Savaitgalio horoskopas – birželio 3–4 d.

Puikus savaitgalis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Savaitgalį rinksimės neįprastus dalykus ir ieškosime būdų patirti romantikos, nuotykių ir visokiausių įspūdžių. Kaip oro reikės žmogaus, su kuriuo būtų galima į tuos nuotykius leistis. Patikėsime, kad viską įmanoma gauti be pastangų ir naudosimės progomis padėti pamatus savo šviesiai ateičiai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį noriai imsitės vykdyti partnerių pasiūlytas užduotis. Iškeldami kito žmogaus poreikius aukščiau už savo, toliau nukaksite, užuot bandę viską atlikti savaip. Tiesa, kitus žavėsite išties keistai. Tai netrukdys užmegzti kontaktų, kurie jums pravers ateityje, tačiau iliuzijos trukdys bendraujant.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Energingi, džiugiai nusiteikę ir pasiruošę nemažai nuveikti per savaitgalį, kad ir kas po pasipainiotų. Tiesa, rezultatas bus mažiau svarbus už gerus santykius ir puikią sveikatą. Pastangos nenueis vėjais. Svarbūs pasikeitimai įvyks toliau nuo stebinčių akių, bet veltui pataikausite draugams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį tikėsite, jog esate verti visko, kas teikia džiaugsmą, ir būsite teisūs. Maloniai nuteiks jūsų mėgstamas užsiėmimas, vaikai, kūryba, pramogos ar romantiniai nuotykiai, kuriais mėgausitės iš visos širdies. Bičiulių išdaigos vers iš koto, be to, dar susigalvosite to nevertą tikslą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atostogų horoskopas

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasirūpinkite santykiais su savo šeimos nariais, kuriems šį tą paaukoję, vėliau visko atgausite su kaupu. Todėl padėkokite, namuose jų paprašykite didesnių pastangų ir nuoširdesnio dėmesio. Tačiau jei tai darysite pamiršę kompromisus, koks nors planas gali ir neišdegti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį netrūks bendravimo, išvykų ir pokalbių su draugais, kuriems su didžiausiu malonumu skirsite savo energiją. Šis tas, ką išmoksite ar sužinosite, vėliau išties pravers. Lengvai susiviliosite visokiais neįprastais pasiūlymais iš toli ir be reikalo lauksite kitų žmonių malonės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį net sudėtingi dalykai jums atrodys vieni niekai. Lengva ranka išlaidausite, tačiau ką nors atlikę dėl savo ateities tikslų ir gerovės, vėliau sau padėkosite. Keistomis dovanomis jus apibers aplinkiniai. Galėsite rinktis, ar būti kitų paklaidinami, ar likti ištikimi sau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį gali apimti jausmas, kad pasaulis gražus, žmonės nuostabūs, o gyvenimas – tikra šventė. Ir tą šventę didžiąja dalimi jūs patys kursite kitiems. Iš savo antrosios pusės galite sulaukti tikrai ne to, ko tikėjotės. Be to, stebėkite, ką dedate į burną.

SkorpionasSkorpionas

(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį slėpsitės nuo to, kas gali jus trikdyti. O sutrikdyti jus galės bet kas, kam jūs negalėsite daryti įtakos. Nebent nuspręstumėte užsiimti gerais darbais, kuruos kiti sutiks su didžiausiu dėkingumu. Norėsite permainų buityje ir jas įvykdysite nepriekaištingai. Tačiau tie, kuriuos mylite, jus vedžios už nosies.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nesuklysite, jei savaitgalį imsitės darbų, kuriems atlikti reikia ne vienų rankų. Su polėkiu žaisite komandinius žaidimus ar ieškosite bičiulių, kurie jums palaikytų kompaniją. Kils noras rizikuoti ir vilios tai, kas malonu. Tačiau namuose rasite tai, dėl ko neverta pamesti galvos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų dienos nuopelnai padės jums pelnyti pagalbą ateityje. Už pastangas ne mažiau svarbus bus ryšys su žmonėmis, su kuriais leisite savaitgalį. Namuose bus dėl ko gūžčioti pečiais, tačiau ne viską, ką išgirsite ar išmoksite, priimkite už gryną pinigą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį kupini entuziazmo ir geriausių ketinimų sieksite harmoningų santykių su žmonėmis, kurie jums svarbūs. Pasiūlymai iš tų, kurie gyvena toli, padės gerai praleisti laiką, o gautos žinios plės akiratį. Galite sužinoti keistų dalykų ir patirti dar keistesnių pažinčių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį bus priežasčių suprasti, kad esate ne vieni. Dėl to ar dėl kitų priežasčių jūsų asmeniniame pasaulyje įvyks išties stebinančių permainų. Gautos dovanos bus mažų mažiausiai keistos ir visai netikėtos. Aukodamiesi dėl artimųjų, neužsimirškite.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau