Savaitgalio horoskopas – spalio 29–30 d.

Kūdikis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-29 06:30
Pasitikime paskutinį spalio savaitgalį. Kokių astrologinių prognozių tikėtis dvylikai Zodiako ženklų?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį kuo labiau stengsitės patobulinti savo santykius, tuo prastesnį rezultatą gausite. Regis, neišmanote, kokios priemonės veiksmingos, todėl pasidėję ambicijas į šalį, užleiskite vairą jam ar jai. Sekmadienio vakarą įvyks jaunatis Skorpiono ženkle, kurios paskatinti suvienysite pajėgas ir tyrinėsite neištirtas teritorijas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį bus daug rutininės veiklos, kuri bus tuo lengvesnė, kuo mažiau leisitės į visokius prisiminimus ir kitus įprasto ritmo trikdžius. Dar teks paimti iš kitų tai, ko nenorėtumėte ir sekmadienio vakarą pasitikti jaunatį, kuri jums padės pasikartoti santykių pamokas ar išmokti naujų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį laikas, skirtas mėgstamai veiklai ir vaikams nenueitų vėjais, tačiau visus malonumus vienu rankos mostu nuneš netikėti bičiulių pasiūlymai. Be to, bus įvestos naujos santykių taisyklės. Galiausiai sekmadienį jaunatis, todėl apsvarstykite, kaip norėtumėte pakeisti savo kasdienį gyvenimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį būtų geriausia nekeliant kojos iš namų pasirūpinti jaukumu, grožiu ir gerais santykiais. Kiek išorinio pasaulio vėjų neįsileisite – tiek ir pasidžiaugsite. Gal tuomet ir pareigų našta nebus per sunki. Sekmadienio vakarą jaunatis Skorpione, kuri jums padės įnešti teigiamų pokyčių į jūsų saviraišką, kūrybą ar vaikų auginimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį be judesio ir pašnekesių neapsieisite ir kuo labiau kitus bandysite dėl kažko įtikinti, tuo labiau į lankas nukrypsite. Negana to, reikės kažko atsisakyti dėl savo vaikų. Sekmadienį pasiruoškite jaunačiai, kuri šįkart įvyks jūsų namų srityje. Ruoškite sąrašą pokyčių, pakeisiančių jūsų šeimos gyvenimą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį viena planuosite įsigyti, o įsigysite kita, regis, įkalbėti ar kitaip paveikti kitų asmenų. Namuose dar reikės atlikti nesmagią užduotį, už ką vėliau sau padėkosite. Savaitę užbaigs jaunatis Skorpiono ženkle, todėl sekmadienį pravartu nuspręsti, kokie sprendimai patobulintų jūsų pažinčių ratą ir pagausintų žinias.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį manysite, kad jūs, o ne kas kitas turi priimti sprendimus, ir tai bus tiesa. Tačiau ar nepersigalvosite, gavę neįtikėtinų, bet nebūtinai jums naudingų pasiūlymų? Be to, bendraujant patirsite ne vien malonumus. Sekmadienį, artėjant jaunačiai Skorpiono ženkle, apsispręskite, kas praturtintų jūsų gyvenimą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį mieliau pasislėpsite nuo visokių niekingų gyvenimo smulkmenų, kurios, deja, neduos jums ramybės. Beje, tikėtas laimikis gali būti menkesnis nei manėte. Sekmadienio vakarą jūsų ženkle įvyks jaunatis, o tai priežastis atidžiai pasižiūrėti į save. Tik save patobulinę, tobulinkite pasaulį aplink save.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį planuodami su draugais, galite būti tikri dėl geros nuotaikos ir teigiamų įspūdžių. Žinoma, jei patys nebandysite savo komandoje lyderiauti. Galimas daiktas, sau užsikrausite nemenką bagažą, kurį vos pavilksite. Sekmadienį metas pailsėti ir galbūt net apsispręsti, kas jums padeda atgauti sielos ramybę, o kas trukdo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį rasite priežasčių rimtiems darbams, kurių eigą trikdys įvykiai jūsų namuose. Gali būti, kad ir patys neapsispręsite, kuriems iš jų paskirti šią dieną. Gali būti, kad viena kita jūsų svajonė bus neišpildyta, o sekmadienis ves jus link jaunaties, kuri aplankys jūsų bičiulių sritį. Apsvarstę, kas jūsų ryšius su draugais patobulintų, įvykdysite pokyčius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį ginčai neatves iki tiesos, bet dar labiau padidins nuoskaudų rinkinį. Be to, bičiulių elgesys ar pasiūlymai jus nuleis ant žemės. Savaitę užbaigs jaunatis Skorpiono ženkle, dėl ko jums verčiau sekmadienį permąstyti savo tikslus, juos pakoreguojant taip, kad jūsų pastangos darbe būtų pastebėtos ir įvertintos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį norėsite prisiderinti prie kitų, tačiau jūsų tikrieji norai vis tiek prasiverš į paviršių. Tiesa, dar jūsų lauks nebaigta užduotis, apsunkinsianti jūsų savaitgalį. Sekmadienį jaunatis Skorpiono ženkle padės praplėsti jūsų įprasto pasaulio ribas, jei apsispręsite, kas trukdo jums mokytis, tobulėti, mokyti kitus, keliauti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai