Savaitgalio horokopas – balandžio 22–23 d.

Katinas
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Savaitgalį ilgiau užsilikę lovoje, pernelyg užsisvajoję ar prisifantazavę, turėsime pasiteisinimą – Mėnulis lankys svajingąjį Žuvų ženklą. Abi dienas būsime kūrybiški, pernelyg jautrūs savo ir kitų skausmui, be galo trokštantys supratimo ir užuojautos. Ieškosime priemonių, leidžiančių kuo toliau pabėgti nuo niūrios realybės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei bus įmanoma, rinksitės visą savaitgalį miegoti, žvalgytis po praeitį, peržiūrėti praeities įvykius ir svarstyti, ką buvo galima padaryti kitaip. Dar – svajoti apie geresnius laikus. Atstumti ar neišgirsti, būsite linkę savęs gailėtis ir tai, kas jums opu, kruopščiai slėpti nuo išorinio pasaulio.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį būsite pasiruošę viską padaryti dėl savo bičiulių. Regis, jums bus ypač sunku nustatyti ribas savo bendraminčiams, tad net nepastebėsite, jei kas nors iš jų pasinaudos jūsų gerumu. Sekmadienį ką nors darydami dėl savo ateities, nesitikėkite besąlygiško kitų žmonių pritarimo ar dosnumo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bildukai – pramanas, fantazija ar realybė? Kaip su jais susigyventi?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį turėsite nemažai ambicijų, tačiau kai kurie iš jūsų sumanymų taip ir liks svajonėmis ar bus padėti į neišsipildžiusių lūkesčių lentyną. Sekmadienį nesiliausite siekti daugiau ir užsimoti plačiai, tačiau jūsų antroji pusė ar kiti žmonės bus linkę jus supažindinti su realybe ir nuleisti ant žemės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį atkreipsite kitų žmonių dėmesį dalindamiesi įspūdžiais, žiniomis ir kelionių planais. Tiesą sakant, knygos, filmai ar kelionės jums bus būdai pabėgti nuo to, kas nepatinka. Sekmadienį nekeisite krypties, tačiau galiausiai koją pakiš buities, darbo ar sveikatos užduotys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį rasite veiklos, padėsiančios jums atrasti savyje naujų savybių ar išeiti iš komforto zonos. Bendradarbiavimas ir noras kitus įsileisti į savo planus atvers kai kurias duris, tačiau galvos dėl kitų nepameskite, ypač šeštadienį. Sekmadienio pramogoms gali trūkti dalyvių ar lėšų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį leisite kitiems jus nukreipti, tačiau nevaikščiokite lyg užrištomis akimis. Šeštadienį būti su kitais ir dėl jų jums bus gera. Atrodys svarbu gal net kai ką paaukoti, nesitikint nieko gauti mainais. Sekmadienį šeimos nariai jums nurodys, kuo užsiimti, užuot skyrus laiką tam, link ko linksta jūsų širdis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį visokiausios veiklos didelio pagreičio neįgis. Tačiau šeštadienį turėsite vilčių ką nors prasmingo nuveikti dėl gražesnės buities ir geresnės sveikatos. Sekmadienį tęsite ankstesnius planus, tačiau galiausiai dalį jų sugriaus visokie būtini pokalbiai ar nemalonūs susitikimai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį bus gera leisti su tais, kuriuos mylite, ar imtis mėgstamos veiklos. Šeštadienį mielai užmerksite akis, žiūrėdami į atžalų ar mylimojo nusižengimus. Sekmadienį būsite kūrybiški, tolerantiški ir sieksite kuo geresnių įspūdžių, tačiau galiausiai ribas nubrėš pasitikėjimo ar reikalingų lėšų stoka.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia energija vaikus apdovanoja jų gimimo diena

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Leisti savaitgalį su artimaisiais bus svarbiausia, taigi su malonumu kūrensite asmeninio gyvenimo židinį. Galimas daiktas, kad nemažai apie tai svajosite šeštadienį. Visa tik dėl to, kad jūsų artimieji būtų laimingi. Tačiau sekmadienį persistengsite, keldami sau per didelius reikalavimus, o jiems priminę apie neatliktas užduotis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį jums bus gera bendrauti ir dalintis informacija. Tačiau šeštadienį tai, kas nepatinka ignoruosite, todėl nemalonią tiesą pagražinsite. Patys kuo nors giliai širdyje tikėdami ir kitus pasistengsite įtikinti. Sekmadienį tęsite tas pačias istorijas, tačiau galiausiai ryšiai su aplinkiniais kiek pašlis dėl nykių prisiminimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį neliksite abejingi tam, ką galima turėti, todėl kai kurie Vandeniai leisis tuštinti parduotuvių lentynų. Tiesa, šeštadienį neatsispirsite tiems, kurie jūsų ko nors prašys. Sekmadienį saugokite pasitikėjimą savimi nuo galinčių jį sugriauti ir lėšas nuo tų, kurie gali į jas pretenduoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį galėsite būti savimi ir jūsų netrikdys tai, kad ne viską galima bus suprasti ir paaiškinti. Ypač tai aktualu šeštadienį, kai jūsų norai įsisiūbuos kartu su įsivaizdavimais apie asmenines galimybes. Sekmadienį atsiras norinčių daužyti jūsų svajones, todėl su bet kuo jomis nesidalinkite.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau