Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 16–17 d.

Voratinklis. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-16 07:00
Gavę progą pasigirti ar suspindėti kokioje nors srityje, šeštadienį nepraleisime progos. Pokalbiams, diskusijoms, deryboms atrasime noro, laiko ir energijos, o diskutuodami būsime atidūs smulkmenoms. Sekmadienį neapsakomai rimtai žvelgdami į viską, kas mums siūloma, turėsime apsčiai entuziazmo ir optimizmo, kad viskas pakeliama.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalį būsite aktyvūs ir noriai ieškosite informacijos, reikalingos susidoroti su buities rūpestėlių krūva. Visus juos įgyvendindami, tiksliai atsižvelgsite į receptus ir kitokias instrukcijas. Be to, būsite kūrybiški, o jūsų žinių ar toli gyvenančio asmens dėka pavyks atlikti kai ką, dėl ko džiaugsitės jūs ar jūsų vaikai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Daugiausia ratus suksite apie namus ir rūpinsitės, kad juose viskas būtų nepriekaištinga. Teigiamų įspūdžių paieškos šeštadienį sustiprės. Todėl įsitrauksite į smagias varžybas ar išsiruošite į nuotykius su atžalomis. Sekmadienį nenusėdėsite vietoje dėl noro ar būtinybės ką nors parūpinti savo namams ar kai ką atlikti juose.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Namuose savaitgalį kalbos netils ir niekaip nesusilaikysite, kol savo žodžiais ko nors po namų stogu neišsikovosite. Pasižmonėti jums bus ne pro šalį. Atsiras visokių reikaliukų, kurie jus sudomins ir įtrauks. Vikriai besisukdami įvykių sūkuryje, atsižvelkite ir į kitų žmonių rekomendacijas ir leiskite jiems jus pradžiuginti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Silpnosios jūsų grožio pusės pagal horoskopą

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Daug ir garsiai kalbėdami keliausite per savaitgalį, diskusijose ar derybose siekdami visus, kuriuos tik įmanoma, pralenkti. Šeštadienį rūpės dar ir kai ką įsigyti ar apie savo materialius planus pasigirti. Nors sekmadienį norėsite kuo nors save ar namus apdovanoti, teks atlikti ir kai ką ne tokio malonaus, o tai apdovanos pasitenkinimo jausmu.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tikėdamiesi ką nors gauti, įgyti ar įsigyti, nepatylėsite. Lygiai taip pat ir tuo atveju, kai apie ką nors užsigeisite pasigirti. Tačiau ir be papildomų priemonių ar pastangų sulauksite viso glėbio liaupsių. Susitikimai, pažintys, žinios leis jums dar geriau pasirodyti ir įvykdyti anksčiau neįvykdytą pažadą atžaloms.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jūsų žodžiai savaitgalį taikys tiesiai į dešimtuką ir net nesistengdami visur dalyvauti, vis kur nors įkišite liežuvį ir savo pačių nuostabai būsite išgirsti. Tačiau užvis labiausiai norėsite pailsėti ir jei ką nors darysite, tai be jokių savanaudiškų paskatų. Pasistengę dėl šeimos, galite nustebti gavę šį tą, ko seniai norėjote.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Įnikti į kokius nors dalykus, apie kuriuos nevalia niekam pasakoti, jums labai

rūpės. Tačiau nežinia, ar tik šiaip sau savo vidiniuose apmąstymuose braidžiosite, ar kokį slaptą planą regsite. Galimybė savaitgalį leisti su draugais jums bus priimtina, o ypač jų akyse suspindėti. Riebesnis komplimentas patiks ne tik jums, bet ir jiems.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Komandiniai žaidimai savaitgalį eisis lyg iš pypkės. O ypač jei tai koks nors žodžių ar protų mūšis. Kitų šešėlyje nenorėsite likti. Vis ką nors atliksite, kad pakiltumėte aukščiau virš minios ir išgirstumėte aplodismentų. Regis, tai įmanoma mažiau galvojant apie save, o daugiau apie kitus ir atsakingai taikant savo gabumus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite sustabdyti jaunystę? Štai 10 būdų tai padaryti!

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nepasikuklinsite norėdami pranešti apie tai, ką ketinate nuveikti. O kuo daugiau žmonių apie tai girdės, tuo laimingesni būsite. Nesitenkinsite mažais dalykais visą savaitgalį. Jums bus paprasta apginti savo nuomonę ir įtikinti kitus, kad niekas už jus geriau nevaldo situacijos. Turint bičiulių palaikymą, viskas klosis dar lengviau.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Įtikinamai pakalbėti ir pasiginčyti jums savaitgalį bus nemažiau svarbu ,nei ką nors išmokyti ar patiems pagilinti savo žinias. Neprastai seksis ir įgyti kitų žmonių palankumą ar pasitikėjimą, kuo jūs nepraleisite progos pasigirti. Atsigręžę į prisiminimus ar atlikę tai, ko vis nesiryžote, vėliau sau padėkosite už sustiprėjusius ryšius.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Be galo rūpės išnarplioti galvosūkius ar išsiaiškinti tai, ką kiti žmonės nuo jūsų slepia. O kai bandysite, niekas neįstengs jūsų sulaikyti. Savaitgalį leiskite laiką tarp žmonių ir padėkite jiems šalia jūsų suspindėti. Tai įmanoma pasidalinus įspūdžiais, žiniomis, išreiškus susižavėjimą ir įvykdžius nepatogius pasiūlymus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atidžiau rinkite žodžius, kai aptarinėsite santykius ar ką nors kartu su antrąja puse planuosite. Daugiau susitelkite į namų ruošą, maisto gaminimą, savijautos gerinimą, rūpestį ligoniais ar augintiniais. Kažkas matydami jus, zujančius it biteles, turės ką jums pasiūlyti, tačiau ir sutelks jus, išsibarsčiusius.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai