Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 24–25 d.

Katė miega. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-24 06:30
„Šeštadienio fonas gali atrodyti ramus ir šiltas, tačiau išlaikykite atsargumą, kadangi gali formuotis nemalonios situacijos ten, kur net neįtariate. O sekmadienį laikas iki 14.50 val. puikiai tinkamas leisti su šeima, maisto gamybai, drabužinės tvarkymui. Laikas nuo 16.50 val. turės savyje daugiau aktyvumo, noro judėti, džiaugtis gyvenimu, užsiimti kūryba“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį net visą savo energiją ir širdį išlieję šeimai, vis tiek nesijausite įvertinti tiek, kiek norėtumėte. Ypač, kai jums pabandys diktuoti taisykles, ne visiškai jums tinkamas. Sekmadienį pasidairę malonių prošvaisčių, jų tikrai atrasite. Tiesa, rizikingi žaidimai nepasiteisins, tačiau antroji pusė dienai baigiantis suteiks gausybę vilčių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį norėsite bendrauti, iškylauti ar kitaip nenustygsite vietoje, tačiau niekaip nesusitaikysite su norinčias jus pamokyti ir jums patarti srityse, kurias ir patys puikiai išmanote. Paskutinę savaitės dieną, ypač vakarą, praskaidrins namus užpildantys kvapai ar koks tinkamai įvykdytas buities sumanymas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį išsiruošę į parduotuves, sąjungininkų šiam sumanymui sunkiai rasite, o vietoj pagyrimų ar paskatinimų veikiau priekaištų išgirsite. Tuo užsiimdami ir sekmadienio pradžioje, pirkiniais ilgais nesidžiaugsite, ir jokie įrodymai jūsų ausų nepasieks. Vakarop viltys augs nežmonišku greičiu, o jūs patikėsite stebuklais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Agronomas pataria, kaip šiltnamį paruošti žiemai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį jums reikės peties atsiremti, ko jūs nedrįsite prisipažinti. Kai patys imsite vadžias į rankas, sutiksite turinčių savo požiūrį ir planą, kuris nesutaps su jūsiškiu. Laimei, galiausiai susitarsite. Sekmadienį vis dar būsite jautrūs aplinkos įtakoms, tačiau vakarop atrasite namuose savo džiaugsmo šaltinį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį mielai rinktumėtės likti namuose ir net iš lovos kojos nekelti. Regis, tai bus neįmanoma, bent jau šeštadienį dėl kažin kokių jus užgriuvusių buities nesklandumų. Sekmadienį poilsio galimybių atrasite ir už savo namų sienų, ypač tuomet, kai jūsų naminiai sumanymai žlugs, o jūs gausite kvietimų pasižmonėti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį lengvai įsitrauksite į komandines pramogas, tačiau dalis jų nepadės jums pajusti savaitgalio pilnatvės. Surizikavę laiką sugaišite, kol situaciją stabilizuosite. Sekmadienį lėtai įsibėgėsite, tačiau dienai baigiantis gausite dovanų ar kai ką tokio, apie ką ne vieną dieną jau svajojate.

TAIP PAT SKAITYKITE: Suderinamumas pagal Zodiaką: 12 geriausiai vienas kitą papildančių porų

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite ambicijų, kurios kažin ar bus lengvai išpildomos. Be to, namiškiai bandys įrodyti kai ką, kuo jūs mažiausiai norite tikėti. Sekmadienį pradėsite ne mažiau tikėdamiesi, tačiau iki popietės kiek pristabdykite. Tuomet turėdami progą kai ką gero atlikti dėl savo bičiulių, jokiu būdu to nepražiopsokite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį jums tikrai bus svarbesnių reikalų nei kažkokios buities užduotys. Todėl įniksite į knygas ar išlėksite į seminarą jus dominančia tema. Deja, prieštaravimai neišvengiami. Sekmadienį save įtikinsite, kad viskas einasi kuo puikiausiai, o sėkmingas vakaras bus to įrodymas: kažkas jums atsidėkos už ankstesnius gerus darbus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienis gali būti visai ramus ir šeimyniškas, tačiau gali ir subjurti dėl dalykų, primenančių jums neįvykdytus pažadus ar negrąžintas skolas. Sekmadienį geriau seksis griauti nei statyti, tačiau ir iš to gali būti naudos ne vien jums. Galiausiai finišuosite dosnių ir jus gerbiančių bičiulių būryje, negailinčių jums ne vien gerų žodžių.

TAIP PAT SKAITYKITE: 6 moterų patirtys: kaip jos numetė dešimtis kilogramų

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį norėsite, kad viskas būtų taip, kaip tikitės jūs, o kažkam, pavyzdžiui, jūsų antrajai pusei tai ne visai patiks. Kiek šioje situacijoje išlaviruosite, tokius santykius ir turėsite. Ta pati taktika tiks ir sekmadienio pradžiai, kai svarbiau ne jūs, o jis ar ji. Paskutinės savaitės valandos kilstels jus į aukštesnę pakopą, kurioje – pagarba ir susižavėjimas jūsų darbais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį jūsų atgaiva ir užuovėja – buities darbai darbeliai, kuriems mielai aukosite savo laiką. Ir lai to negriauna visokie prisiminimai, priekaištai ar negalavimai. Sekmadienį vis dar tęsite šeštadienio sumanymus, kol galiausiai atrasite džiugią temą, kuri suvienys jus su jūsų antrąja puse.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį eikite savo pasirinktu keliu ir neleiskite nei finansinėms problemoms, nei žmonėms, nei netinkamos oro sąlygoms, nei kitiems trikdžiams gesinti jūsų pakilios nuotaikos. Sekmadienį mokėsite vertinti jums padovanotas poilsio valandas, kol galiausiai atrasite tikrą palaimą mažuose įprastuose dalykėliuose.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai