Savaitgalio horoskopas – kovo 18–19 d.

Geras savaitgalis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-18 07:00
Savaitgalis patiks ieškantiems įspūdžių ir siekiantiems kitus sužavėti savo kalba. Pasirinkę taikinį, nesiliausite gražbyliavę, kol nepasieksite tikslo. Taigi neužsidarykite tarp keturių sienų ir neribokite savęs. Skubėkite ten, kur verda bendravimas. Tai padės šį tą pasikartoti, be to, gausite antrą progą sužavėti, patirti įspūdžių ar sutiksite seniai matytą žmogų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Leistis į savaitgalio nuotykius jums niekas netrukdys. Priešingai, atsiras visokiausių jums padedančių žmonių ir įvykių. Svarbiausia patiems žinoti, kad esate ypatingi ir kitiems apie tai šeštadienį priminti. Jūsų bus klausomasi ir jumis žavimasi. Sekmadienį jūsų optimizmą dar labiau pakurstys partneriai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums mažiausia iš visų Zodiako atstovų savaitgalį reikės bendravimo. Tačiau jūsų mintis užtvindys vidiniai pokalbiai, minčių ir prisiminimų gausa. Tai gali padėti šeštadienį įminti kažkokią mįslę ar atskleisti paslaptį. Sekmadienį su malonumu kibsite į buities užduotis, o šalia bus norinčiųjų jums patalkinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį įsiliekite į bičiulių būrį ir ten patirsite aibę neišdildomų įspūdžių. Šeštadienio pokalbiai ir susitikimai jus suves su tais, iš kurių reikia kažką sužinoti, ar grąžins ten, kur derėtų šį tą pataisyti. Sekmadienį leisdami drauge su artimu žmogumi mėgausitės bendra veikla, nuotykiais ar patirsite vaikų auginimo palaimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meditacija – veiksmingas būdas pratęsti jaunystę

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų žodžiai savaitgalį formuos kitų žmonių požiūrį į jus ir jūsų įvaizdį. Regis, šeštadienį galėsite pasakyti tai, ką ištarti anksčiau neturėjote galimybių, noro ar klausytojų. Sekmadienį nesislapstysite nuo nuobodžių veiklų. Bet koks veiksmas dėl savo namų ir šeimos motyvuos dar labiau pasistengti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį ieškosite nuotykių ir jų rasite. Greičiausiai tai padaryti pavyks kur nors toli ar susidūrus su kitomis kultūromis. Šeštadienį bendraujant užsienio kalba ar su toli gyvenančiais žmonėmis, mokantis ar kitus mokant, lydės jausmas, kad kažkas kartojasi. Sekmadienį bendravimas bus akstinas nesustoti ir skleisti teigiamas emocijas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jums patogiausia savaitgalį bus namuose, į kuriuos kažkokiu būdu pasikviesite nuotykių, paslapties ir intrigos dvasią. Šeštadienį, diskutuodami apie šeimos pinigus, išsiaiškinsite galvosūkį, kuris anksčiau jums buvo neįveikiamas. Sekmadienį nesusilaikysite neapdovanoję savo artimųjų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jums bus be galo svarbu išsiaiškinti santykius. O jei išsiruošite į renginį, koncertą ar teatrą, tapsite nepriekaištingais žiūrovais, žinančiais, kaip gera paganyti akis. Sekmadieniui jums paruoštas aktyvus bendravimo ir susitikimų grafikas bei gero pašnekovo vardas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį viską darysite, kad jūsų gebėjimai ar pinigai nenueitų niekais. Šeštadienį turėsite visas sąlygas ką nors atlikti dėl savo sveikatos ar pagerinti savo buitį. Nelaukite, kol praeis noras tai daryti, veikite iškart. Sekmadienį jums į rankas gali patekti padėka už nesavanaudiškus darbus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Džiugūs įspūdžiai šeštadienį laukia tų, kurie kuria patys ar moka mėgautis kitų kūryba. Regis, net ir būdami tarp žiūrovų rasite, kaip atkreipti į save dėmesį. Net jei reginys, kurį stebėsite, bus jau matytas, yra priežastis, kodėl tai kartojasi. Sekmadienį bičiuliai jums įrodys, jog esate ypatingi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį buvimą namuose vadinsite savo privilegija, o ne galimų laisvalaikio pasirinkimų stoka. Juolab kad šeštadienį namuose netils už širdies griebiantys pokalbiai, prisiminimai ir tiek visko, kad net netilps galvoje. Sekmadienį leiskite sau nurimti, pailsėti, atgauti jėgas ir kuo mažiau gilintis į tai, ką kiti apie tai galvoja.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nesvarbu, ar šeštadienį šnekėsitės su kaimynais, seksite naujienas portale ar komentuosite bičiulių įrašus socialiniame tinkle, skaitysite knygą ar susitiksite su seniai matytu giminaičiu, vis vien pasikartosite tam tikrą informaciją. Sekmadienį, pasidalinę mintimis su draugais, dar labiau tuo patikėsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite dar vieną šansą parodyti ar papasakoti, kad esate ne iš kelmo spirti. Galbūt jums į rankas paklius dovana ar pirkinys, kurio seniai pageidavote. Sekmadienį neleisite sau atsipalaiduoti. Iš galvos neišeis jūsų darbai ir siekiai, kurie pajudės greičiau, jei sulauksite pagalbos ar paskatinimo.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai