Savaitgalio įkvėpimai su Aldona Vilutyte

Aktorė Aldona Vilutytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-08 12:21
„Keistuolių teatro“ aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos dėstytoja Aldona Vilutytė kažkada prisipažino, jog su ja nėra lengva – užtat įdomu. Todėl ir jos pasirinkimai, kuo mėgautis laisvalaikiu, irgi įdomūs. Įsitikinkite.

Knyga: Lena Eltang „Akmeniniai klevai“

„Man patiko šio romano žodžio, sakinio struktūros, minties grožis ir neįtikėtinas Vlado Braziūno vertimas! Intriguoja tai, kad ši žymi, daug apdovanojimų pelniusi rašytoja jau daug metų gyvena Vilniuje“.

Knygos viršelis
Knygos viršelis

Filmas: Johno Nicholas Cassaveteso „Premjera“ („Opening Night“ ), „Veidai“ („Faces“), „Paveikta moteris“  („A Woman Under the Influence“).

„Ne pirmą kartą žiūriu šiuos filmus. Mane užburia ilgi kadrai, istorijų pasakojimo būdas, aktoriniai darbai. Taip pat ir režisieriaus žmonos, Genos Rowlands – labai talentingos aktorės, vaidyba. Man tai tikro, gero kino pavyzdys.“

Knygos viršelis
Knygos viršelis

Renginys: Tarptautinis teatro debiutų festivalis „Tylos!“ (gegužės 14 – 19 d.).

„Nauja, netikėta, nenuobodu. Dalyviai – labai įdomūs ir perspektyvūs kūrėjai. Viena tokių – trečio kurso LMTA režisūros studentė Kamilė Gudmonaitė. Bus rodomas jos spektaklis „Dievas yra DJ“.

Knygos viršelis
Knygos viršelis
Elaima.lt

Naujausi straipsniai