Savaitgalio horoskopas – liepos 22–23 d.

Kai nori, gali / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-22 07:00
Šeštadienį Saulė pasieks Liūto ženklą. Vasara jau pačiame įkarštyje, privalu juoktis, šėlti, skirti laiko pomėgiams, mylimiesiems, savo įvaizdžiui, būti dosniems ir eiti ten, kur veda širdis. Sekmadienį po vidurdienio įvyks karščiausia metų jaunatis – Liūto ženkle, sustiprinsianti poreikį išsikovoti sau kuo didesnį gabalą džiaugsmo.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgaliui prasidėjus turėsite tiek norų, kad namiškiai nespės jų pildyti. Šeštadienio vakarą Saulei sužadinus jūsų romantikos, malonumų, kūrybiškumo ir vaikų sritį, skirsite laiką pramogoms, kūrybai, vaikams, mylimajam ir viskam, kas jus džiugina. Sekmadienį jūsų kūrybinius, romantinius ir azartiškus polėkius sustiprins jaunatis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį bus norinčių jus perkalbėti, o į Liūto žvaigždyną perėjusi Saulė padės sustiprinti autoritetą namuose ir tapti labiau egoistiškiems nei įprastai. Sekmadienį įvyks mėnesio jaunatis, dar stipriau įtrauksiantis jus į namų reikaliukus. Galėsite pasidžiaugti sėkmingai įgyvendintais šeimyniniais sumanymais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį turėsite išlaidų tam, kas jums malonu, ar tiems, kuriuos mylite. Saulė, įėjusi į Liūto ženklą, sustiprins jūsų įtakas artimoje aplinkoje. Bendraujant, renkant ir skleidžiant informaciją, jums nebus lygių. Jaunatis sekmadienį kvies išreikšti save ar pramogauti bendraujant, vykstant į netolimas keliones ir susitinkant su įdomiais žmonėmis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia šalis jums tinkamiausia pagal horoskopą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį netausosite savęs dėl savo artimųjų, tačiau ar jie tai įvertins – nežinia. Saulė, palikusi jūsų ženklą, nukreips dėmesį į poreikį įsitvirtinti ir atskleisti savo talentus. Ji jums apšvies kelią, jei nedvejosite savo gabumais. Sekmadienio jaunatis atvers daugiau saviraiškos, progų užsidirbti ir ką nors vertinga įsigyti, pasinaudojant savo gabumais ir pasitikėjimu savimi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį skambučiai ir pokalbiai trikdys jūsų vidinę ramybę. Vakare galėsite priminti visiems apie save, nes Saulė pereis į jūsų ženklą. Šviesos, kurią spinduliuosite, užteks visiems, norintiems pasišildyti. Tai gali dar labiau sustiprinti jaunatis sekmadienį, svarbu turėti planą, ką ir ko ketinate pasiekti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį niekas, ko prašys jūsų draugai, nebus neįmanoma. Saulei perėjus į Liūto valdas, atliksite tai, ką sugebate geriausiai – tarnausite tiems, kurie vertina jūsų tarnystę, ir nepyksite, kad liekate šešėlyje visų, išsiilgusių dėmesio. Jaunatis sekmadienį jus stumtels į sapnų, svajonių ir vidinių išgyvenimų pasaulį.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį pervertinsite savo jėgas, atsižvelgdami į savo tikslus. Saulė Liūto ženkle mokys jus lyderystės komandoje ar tarp bičiulių. Kuo daugiau džiaugsmo paskleisite savo grupėje, tuo geriau įvykdysite šiam laikotarpiui jums skirtą misiją. Bendražygių ir su jais susijusių malonumų padaugės ir dėl sekmadienį įvyksiančios jaunaties.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį neatsispirsite pagundai kam nors įsiteikti savo gerumu. Saulė pereis į Liūto ženklą, kuriame būdama jums padės kopiant į profesines viršukalnes ir būti visa galva aukštesniems už kitus darbe ir tuo atveju, jei sekmadienį vykstančiai jaunačiai pasiųsite aiškią žinią, ko trokštate.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį leidžiant laiką su draugais apims nevaldomas entuziazmas, verčiantis perlipti nustatytas ribas. Dėl Saulės ugnies ženkle tolimi kraštai, neištirtos teritorijos ir neatrastos tiesos jus vilios, trauks ir džiugins. Optimizmą, polėkius, nuotykių dvasią dar labiau sužadins sekmadienio jaunatis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų profesiniai ir kiti siekiai mažai ką domins, o bus pasiūlyta pasidomėti kitais žmonėmis ir jų norais. Saulė Liūto ženkle padės bendradarbiauti. Pasidalinę darbais ir jų rezultatais, malonumais ir jų pasekmėmis, priartėsite prie geidžiamo tikslo. Jaunatis sekmadienį leis suvienyti jėgas ir įveikti gyvenimo slenksčius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį užsimosite taip plačiai, kad daugumai bus sunku suprasti jūsų polėkius. Saulė padės jums įvertinti partnerių įtakas. Sekmadienio jaunatis turės įtakos jūsų santykiams, todėl galite imtis naujų iniciatyvų partnerystės ar visuomeninio gyvenimo srityse. Laimėsite pripažinę, kad jūsų norai mažiau svarbūs už jūsų partnerių troškimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį atsiras entuziazmo rizikuoti dėl to, kas jums malonu, ar dėl tų, kuriuos mylite. Paskatinti Saulės Liūto ženkle kūrybiškai susidorosite su savo kasdienėmis užduotimis ir pasijusite žvaigždėmis. Jei turėsite gerą planą, padedami jaunaties, atkleisite tikrąsias savo galias.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama