorija pasakoja apie amerikietį, tarnaujantį Prancūzijos užsieniečių legione. Misijos senoviniame Hamunaptros mieste metu jis netyčia prabudina mumiją, kuri tampa rimta grėsme tiek Rikui Okoneliui (Brendanas Fraseris), tiek visai jo komandai.

„Kaip atsikratyti boso 2“ (orig. „Horrible Bosses 2“ 2014)

Penktadienį 21:20 per LNK

Šis filmas – neįtikėtinos sėkmės sulaukusios komedijos tęsinys. Reikia pripažinti, aktorių desantas tikrai sužavi. Pagrindinius vaidmenis atlieka Jasonas Batemanas, Jasonas Sudeikis, Charlie'is Day. Taip pat filme išvysite ir tokius aktorius, kaip Jennifer Aniston, Kevinas Spacey, Jamie Foxxas... Žodžiu, sąrašas tikrai įspūdingas.

Deilas, Kurtas ir Nikas prieš trejus metus jau susitvarkė su jiems gyvenimą gadinusiais viršininkais. Dabar jie nusprendžia pradėti nuosavą verslą, bet, žinoma, ne viskas vyksta pagal tobuląjį planą: investuotojas juos įtraukia į labai nešvarų reikalą.

„Lego filmas“ (orig. „The LEGO movie“ 2014)

Šeštadienį 19:30 per LNK

Filmas skirtas tikrai ne vien vaikams. Philo Lordo ir Christopherio Millerio filmą nuo pat premjeros liaupsino kritikai, o bilietų pardavimo skaičiai buvo tikrai įspūdingi. Filmas vos per pirmąsias dvi savaites susišlavė net 200 mln. JAV dolerių. Beje, BAFTA apdovanojimuose šis filmas buvo pripažintas geriausiu animaciniu filmu.

„LEGO filmo“ istorija sukasi aplink paprastą darbininką vardu Emetas. Jis per klaidą palaikomas superherojumi ir Emetui tenka susidoroti su pačiomis sunkiausiomis užduotimis, užkirsti kelią piktojo lordo kėslams ir atlikti ypatingas misijas.

„Karibų piratai. „Juodojo perlo“ užkeikimas“ (orig. „Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl“ 2003)

Sekmadienį 21:30 per TV3

Fantastiško populiarumo sulaukusios „Karibų piratų“ filmų serijos pristatinėti lyg ir nereikia. Johnny Deppas, Orlando Bloomas ir Keira Knightley ir be puikios istorijos, greičiausiai, prie ekranų sutrauktų milijonus.

Istorija pasakoja apie Džeko Sperou valdomą laivą „Juodasis perlas“, kurį pagrobia kitas piratas – kapitonas Barbosa. Jis taip pat užpuola pakrantės miestą ir pagrobia jo pažibą – gražuolę Elizabetą. Prie Džeko prisijungia merginos vaikystės draugas ir kartu jie leidžiasi į ypatingą kelionę. Beje, užgrobtasis laivas – užkeiktas!

„Nepaprastas Žmogus voras 2“ (orig. "The Amazing Spider-Man 2“ 2014)

Sekmadienį 20:35 per LNK

Fantastiniame nuotykių ir veiksmo filme pamatysite Andrew Garfieldą, daugiausiai pasaulyje uždirbančią aktorę Emma Stone, Jamie Foxxą, Dane DeHaaną... 2014-aisiais metais filmas uždirbo 708 982 323 JAV dolerių ir tapo šeštu pelningiausiu tų metų filmu.

Piteris Parkeris ir toliau gyvena dvigubą gyvenimą. Įprastai jis – mylintis vaikinas ir pavyzdingas studentas, tačiau apsivilkęs legendį kostiumą, jis tampa su blogiečiais kovojančiu Žmogumi voru. Filme jis susiduria su jau pažįstamas šio pasaulio niekšais ir toliau mėgina įminti mįslingas tėvų žūties aplinkybes.

Skaitykite daugiau