Savaitgalio horoskopas – liepos 1–2 d.

Vasara / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Tikėsimės savaitgalį praleisti lengvai ir tai tikrai įmanoma. Tačiau vos įsibėgėję atsidursime aklagatvyje ir suprasime, kad lengvai išsisukti neįmanoma. Tačiau vis tiek pabūti kartu su tais, kurie mums brangūs ir su kuriais gera būti drauge, turėsime noro ir tinkamas sąlygas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Leidę savaitgalį kitiems jus apdovanoti kokiomis nematerialiomis gėrybėmis, regis, pasijusite laimingesni, turtingesni ir žavesni. Tačiau kaip užgesinti namuose kilusius nesusipratimus ir kaip pasiekti juose ramybės ir darnos, niekas nepasakys. O savo neva originaliais sprendimais sekmadienį tik košės prisivirsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Planų ir užduočių gausa šeštadienį teiks ramybę. O jei leisite kitiems prisijunti, suprasite, kaip gera perleisti dalį darbų naštos tiems, kurie tai kuo puikiausiai atliks. Beje, skirtingas nuomones derindami, veikiau viską dar labiau sujauksite, nei ką nors išspręsite. Sekmadienį teks pripažinti, kad kai kurių dalykų suprasti neįmanoma.

TAIP PAT SKAITYKITE: 9 dalykai, kurių kasdien turite nepamiršti, jei norite būti sveika ir laiminga

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį į priekį jus ves noras kuo geriau praleisti laiką ir kuo daugiau jo skirti tiems, kuriuos mylite. Ne kažin kokia situacija iškils prieš akis tuomet, kaip parūps finansiniai reikalai, o dar blogiau, kai asmeninius reikės derinti su bendrais. Draugai sekmadienį elgsis išties nesuprantamai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį laimė jūsų lauks namuose. Dėl artimųjų ir namų stengsitės bei persistengsite, dėdami pačias didžiausias viltis. Net ir pamatę, kad jūsų poelgių nesupranta ir nepriima partneriai, vis tiek nesiliausite elgtis taip, kaip jums atrodo tinkama. Sekmadienį teks pažaboti savo kaprizus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį būsite nesulaikomi, norėsis pasišnekučiuoti, susitikti, pasiderėti, kai ką sužinoti. Susidursite su tais, kuriems esate šį tą skolingi nuo senų laikų. Teks susidoroti su kokiu nesuprantamu negalavimu ar užduotimi. Sekmadienį bus svarbu nekelti aukštai kartelės ir toli nesidairyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pasijusite apdovanoti, o jei negausite norimų dovanų, patys tai įsigysite, labai neskaičiuodami, kiek už tai teks pakloti. Dalindamiesi savo planais ar leisdami laiką su draugais, kažin ar atgaivinsite sielą. Verčiau pasaugoti tai, kas brangu. Sekmadienį kažkas netikėtai jums atsuks nugarą, užuot pasiūlęs tai, ko jums reikia.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį bus lengva jaustis ypatingiems. Tačiau labai neįsijauskite, nes lazda turės du galus. Taigi viename gali būti visiškai ne tai, ką jūs buvote suplanavę savaitgaliui. Ieškosite atsakymo į klausimą: kodėl jūsų siekiams iškilo tiek kliūčių. Sekmadienį gali paaiškėti, kad jos susijusios su pagrindinėmis jūsų gyvenimo sritimis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite svajonių, apie kurias nenorėsite ar negalėsite pasakoti. Būsite linkę užsiimti dalykais, už kuriuos negausite ne tik atlygio, bet ir nesulauksite padėkos. Netrūks priežasčių kovoti už tai, kuo tikite ar susidurti su neįtikėtinomis problemomis kelionių metu. Sekmadienio dienotvarkė bus panaši į chaosą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Medaus mėnesio magija

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį, leisdami laiką su draugais, patirsite teigiamų emocijų pliūpsnį, tačiau jų vis tiek bus per maža. Gavę pakvietimą su kuo nors drauge praleisti laiką, kažin ar lengvai prisijungsite, o prisijungę, regis, neapsidžiaugsite. Sekmadienio planai keisis, o rizikuoti bus svarbiau, nei ramiai leisti savaitgalį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepasitenkinsite mažais apdovanojimais ar pasiekimais, taikysite vis aukščiau ir norėsite vis daugiau. O kas siekia, tas ir pasieks. Jei santykiuose įvyks nesusipratimas, atsibusite ant griuvėsių, o grįžti į pradinę padėtį bus nelengva. Sekmadienį harmonija namuose gali būti sunkiai pasiekiama.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį turintieji tvirtą nuomonę jos neslėps, o keliaujantieji patirs neišdildomų įspūdžių. Kita vertus, kasdienius planus keis tai, kas įvyko praeityje ar kokios kitos sunkiai nusakomos priežastys. Kažin ar savo pastangų dėka pavyks ką nors pakeisti. Be to, sekmadienį jus pasieks dar ir keistos žinios.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėdami atverti uždarytas duris, nestabdykite savęs, o drąsiai kiškite nosį ten, kur jums reikia. Ir būsite apdovanoti. O jei perlenksite lazdą, turbūt nebūsite labai nubausti. Prasčiau, jei leisite savo bičiuliams nurodinėti, kaip jums elgtis ar sekmadienį išsiruošite į prekybos centrą.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau