Savaitgalio horoskopas – spalio 15–16 d.

Gėlių puokštė. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-15 06:30
Ką žada įpusėjęs spalis?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį mažai kreipsite dėmesį į kitus, kai ką nors norėsite padaryti savaip. Ir nors tai kitiems nelabai patiks, vis dėlto jie negalės jums prieštarauti. Partnerių išsakytos pastabos, kviečiančios keisti kryptį, trikdys. Tačiau ką nors pakeisti savo santykiuose galėsite tik jūs patys, keisdami save ir savo elgesį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį turėsite savų motyvų ignoruoti mažus kasdienius menkniekius, į kuriuos bandys jus kažkas įvilioti. Tiesa, vėliau susigriebsite, galbūt po nelengvo pokalbio, pagaliau įtikėję, kad klystate. Todėl pravertu būti atidiems tam, kas vyksta, kad rastumėte sprendimų, padėsiančių nesunkiai įveikti kasdienybės naštą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį ramių draugiškų santykių teks paieškoti su žiburiu. Nuostabu, jei tokius surasite. Kampai pasidarys pernelyg aštrūs, gavę iki tol neprieinamos informacijos, atrasite savyje kažką unikalaus, kas juos sėkmingai nugludintų. Ir tuomet pamatysite, kaip jūsų stiprybės padeda sustiprėti komandai, užuot ją išardžiusios.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį šeimos ramybė ir namų jaukumas gali tapti tuo neįveikiamu tikslu dėl jūsų pasirinkimo skirti laiką savo tikslams, darbui ar visuomeninei veiklai. Antrosios pusės pastabos gali atrodyti visai ne vietoj ištartos, tačiau atvedančios jus iš klystkelio į tą kelią, vedantį tiesiai į jaukius namučius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį gali būti ginčių dėl to, kad niekaip nesutarsite, kas svarbiau: faktai ar nuomonės, visa, kas vyksta čia, ar tai, kas dedasi toli. Na ir visokių panašių. Išaiškėję kažkokie sveikatos ar buities dalykėliai nebus malonūs ausiai, tačiau gali būti gera paskata suderinti nesuderinama, negadinant santykių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį opi pasidarys vertybių ar savivertės problema. Kažin ar sekis ramiai sau leisti dairytis po parduotuves, ką nors ten sau įsigyjant ar kitus apdovanojant, nes kažkas staiga nuspręs nevykdyti savo pažadų. Ir kai, išgirdus kažkieno nuomonę apie jus viskas ims byrėti iš rankų, įrodykite sau ir kitiems, kuo esate stiprūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį jūs norėtumėte vieno – tobulos santykių harmonijos, kurios taip lengvai negausite. Tuo turbūt pasirūpins patys artimiausi: jūsų antroji pusė ir kiti jūsų šeimos nariai. Ir net jei norėsite užsimerkti, kad kažko nematytumėte ir negirdėtumėte, vis dėlto galite kažką atlikti dėl sėkmingos sąjungos, užuot pasprukę nuo problemų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį buitis, sveikata, maistas ir viskas, kas su tuo susiję iš jūsų atims visas iliuzijas pailsėti. Ir tik atidžiai išklausę informaciją, kurios paprastai neklausytumėte ar kažką išmokę, tinkamai susidorosite su kasdienybės iššūkiais. Panašu, kad tai galiausiai jums garantuos sielos ramybę ir gerą poilsį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalis neatrodys tokia rami miela dovanėlė, kokios lūkuriavote, ypač jei planuojate leisti laiką su draugais. Jūsų atžalų išdaigos, neplanuotos išlaidos ar dar kažkokie kiti pokyčiai jums užstos kelią į smagias pramogas grupėje. Laimei, viskas įmanoma, jei pabandysite savaip interpretuoti įvykius, o kliūtis paversti privalumais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų ambicijos ne mažės, o augs neįtikėtinu greičiu, tačiau kažkas namuose pabandys jus sustabdyti. Nuo to, kaip į viską reaguosite ir ką patys kalbėsite, netikėtai pakitus šeimyninėms aplinkybėms, priklausys, ar galiausiai rinksite sudužusių ambicijų šukes, ar mėgausitės sėkmės vaisiais ir jais vaišinsite savo namiškius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį kažkokios jūsų žinios ar optimistiniai planai bus sugriauti dėl to, ką žūtbūt reikės padaryti arba kažkur nedelsiant nuvykti. Negana to, išlįs kažkas, ką ilgai dangstėte, nenorėdami patikėti. Ir kai visa tai priimsite kaip neišvengiama ir kaip galimybę tobulinti save, situacija neatrodys tokia neįkandama.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį jūsų norai trikdys kitus ir mažins pasitikėjimą, tačiau kitaip elgtis negalėsite. Išklausyti bendražygio pastebėjimus bus tas pats, kas pasižvalgyti po seniai nelankytą rūsį. Pabandę atstatyti savo ryšius su kitais ir jų pasitikėjimą, išmesdami nereikalinga ir atradę savyje išskirtinių gabumų, iš naujo patikėsite savimi.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai