Savaitgalį prasidėjusiame festivalyje „Oktoberfest“ švenčia visa Arnoldo Schwarzeneggerio šeima

Miunchene A. Schwarzeneggeris pramogauja su savo sūnumi Patricku.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį Miunchene, Vokietijoje, prasidėjo kasmetinis alaus festivalis „Oktoberfest“, šiemet surengtas jau 185-ąjį kartą. Pajusti išskirtinę atmosferą ir pašėlti savaitę trunkančioje fiestoje progos nepraleido ir Holivudo veteranas, gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris (71).

Miunchene A. Schwarzeneggeris pramogauja su savo ilgamete širdies drauge Heather Milligan (43) ir sūnumi Patricku (25). Aktoriumi ir modeliu dirbantis jaunas vaikinas atliko pagrindinį vaidmenį šiemet pasirodžiusioje dramoje „Midnight Sun“. Kitąmet dienos šviesą išvys juosta „Daniel Isn't Real“, kurioje Patrickas vaidina pagrindinį herojų Danielį.

Miunchene A. Schwarzeneggeris pramogauja su savo sūnumi Patricku.

Akivaizdu, kad nepaisant darbų šeima randa laiko pabūti drauge. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet šeima nusprendža sudalyvauti Vokietijoje vykstančioje alaus fiestoje. Su mylimąja A. Schwarzeneggeris čia lankėti ir 2015-aisiais bei 2014-aisiais.

A. Schwarzeneggeris dar šį kovą ištvėrė sudėtingą širdies operaciją, kurios metu jam buvo pakeistas širdies vožtuvas, tačiau Holivudo žvaigždė netruko pasijusti geriau.

A. Schwarzeneggeris su ilgamete širdies drauge Heather Milligan

Tai jau antras kartas, kai garsenybė ištvėrė širdies operaciją. 1997-aisiais jam buvo pakeistas aortos vožtuvas. Tuomet aktorius teigė, kad operacijos prireikė dėl įgimtos širdies ydos.

„Niekada nesijaučiau sergantis, man nepasireiškė jokie simptomai, tačiau žinojau, kad anksčiau ar vėliau turėsiu pasirūpinti šia problema.

Pasakiau gydytojams: Padarykime tai dabar, kol esu jaunas ir sveikas. Jie sutiko mane operuoti“, – prieš du dešimtmečius kalbėjo A.Schwarzeneggeris.

Vis dėlto, pasak jo atstovo spaudai, jau tuomet A.Schwarzeneggeris žinojo, kad greičiausiai jam teks atlikti dar vieną operaciją. „Niekada nebuvo manyta, kad 1997-aisiais pakeistas vožtuvas tarnaus amžinai“, – buvo rašoma pranešime.

Skaitykite daugiau