Savaitgalio horoskopas – birželio 10–11 d.

Pilnatis
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Savaitgalį pradėję optimistiškai, vis dėlto labai neįsibėgėkime, antraip sunkiai pastebėsime reikšmingas detales. Šeštadienio popietę labiau norėsime atsiriboti, vengsime rodyti emocijas ir ginsime tai, kas mums brangu. Sekmadienį lengva ranka žadėsime, o ko nors užsigeidę, nesustosime, kol negausime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Rytinis šeštadienio optimizmas greitai išblės, vietą užleisdamas visokiausiems rūpesčiams, kurių atsiras, ar kurių sau susikursite. Regis, kai kurie jūsų sprendimai nesutaps su šeimos narių požiūriu. Sekmadienį pataikausite savo antrajai pusei dėl jos ar jo atsisakydami kai ko jums svarbaus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį reikės įveikti vieną kitą kliūtį tam, kad vėliau galėtumėte leistis į nuotykius. Tačiau bandydami mokyti kitus, susidursite su neigiančiais jūsų nuomonę ar ginančiais savo poziciją. Sekmadienį duoklę atiduosite buičiai, kuri vers jus atsisakyti kur kas kilnesnių veiklų.

AR JAU ĮSIGIJOTE? Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį pradėsite visaip gludindami santykių kampus, o tęsite ieškodami nepaviršutiniškų sprendimų. Pakviesti prisijungti, nežinosite, kaip geriau: laikytis savo vietos ar paklusti kitiems. Sekmadienį tenkinsite savo ar jums brangių žmonių norus, teisindamiesi, kad vasarą galima sau tą leisti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite veiklos, kuri teiks atgaivą ir nuteiks optimistiškai. Sutiksite žmonių, kurie jus palaikys ir negailės paskatinimų. Tačiau vėliau teks pasistengti, kad patys visko, kas pastatyta, nesugriautumėte. Sekmadienį namiškiams prisižadėsite tiek, kad po to vos spėsite pažadus vykdyti.

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Džiugiai pradėsite savaitgalį, tačiau vėliau atsiras ne tokių smagių užsiėmimų. Jie ims erzinti tuomet, kai dėl jų negalėsite tingiai leisti šeštadienio vakaro. Sekmadienį užduotis ir pareigas paaukosite dėl daugybės susitikimų, kurie jums atrodys patrauklesni už tas veiklas, kurių ketinote imtis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pradėkite namuose apsupti artimųjų, tačiau vėliau norėsis kažko daugiau. Reikės kai ko, kas suteiktų įspūdžių ir kilstelėtų virš kasdienybės. Jei atsidursite tarp draugų, kažin ar dėl visko lengvai susitarsite. Sekmadienį rizikuosite gauti tai, ko jums reikia ir kas visai nebūtina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Birželio horoskopas

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadieniui išaušus, jums būtinai reikės šį tą sužinoti ar su kažkuo pasišnekučiuoti. Tačiau vėliau pasitrauksite ten, kur jauku ir kur niekas jūsų netrikdo. Ir jei pavyktų save apsaugoti nuo visokių išorinio pasaulio vėjų, sekmadienį prabustumėte puikiai nusiteikę. Neperlenkite lazdos, demonstruodami savo „aš“.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį pradėję žvalgytuvėmis po parduotuves, kažin ar vėliau džiaugsitės. Tęsite, megzdami pažintis, tačiau per neatsargumą tądien pastatyti tiltai vakare gali sugriūti. Sekmadienį norėsite pasprukti nuo viso pasaulio, tačiau vargu ar atrasite sau jaukią atokią vietelę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadieniui išaušus, imsite į rankas iniciatyvą. Na, o vėliau išsiruošite pirkinių ar į kitą jums nuotaiką keliantį žygį. Vakare jūsų nepalaikantis asmuo gali priversti stabtelėti ar, priešingai, sukelti pasipriešinimą. Sekmadienį pataikausite savo draugams visiškai pamiršę save.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadieniui prasidėjus labiau nei kitomis dienomis norėsite saugios užuovėjos. O vėliau jausitės visa galva pranašesni už kitus, tačiau kad jie tuo patikėtų, turėsite pasistengti. Sekmadienį sau numatysite tokias aukštumas, kurias kažin ar įmanoma pasiekti, tačiau jus perspėjančių negirdėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį reikės ir draugų, ir ramybės, ir poilsio, ir dar visokių dalykų, kuriuos kažin ar pasieksite taikiais būdais. Turėsite apginti jums svarbius dalykus ar apsaugoti juos nuo tai nesuprantančiųjų. Sekmadienį norinčių jus pamokyti netrūks, o jums teks tarp jų ir savo poreikių išlaviruoti, neprarandant kitų pasitikėjimo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį niekaip nesustosite, kol ko nors naudingo nenuveiksite. O vėliau patogiai ir saugiai jausitės draugijoje. Deja, išgirdę nepasitenkinimo gaidelių, lengvai to nepamiršite. Sekmadienį tikėsitės šio to iš kitų žmonių, o negavę turbūt liūdėsite, bet apsimesite abejingais.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau