Savaitgalis pajūryje Vaidotui Baumilai prasidėjo nesėkme        

Vaidas Baumila su drauge Monika / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-09 19:44
Birželio 8-10 dienomis vykstantis sporto ir aktyvaus laisvalaikio festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“ į pajūrį sutraukė ne tik gausybę poilsiautojų, bet ir žinomus Lietuvos žmones. Vasaros sezono atidaryme linksminosi Oksana ir Deividas Šemberai, Vilma Javtokienė bei Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su atžalomis. Progos pasimėgauti Nidos gamta nepraleido ir daininkas Vaidotas Baumila su drauge Monika ir augintine Bite.

Tiesa, atlikėjui savaitgalis prasidėjo ne itin sėkmingai.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

„Traukiau telefoną iš kišenės, šis nukrito ir sudužo. Tiesa, po namų apiplėšimo visą savo turtą esu apdraudęs, todėl tai nuotaikos baisiai nesugadino“, – neseną nelaimę prisiminė žinomas vyras.

„Į Nidą atkeliavome, nes Monika kuriam laikui ruošiasi išvykti į užsienį, o prieš tai norėjo pasidžiaugti lietuvišku pajūriu. Tai, kad čia vyksta festivalis „Sveika, Neringa!“ mums buvo labai maloni staigmena. Vakar mėgavomės „Lemon Joy“ koncertu, o šiandien, juokauju, bus tikras draugų vakarėlis – puikiai sutariame tiek su Leon Somov, tiek Daddy Was a Milkman, tiek Beatrich“, – šypsojosi atlikėjas.

V.Baumila taip pat atskleidė, kad sveika gyvensena ir aktyvus gyvenimo būdas jam – kasdienybė.

„Mėgstu tiek žiūrėti, tiek žaisti krepšinį, nuolat keliauju motociklu. Praėjusiais metais buvau Himalajuose, apvažiavome Austriją, Ameriką“, – teigė žinomas vyras.

Šeštadienį festivalio „Sveika, Neringa!“ svečiai leido itin aktyviai – nuo ryto rinkosi į treniruotes, įvairių sportinių rungčių turnyrus, dalyvavo Vlados Musvydaitės kurtame „Delfi pėsčiųjų žygyje“. Vakare pajūrio svečių laukia įspūdinga laivų flotilė bei nemokamas koncertas, po kurio, norinčius grįžti į Klaipėdą, iki perkėlos nuveš nemokamas autobusas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai