Savaitgalio horoskopas – gegužės 27–28 d.

Saulėtas rytas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šeštadienis lėks daug bendraujant, tačiau ne per daugiausia nuveikiant. Vėliau, įnikę į asmenino gyvenimo tobulinimą, nepamatysime dalykų, kurie yra tobuli ir be mūsų įsikišimo. Nakties sapnai pildysis, o sekmadienį ištarti žodžiai turės galią gydyti ar guosti. Sekmadienį tikėsime savo nuojauta, tačiau ji nepadės, kai užvaldys begaliniai norai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį atrasite laiko įvairiausiems pašnekesiams ir susitikimams. Jei neįsiklausysite į autoritetingas nuomones, blaškysitės nieko prasmingo nenuveikdami. Jūsų dosnumas pranoks visas ribas, tačiau sekmadienį, pataikaudami artimiesiems, kažką turėsite paaukoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienio rytą suskubę ką nors įsigyti, nieko gero nepešite, o viltis pateisins tik popietiniai pirkiniai. Abi dienas bičiulių palankumas jums bus geriausias įvertinimas, todėl lengvai susižavėsite viskuo, ką jie jums pasiūlys. Sekmadienį suksitės kiek išmanydami, kad suspėtumėte ir su kuo reikia pasikalbėti, ir tai, ką sumanėte, atlikti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį entuziazmą ir bendravimo idilę trikdys partnerių nepasitikėjimas. Popiet dairysitės po parduotuvių vitrinas ar lauksite dovanų. Beje, turėsite priežasčių ir pasvajoti ar net ką nors dėl savo kilnaus tikslo niekam nežinant atlikti. Sekmadienį bus tikra prabanga pataikauti savo mylimiesiems, tačiau to jokia kaina neatsisakysite.

DAUGIAU HOROSKOPŲ RASITE: Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki šeštadienio popietės mieliau lindėsite ten, kur jūsų nestebi milijonai akių. Tačiau vėliau turėsite pasirodyti ir nustebsite, kad jumis domimasi ir jus kopijuoja. Be to, bus gera idėjomis ir patirtimis su draugais pasidalinti. Sekmadienį versitės per galvą dėl savo artimųjų ir noriai šnekučiuositės su bičiuliais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dalį šeštadienio ieškosite komandos, prie kurios galima prisišlieti. Jei joje trūks harmonijos, tai tik dėl nepasitikėjimo ir noro viską daryti savaip. Savaitgalio gelbėjimosi ratas – kitų pagalba. Naudokitės jai ne vien dėl savęs. Sekmadienį bus daug pokalbių ir minčių, tačiau ne viskas taip vertinga, kaip gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį galėsite skirti savo siekiams ar sumanymams tik tuomet, kai bus atliktos pareigos šeimai ar įvykdyti namiškių prašymai. Tinkamai derinsite norus su galimybėmis, pavyzdžiui, aptardami atostogų planus. Sekmadienį būsite dosnūs ir atsidavę savo draugams, ką jie gali nepakankamai gerai įvertinti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Likimo skaičiai – raktas į pažinimą

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį nemažai vertingų dalykų sužinosite, jei nesiblaškysite ir nebarstysite energijos vėjais. Būdami atviri kitokiam požiūriui, išgirsite intriguojančių istorijų. Patikimų žmonių paskatinti ar paremti, imsitės to, kam paprastai nekyla rankos. Sekmadienį mažu nepasitenkinsite, tačiau lengvai pasiekę viršukalnę, kaipmat žemyn nusirisite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį parodykite kitiems, kad jais pasitikite, galite net ko nors paprašyti. Tai bus geriau, nei su viskuo bandyti susidoroti patiems. Be to, atsiras žmonių, kuriais lengvai susižavėsite. Sekmadienį optimizmo bus nors vežimu vežk, ypač, kai norėsite kai kam neprašomi padaryti gerą darbą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį kitus stabdysite, todėl visus kaltinimus atidėkite į šalį ir paklausykite partnerių bei iš jų pasimokykite. Be to, išgirsite savo šeimos narių norus ir kartu kai ką šaunaus nuveiksite. Sekmadienį savo draugams leisite daugiau, nei galite ar būtų verta, tačiau jei visiems taip smagiau, kodėl gi ne.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite rūpestėlių, kurie neleis jums ilgėliau pailsėti, sulaukus savaitgalio. Pokalbiai žadins vaizduotę ir įkvėps kai ką gero padaryti dėl tų, kurie jums brangūs. Sekmadienį noriai įgyvendinsite ne savo, o kito žmogaus tikslus. Į juos įnikę, įsitikinkite, kad jam ar jai to iš tiesų reikia.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį džiaugsmas ir pramogos gali kiek apkarsti dėl bičiulių elgesio ar požiūrio, tačiau netruksite šiuos nesusipratimus išspręsti. Regis, namiškiams pavyks jus įtikinti, kad reikia atverti piniginę dėl pirkinių namams. Sekmadienį turėsite daug planų, bet jie veikiau trukdys nei padės susidoroti su kasdienėmis problemomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį mielai pasiliksite namuose, be to, atsiras visokiausių šeimyninių reikalų, dėl kurių nesusimąstydami lenksite nugarą. Savo įkvepiančiomis kalbomis kai ką sudominsite. Sekmadienį vilios nuotykiai ir pramogos. Tikėsitės, kad kiti, teisingai supratę jūsų norus, jungsis į kompaniją.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau