Savaitgalio skanėstas: ledų sumuštiniai

Ledų sumuštiniai / Astos Černės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-04 10:00
Ledai – didelis vasaros malonumas. Jie būna tikras išsigelbėjimas karštomis dienomis, skanus desertas prie kavos puodelio ar tiesiog greitas gardus užkandis. Pagal savo norus, skonį ir temperatūros stulpelio aukštį ledus galime rinktis įvairiausius: riebius ar liesus, vaisinius ar plombyrą, pagamintus iš pieno, grietinėlės ar gaivius šerbetus, patiekiamus vafliniuose puodeliuose ar ant pagaliuko... Arba ledų sumuštinius!

Skanius ir dailiai atrodančius ledų sumuštinius galite pasigaminti ir namuose. Jei norite rinktis paprasčiausią ir greičiausią tokių ledų variantą, ruoškite juos pagal šį, toliau pateiktą, receptą. Jeigu jus domina iššūkiai, o virtuvėje nebijote praleisti kelissyk daugiau laiko, vietoj kvadratinių sausainių galite patys kepti sausainius ar biskvitą. Kad ir kurį variantą pasirinktumėte, rezultatas bus puikus. Tačiau vasaros dienomis norisi daugiau laiko praleisti valgant ledus, o ne juos gaminant. Taigi vienas taškas šių naminių ledų sumuštinių naudai!

Kai išmėginsite paruošti šį desertą ir įsitikinsite, kad tai labai paprasta, neabejojame, jog kartosite dar ir dar kartą. O kartodami nepamirškite improvizuoti. Nors ledai su mėlynėmis yra beprotiškai gardūs, juos gaminti galite su įvairiausiomis mėgstamomis uogomis ar jų deriniais. Taip pat galite gardinti ledus šokolado gabaliukais, karamele, vaisių džemais ir dar daugeliu kitokių priedų.

Čiupkite ledų sumuštinius į rankas ir bėkite švęsti vasaros. Skanaus! 

{recipe|3428}

Tekstas ir receptas Astos Černės

Ji24.lt

Naujausi straipsniai