Savaitgalio linksmybės apkarto: atlikėjas Audrius Janonis greitąja išgabentas į ligoninę

Audrius Janonis / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-09 18:51
Penktadienio vakarą su bičiuliais sostinės baruose linksmintis pradėjęs atlikėjas Audrius Janonis nė neįtarė, kuo naktinės pramogos baigsis. Susitikęs su draugais vaikinas apsilankė keliose daugelio pamėgtose pasilinksminimo vietose Islandijos gatvėje. „Tikrai net nebūčiau pagalvojęs, kad gali viskas taip baigtis“, – pasakojo greitąja į Lazdynų ligoninės priimamąjį nugabentas A.Janonis.

Jaunuolių kompanija iš pradžių užsuko į vieną gerai žinomą barą, ten ir leido laiką per naktį. Pradėjus švisti, bičiuliai nė negalvojo skirstytis ir linksmybes nutarė tęsti kitoje vietoje. Linksmybėms įsisiūbavus, jas nutraukė durų trenksmas, riksmas ir iš plaštakos plūstelėjęs kraujas, kurio savarankiškai sustabdyti atlikėjui nepavyko.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Čia ir įvyko nelaimė. Draugas spyrė į duris tuo metu, kai nuo staktos nebuvau patraukęs pirštų. Jis tiesiog nepamatė, kad nebuvau patraukęs rankos. Viena sekundė ir... Turbūt daug pasakoti nereikia, galit įsivaizduoti, kokios buvo pasekmės. Galiu pasakyti tik tiek, kad ranka po patirtos traumos atrodė it išmėsinėta“, – kalbėjo atlikėjas.

A.Janoniui buvo sužaloti du dešinės rankos pirštai. Draugai tuo metu skubiai iškvietė greitąją medicinos pagalbą, mat iš žaizdos plūdo kraujas. Vaikinui darėsi bloga, svaigo galva, temo akyse.

TAIP PAT SKAITYKITE: 21-ąjį gimtadienį atšventęs Audrius Janonis pristato dainą ir itin atvirą fotosesiją: įvertinkite

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Po pirminės greitosios medikų apžiūros atlikėjas skubiai nugabentas į Lazdynų ligoninės priimamąjį. Čia gydytojai nusprendė padaryti rentgeno nuotrauką, skubiai siuvo žaizdą, sutvarstė. Pas gydytojus A. Janonis privalės apsilankyti ir po savaitės, mat specialistai įtaria, kad iškart po patirtos traumos gali nesimatyti mikrolūžio. Tai ir paaiškės po pakartotinos apžiūros kitą savaitę.

„Dabar jau jaučiuosi normaliai, vartoju nuskausminamuosius, kad nereikėtų kankintis“, – pasakojimą baigė A.Janonis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai