Savaitgalis prie televizoriaus: Oskarų laureatai, išsiilgta animacija ir aštrūs kulniukai

Kadras iš animacinio filmo „Ir velnias dėvi Prada“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Portalas Žmonės.lt pristato savaitgalio kino gidą, padėsiančius lengviau išsirinkti, kokį filmą pažiūrėti per televiziją. Gide – labiausiai dėmesio nusipelnę filmai, rodomi penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį per pagrindinius lietuviškus televizijos kanalus.

„Aladinas“ (orig. „Aladdin“, 1992)

Penktadienį 19:30 per TV3

Norintiems sugrįžti į vaikystę – nuostabioji Walto Disney'aus animacija. 8/10 imdb.com vertinamas filmas yra susišlavęs 2 Oskarus ir dar 29 apdovanojimus bei 20 nominacijų. Matyt, puikiausias pasirinkimas šeimos vakarui prie televizoriaus.

Istoriją, matyt, pamena visi: benamis, įsimylėjęs nuostabaus grožio princesę, į pagalbą pasikviečia magiškąjį džiną iš lempos. Tikslas? Vedybos ir, žinoma, ilgai ir laimingai.

„Marsietis“ (orig. „The Martian“, 2015)

Šeštadienį 21:25 per TV3

Kritikų ir žiūrovų liaupses susirinkęs 7 Oskaro nominacijų nusipelnęs Ridely Scotto šedevras – jau ir kino ekranuose. Nuostabi Matto Damono vaidyba, ypatingas operatoriaus darbas ir, žinoma, nuostabūs specialieji efektai.

Astronautų misijai Marse nepasisekė – paskutinėmis minutėmis jiems tenka gelbėtis iš nedraugiškos planetos, kur paliktą komandos narį jie paskelbia mirusiu. Vis dėlto, Markas Vatnis išgyveno. Kaip jam seksis prisijaukinti šią svetimą planetą?

„Ultravioletas“ (orig. „Ultraviolet“, 2006)

Šetadienį 23:30 per LNK

Nors šis fantastinis veiksmo filmas gero įvertinimo ir nenusipelnė (imdb.com žiūrovai jam skyrė vos 4,4/10 žvaigždutės), tačiau Milla Jovovich, neabejotinai, atperka visa kita, kas su filmu gal ne taip gerai.

Infekuota viruso Violeta įgauna supergalių. Jos misija – futuristiniame pasaulyje apsaugoti berniuką, kuris, tikima, nešioja antigeną, galintįišnaikinti visą jos rasę.

„Ir velnias dėvi Pradą“ (orig. „The Devil Wears Prada“, 2006)

Šeštadienį 22:50 per TV8

Nuostabaus pagal pasaulinį bestselerį sukurto filmo pristatinėti nereikia: ypatinga Meryl Sreep vaidyba, Anne Hathaway vaidmuo, prastūmęs ją į absoliutų Holivudo olimpą. Kalbama, kad norėdama sukurti kuo įtikinamesnį vaidmenį Meryl net nesikalbjo su Anne vis filmavimų metu. Greičiausiai, šis filmas niekam netaps atradimu, bet ramų savaitgalio vakarą jis papuoš net ir žiūrimas antrą kartą.

Protinga, bet jautri Andė ieškodama darbo galiausiai užklysta į didžiulėęaukštosios mados žurnalo redakciją. Ten viską valdo redaktorė Miranda, kurios prisibijo beveik kiekvienas, nors sykį pakliuvęs į jos akiratį. Kaip vieno atspalvio nuo kito neskiriančiai Andei seksis dirbti madą kuriančioje įmonėje ir susitaikyti su nežmoniškais redaktorės reikalavimais?

„Valgyk, melskis ir mylėk“ (orig. „Eat Pray Love“, 2010)

Sekmadienį 13:55 per LNK

Pasaulio moterų mantra tapusi knyga galiausiai virto filmu, kurį papuošė kaip niekada žavi Julia Roberts. Ašaros, juokas ir ypatinga pabaiga sekmadienio popietei – kaip tik!

Santuokoje gyvenant Liz galiausiai supranta, kokia ji nelaiminga, ryšys su vyru – netikras, o galiausiai, kad visas jos gyvenimas turi pasisukti kita kryptimi. Po skausmingų skyrybų ji iškeliauja aplink pasaulį, kur „ieško savęs“.

Skaitykite daugiau