Savaitgalį – nemokamas „Led Zeppelin“ koncertas: transliuos legendinį 2007-ųjų pasirodymą Londone

„Led Zeppelin“/„Warner Music“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 10:50
„Led Zeppelin“ savaitgalį kartu su „YouTube“ surengs išskirtinę koncerto „Celebration Day“ transliaciją – tai 2007-ųjų tribute koncertas, skirtas pagerbti šviesios atminties „Atlantic Records“ įkūrėją Ahmetą Erteguną. „Celebration Day“ bus transliuojamas tris dienas oficialioje grupės „Youtube“ paskyroje, šou premjera – gegužės 30-ąją, 22:00 val. Lietuvos laiku.

„Led Zeppelin“ koncertą Londono O2 arenoje surengė 2007-ųjų gruodžio 10-ąją. Tai buvo pirmas grupės pasirodymas po 27-erių metų pertraukos ir vienas labiausiai lauktų koncertų per visą rokenrolo istoriją – 20 mln. žmonių iš viso pasaulio dalyvavo loterijoje tam, kad galėtų įsigyti bilietus.

Koncerto anonsas:

Koncerte pasirodė grupės įkūrėjai John Paul Jones, Jimmy Page‘as ir Robertas Plantas, prie jų taip pat prisijungė Jasonas Bonhamas, „Led Zeppelin“ būgnininko Johno Bonhamo sūnus. Dvi valandas trukusio renginio metu grupė atliko for 16 dainų, taip pat papildomai sugrojo geriausias bliuzroko dainas. Jame skambėjo legendinės „Whole Lotta Love“, „Rock And Roll“, „Kashmir“, „Black Dog“ ir „Stairway To Heaven“. Koncerto video ir audio įrašai buvo išleisti 2012-aisiais, abu sulaukė puikių kritikų įvertinimų ir komercinės sėkmės bei laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už „Geriausią roko albumą“.

Koncerto live nuoroda:

„Led Zeppelin“ gimė 1968-aisiais, ją įkūrė Jimmy Page‘as – tai viena įtakingiausių, inovatyviausių ir sėkmingiausių grupių moderniosios muzikos istorijoje. Grupė yra pardavusi daugiau kaip 300 mln. albumų visame pasaulyje.

„Led Zeppelin“ gimė iš „The Yardbirds“ pelenų, kai Page‘as pakvietė Robertą Plantą, Johną Bonhamą ir John Paul Jones. 1969-aisiais „Led Zeppelin“ išleido to paties pavadinimo debiutinį albumą, kurį prodiusavo Jimmy Page‘as, jis taip pat prodiusavo ir vėlesnius grupės albumus. Debiutinė plokštelė žymėjo 12-a metų trukusį grupės viešpatavimą muzikos padangėje.

Naujausi straipsniai