Savaitgalio horoskopas – balandžio 1–2 d.

Ką veikti savaitgalį? / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Savaitgalį Merkurijus iš karingojo Avino pereis į žemiškojo Jaučio valdas, todėl mintys ir žodžiai liausis būti priemone ką nors iškovoti, o taps galimybe padaryti ką nors konkretaus. Iki vėlaus sekmadienio vakaro Mėnulis bus komunikabiliuosiuose Dvyniuose, taigi nerasite patrauklesnio užsiėmimo už pokalbius.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bendravimo planeta paliko jūsų ženklą, todėl savo mintis ir žodžius nuo šiol naudosite kapitalui kaupti. Tiesa, įvairiausioms kalboms ir išvykoms savaitgalį laiko negailėsite. Kas šeštadienį nederės su jūsų svajonėmis, ignoruosite, o kas kirsis su įsivaizdavimu – sumeluosite. Sekmadienį bus nesmagu susidurti su neigiančiaisiais jūsų turimus faktus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Merkurijus jūsų ženkle, todėl jums bus leista ilgiau mąstyti prieš kalbant ar ilgiau pasimokyti prieš pateikiant savo žinias. Abi savaitgalio dienas kaupsite arba dalinsitės, neapsispręsdami, kaip jums patogiau. Šeštadienį kalbėdami su draugais painiosite tikra su menamu, o sekmadienį nusivilsite, tikėdamiesi kai ką gauti iš kitų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų ženklo valdovas gretimame ženkle, o tai paskatinimas tyliai kurti planus. Tiesa, savaitgalį vien tylėti nepavyks. Jūsų ženklu keliaujant Mėnuliui, žiniomis ir naujienomis domėsis ir mažas, ir didelis. Tikromis ir ne visai tikromis pergalėmis girsitės šeštadienį, o sekmadienį žodžiai duš, atsitrenkę į partnerių abejingumą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kino filmai pagal horoskopą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Bendravimo tempas sulėtės. Savaitgalį bus akimirkų, kai norėsite pasislėpti nuo įkyrių klausimų ir nesivelti į diskusijas. Šeštadienį taip gali nutikti supratus, kad neįtikėtini pasiūlymai iš toli tėra muilo burbulas. Sekmadienį pašnekesiams vietos neliks dėl gausybės užduočių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuo šiol žodis jums taps priemone nusigauti link pageidaujamo tikslo. Savaitgalį jums bus gera įsilieti į aktyviai bendraujančią minią. Šeštadienį nebūkite patiklūs pažadams, kuriuos aplink girdite. Sekmadienį šią džiugią minią paliksite tam, kad atliktumėte savo pareigas patiems brangiausiems.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų ženklo valdovas yra Žemės ženkle, todėl ne tik žinias gilinsite, bet ir sieksite jas praktiškai pritaikyti. Šeštadienį dideli jūsų planai bus daug kam atskleisti, tačiau visais, kurie jums ploja, nevalia tikėti. Sekmadienį entuziazmas blės dėl namų pareigų naštos, tačiau tai jus išlaisvins nuo blaškymosi ir abejonių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pokalbiai apie bendras vertybes, aikštėn iškilusios paslaptys ir jūsų gyvenimą keičiantys žodžiai – tokias tendencijas diktuos ženklą pakeitę Merkurijus. O savaitgalį teks susidurti su kitomis kultūromis, žmonėmis iš toli ar diskusijomis apie pažiūras.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Už santykius šiuo metu atsako Merkurijus, todėl klausykitės savo partnerių ir gautą informaciją panaudokite santykiams gerinti. Savaitgalį teks pelnyti kitų žmonių pasitikėjimą ir pabandyti ką nors iš jų išpešti. Šeštadienį vaikai turės savų būdų jus apvynioti aplink pirštą, o sekmadienį kažko reikalingo stokosite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Merkurijus Jaučio ženkle kvies pokalbiams apie kasdienes problemas, skatins ieškoti informacijos sveikatos ir mitybos klausimais. Savaitgalį buvimas kartu bus lygu bendravimui, ypač su antrąja puse. Šeštadienį namiškių pažadais pernelyg nepasitikėkite, tegul laikas juos patikrina. Sekmadienį pernelyg daug iš savęs reikalausite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės dienų magija

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Komunikacijos planeta – Žemės ženkle jums bus akstinas pasišnekučiuoti su atžalomis ir pristatyti savo pomėgius. Savaitgalį turėsite ką veikti, noriai ieškodami žinių, kaip tuos savo reikalus kuo greičiau atlikti. Šeštadienį tam kliudys klaidinanti informacija, o sekmadienį teks įveikti slenkstį, susijusį su jūsų praeitimi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl Merkurijaus judėjimo pokyčių namuose bus pašnekovų ir temų pokalbiams. Savaitgalį neužsičiaupsite, nes kalbėti bus taip malonu! Šeštadienį lengva ranka išlaidausite ir pūsite kitiems miglą į akis. Sekmadienį draugai atitrauks nuo džiaugsmingų pramogų ir pakvies įsitraukti į rimtus žaidimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį galėsite šio to išmokti, kiek patobulinti savo oratorinius ir rašymo įgūdžius ar pašnekėti su kaimynais. Savaitgalį pasiglemš šeima. Šeštadienį jie nukentės nuo jūsų tyčinio ar netyčinio melo. Sekmadienio nuotaikas drums vyresnio asmens priekaištai ar pamokymai.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau