Savaitgalio horoskopas – birželio 21–22 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Smalsu sužinoti, kokį savaitgalį jums žada dangaus žvaigždės? Kupiną nuotykių ar ramų, be ypatingų nutikimų? Mylimo žmogaus glėbyje ar linksmai sukantis bičiulių būryje? Tad nieko nedelsdami skubėkite skaityti astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šis savaitgalis – stebuklingas laikas: įpusėja metai, o jūs galite mėgautis ilgiausia metų diena. Su tuo susijęs astrologinis pokytis – Saulė atsiduria Vėžio ženkle. Dabar jums nebus svarbesnio dalyko žemėje už šeimą. Prisiminkite savo vaikystę, patyrinėkite šeimos medį, raskite būdų papuošti namus ir pradžiuginti visus juose gyvenančius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vasaros saulėgrįža, kuri vyksta Saulei įėjus į Vėžio ženklą, pavers jus savo krašto ir aplinkos kūdikiu. Būkite arčiau gamtos, nes tai stiprins jus, bendraukite su tais, kurie jus įkvepia, pasitikėkite tuo, kas jums teikia jėgų. Užmegzkite artimą ryšį su aplinkiniais ir dalykitės su jais tuo, ką turite savyje geriausio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saulė savaitgalį palieka jūsų ženklą, užleisdama jį Vėžiui. Todėl ore įsiviešpataus nauji kosminiai ritmai. Prasidės mėnuo, kai sieksite suprasti tikrąsias vertybes ir įtraukti jas į savo gyvenimą. Taip pat tai ir metų vidurio laikas, tad galėsite suprasti ir įvertinti, ko jums nereikia ir kas jums iš tiesų be galo reikalinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį Saulė atsiduria jūsų ženkle, dėl ko galite šildyti ir šviesti savaip. Eikite savo keliu, nevaržydami savęs ir rodydami visiems stipriąsias ir silpnąsias savo asmenybės dalis, nesmerkdami ir nevertindami. Tikėkite, kad kelioms savaitėms tapsite tais, į kuriuos kreipiamasi pagalbos, į kuriuos linkstama ir kuriais besąlygiškai tikima.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kol Saulė antrojoje liepos pusėje pasieks jūsų ženklą, galite jaustis lyg laikinai išmesti už borto. Todėl susidarys tobulos aplinkybės suprasti, kokie materialūs, emociniai ar dvasiniai dalykai trukdo jums išlikti lengviems ir laisviems. Atsikratydami jus slegiančių nuoskaudų, netrukus pastebėsite jums atsiveriančias ne vienerias duris.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši savaitgalį prasideda Saulės viešnagė rūpestingojo Vėžio ženkle. Draugai ir komandos dvasia taps jūsų savirealizacijos objektu ir aistra. Kuo daugiau šiuo periodu jiems duosite, tuo daugiau jums sugrįš. Šios dvi vasaros saulėgrįžos dienos atvers jūsų širdį nuotykiams, pasiūlys nušluostyti dulkes nuo ankstesnių patirčių ir pažvelgti į jas naujai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Žvaigždžių pasiūlymas jums dabar, kai Saulė yra Vėžio ženkle, – pasirūpinti savo statusu. Kaip tai padarysite – jūsų valia, tačiau balansuoti ant pavojingos ribos teks. Vienoje jos pusėje – jūsų gyvenimo tikslai, o kitoje c žmonės, kuriems reikia jūsų šilumos ir meilės. Kelrodžių nepamesite, jei atminsite: artimieji bus laimingi, jei būsite laimingi ir jūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Atsikratę nereikalingos praeities naštos, galite su palengvėjimu įžengti į jūsų sielą šildantį periodą. Kol Saulė vandens ženkle, jums bus lengva išreikšti save nesipriešinant, neeikvojant pernelyg daug jėgų ir negalvojant apie pasekmes. Kodėl gi? Nes žinote, kad viskas yra ir bus gerai, o jūs gebate į viską pažvelgti nevaržydami savo vaizduotės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Švęskite vasaros saulėgrįžą, kuri jus užklups šį savaitgalį, kai Saulė pasieks Vėžio žvaigždyną. Kažkas jums trukdo, kažkas slegia ar kažkas jus persekioja? Tik jūsų valioje atsikratyti balasto ir įsileisti į savo sielą vasarą su visais jos džiaugsmais. Vis dar kažkas trukdo? Paklausykite tų, kurie šalia jūsų, nevenkite paprašyti jų pagalbos.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį savaitgalį ilgiausia metų diena leis peržengti slenkstį, už kurio jūsų laukia šiltesni jausmai ir keli netikėti likimo posūkiai. Be to, Saulė – priešingoje Zodiako pusėje. Tai jums pasiūlymas  suprasti, kad tinkamai atsiskleisite tik tada, kai šalia jūsų bus artima siela. Vienišiams žvaigždės žada štai ką: dabar į jų širdis gali pasibelsti tie, kurių ilgai laukėte.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė Vėžio ženkle įsuks jus keturioms savaitėms į kasdienybės sūkurį ir niekur iš jo nepaleis. Viena vertus, jums nebus laiko klaidžioti klystkeliais ir galėsite susitelkti į tai, kas vyksta čia ir dabar. Kita vertus, paragausite vasaros ne tik kopinėdami jos medų ir mėgaudamiesi kvapais, bet ir praturtinę jos pintinę savo pačių sukurtomis gėrybėmis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dar viena priežastis džiūgauti – Saulė palieka Dvynių ženklą, kuris jums kėlė nemažai prieštaringų jausmų, vertė svajoti apie atostogas ir dar šį tą malonaus. Dabar suprasite, ką reiškia būti geidžiamiausioje vietoje ir tuo mėgautis susiradus patį didžiausią šaukštą. Nejaugi dar kažko laukiate? Geriau mėgaukitės į jūrą besileidžiančia saule?

Skaitykite daugiau