Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 9–10 d.

Rudens rūkas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šeštadienį nepaisydami kitų norų viską darysime savaip. Daugiau perdarysime ir pertvarkysime, užuot susitaikę su situacija. Merkurijus pereis į Mergelės ženklą, apdovanodamas ypatingu tikslumu ir dar labiau sustiprindamas darbštumo bei smulkmeniškumo maniją. Sekmadienį mėgausimės galimybe niekur neskubėti ir patinginiauti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį pasistengsite, kad jūsų akiratis prasiplėstų ir tam pasitarnaus jūsų darbštumas. Prieš akis išdygs taikinys, kuriame tiek svarbių dalykų, kuriuos jums būtina pasiekti ar gauti, kad negalėsite nustygti vietoje. Be to, įgysite ypatingų galių išsiaiškinti tai, kas padeda būti sveikesniems.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vis lengviau bus rasti tinkamų žodžių, kurie padėtų įtikinti, prakalbinti ar pradžiuginti savo vaikus ir save išreikšti. Pasinaudoję iš toli atklydusiais patarimais, žiniomis ar pamokymais, geriau suorganizuosite savo ar atžalų laisvalaikį, ką nors sukursite ar įniksite į kokį pomėgį, kuriam vis neatrasdavote laiko.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį ir vėliau daugės pokalbių namuose, prisiminimų ir noro aptarti įvairiausias temas po savo namų stogu. O į tai, kas susiję su šeimos finansais ar paslaptimis, atrasite būdų pažvelgti visiškai kitaip nei įprasta. Kuo labiau pasitikėsite vieni kitais, tuo lengviau spręsis įvairūs klausimai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite, kad jūsų norai pildytųsi? Tinkamai juos suformuluokite!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuo savaitgalio bendravimas jus įtrauks, norėsite mokytis, rinkti žinias ir jomis dalintis, o dar ir nemažai naujų žmonių sutiksite. Ne pro šalį atsižvelgti į antrosios pusės rekomendacijas, kurios palengvintų jūsų įprastą gyvenimo ritmą. Regis, susitikimų metu kai ką suprasite apie kitus žmones ar savo santykius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nuotaikos bus permainingos. Be to, užsigeisite kažką įsigyti, norėsite jaustis vertinami ir negalėsite apie tai nepasišnekučiuoti. Dienotvarkės, sveikatos ar kitų kasdienių situacijų pokyčiai padės jums jaustis labiau pasitikintiems savimi, geriau atskleisti savo įgūdžius ar ką nors vertinga įgyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį užsigeisite iš širdies pasikalbėti, bet daugiausia kalbėsite apie save ar tai, kas jums rūpi. Laimė, daug kam patiks jūsų klausytis ir jus kopijuoti. Pasitikėjimas savimi ir noras keistis sustiprės, radus naują pomėgį, įsitraukus į konkurencinius žaidimus ar atradus kitokių būdų leisti laisvalaikį.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Permainos namuose kai ką gali apversti jūsų viduje, tačiau dėl to pasijausite geriau. Nors priežastys jums bus sunkiai suprantamos ar tokios, kurių neįmanoma kontroliuoti, tam negalėsite pasipriešinti. Be to, savo mintis geriau pasilikite sau, o žodžius užrakinkite po devyniomis spynomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį padaugės bendravimo su bičiuliais, komandinių diskusijų, planų ir sumanymų, kaip įgyvendinti planus. Be to, jūsų ausis pasieks įvairiausia informacija, kuri gali priblokšti, viską sujaukti ir net pakeisti santykius su draugais. Priešintis tam nebus reikalo, o verta kai ko visiems kartu pasimokyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip apsisaugoti nuo energinių vampyrų?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iškalba nuo savaitgalio bus jūsų arkliukas, kuris padės patekti į norimą vietą, gauti pageidaujamą prizą ar tiesiog būti pakylėtiems. Be to, gali susidaryti sąlygos kitaip perdėlioti savo išlaidų planus, perkainoti vertybes ar ką nors svarbaus įsigyti. Tai pakeis kitų žmonių požiūrį į jus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo mintis nuo savaitgalio vis dažniau kreipsite kur nors toliau, gilinsite žinias, ypač užsienio kalba, ar daugiau bendrausite su toli gyvenančiais žmonėmis. Be to, jūsų autoritetas sustiprės dėl pakitusios pozicijos. Turėsite sąlygas padidinti savo sekėjų, mokinių ar žmonių, kurie jumis žavisi, gretas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei savaitgalį labiau pasigilinsite į dalykus, kurie vyksta jūsų viduje, ten surasite stebinančių dalykų. Kažkokios iš užmaršties ištrauktos paslaptys padės atrasti dalykų, kurie buvo nuo jūsų laikinai paslėpti. Taigi nestabdykite, gilinkitės – jokia tema jums nebus tabu ir joks galvosūkis neįveikiamas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį, o ir vėliau būkite atidesni klausytojai, nes kitų žmonių žodžiai daug svarbių dalykų jums pasakys. Dėl draugų ar jų paskatinti turėsite progą patobulinti savo socialinį gyvenimą ar santykius. Gal ne viskas atrodys jums priimtina, tačiau kitoks požiūris, kitokia pozicija, dar vienas draugas ar jo pasitraukimas gali kai ką nulemti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau