Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 5–6 d.

Savaitgalis prasideda / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šeštadienio rytą nenoriai palikę sapnų pasaulį, vėliau noriai žvelgsime realybei į akis. Kruopščiai viską planuosime pamiršę, kad vasaros savaitgalį tai nėra privalu. Atsiras norinčiųjų mus pamokyti ar ko nors iš mūsų paprašyti. Sekmadienį ruoškimės nepatogiems kelio vingiams. Savaitę pabaigsime radę prieglobstį tarp draugų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jausite, ką rinktis ir ką kitiems patarti, nors tam neturėsite jokių įrodymų, išskyrus savo nuojautas. Vėliau, atlikdami tai, kas iš jūsų reikalaujama, jausitės nepatogiai, tačiau prieštarauti nenorėsite. Sekmadienį manysite, kad visi nusiteikę prieš jus. Tai – pernelyg skubotos išvados. Geras draugas išgelbės jūsų savaitės pabaigą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgaliui prasidėjus, visus palenksite savo pusėn šį tą aukodami dėl kitų, nei ką nors įrodinėdami. Nuoseklūs, tvirti ir žvelgdami plačiai į dienos įvykius, užsitarnausite svarbių žmonių pagarbą. Sekmadienį bandydami įrodyti kitiems savo tiesą, nieko nepešite, tačiau turėsite kuo pasigirti ar pasipuikuoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį jūsų galvoje knibždės minčių ir iliuzijų, kurios bus šio to vertos, jei pavyks jas kaip nors perduoti kitiems. Malonumai brangiai atsieis, o kratydamiesi kitų įtakų, kai ką vertinga pražiopsosite. Sekmadienį norėsite nuo visko, kas jus slegia, išsivaduoti, o to pasieksite, davę peno mintims.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tinkamas filmas padės įveikti dideles problemas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį neverta būti vieniems, nes kitiems pravers jūsų žinios ir jie išpildys kokį nors jūsų lūkestį. Tačiau namiškių norų išpildyti jums nepavyks nei vieniems, nei kartu su kitais. Sekmadienio planus koreguos išorinės aplinkybės, o jūsų savaitės pabaigą pataisys tie, iš kurių pagalbos visai nesitikite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalis netiks improvizacijoms, tačiau jam prasidėjus galite padaryti mažytę išimtį, siekdami padidinti draugų pasitikėjimą jumis. Bus lengva nuosekliai ir harmoningai leisti šeštadienį, ypač jei pataikausite buičiai ar sveikatai. Sekmadienį atsiras nemažai norinčiųjų su jumis leisti laiką.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pramogaudami ar rodydami dėmesį tiems, kuriems puoselėjate šiltus jausmus, lengva ranka išlaidausite dėl jų ir dėl visko, kas malonu. Tačiau įsitikinkite, kad žodžiai ir veiksmai gerai apgalvoti. Sekmadienį jūsų norai nesutaps su kitų pageidavimais, o galiausiai atsiras visokių niekingų reikalų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ieškote partnerio? Pasirinkimas nulemtas iš anksto

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Geriausiai savaitgalį jausitės namuose ir tarp artimųjų, kur kursite savas taisykles ir tikėsitės, kad kiti joms paklus. Neprieštaraukite ir to paties šeštadienį sulaukę iš savo šeimos narių. Sekmadienį reikės reaguoti greitai, bet ramiai. O galiausiai ir pasidžiaugti mažais gyvenimo malonumais ar tais, su kuriais juos patiriate.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų savaitgalio susitikimai ar išvykos turės būti gerai suplanuoti. Noras bendrauti šeštadienį pritrauks reikalingus žmones, tačiau atitolins tuos, iš kurių tikitės per daug. Sekmadienį netikėtos žinios bandys jūsų kantrybę, o kasdienybė bus sujaukta. Pusiausvyrą atkursite, atsižvelgę į šeimos narių norus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį žinosite, kaip kas ir kur turi būti, ir nė vienam reikalavimui nenusižengsite. Tačiau šeštadienį neatsispirsite pagundai kuo nors apdovanoti savo šeimą ar draugus. Sekmadienį nedidelis nesklandumas ar gedimas gali priversti jus sustoti ir pakeisti planus, tačiau pokalbis ar išvyka leis užsimiršti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų tvirtumas šeštadienį vienus ramins, o kitus vers pasitempti. Tačiau visokiausios ambicijos sublizgėti neduos nieko gero gera, nebent išlaidas ar kitus menkus praradimus. Sekmadienį imsitės neįtikėtinų permainų savo namuose, kurioms namiškiai nebus pasiruošę. Popiet suskubsite kai ką įsigyti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį ilsėkitės ir ieškokite atsakymų, kur slypi jūsų galimybės ir kas trukdo jomis pasinaudoti, kokias klaidas esate padarę ir kaip jas ištaisyti. Sulauksite ir norinčiųjų jus pamokyti. Sekmadienį sužinosite dalykų, į kuriuos nebus lengva numoti ranka. Tačiau tai nesutrukdys perimti vairą į savo rankas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį skubėkite susitikti su bičiuliais, tarp kurių jūsų pasiūlymai ir nuojautos bus sutiktos palankiai. Tačiau tai ne priežastis tikėtis iš jų per daug. Sekmadienį patys savo pačių nuostabai kai ką įsigysite ar kitaip paišlaidausite, kol galiausiai užsigeisite kuo labiau atsiriboti nuo kitų žmonių ir jų įtakų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau