Savaitės tonas: nevaikiškos denimo aplikacijos

Siuvinėti džinsai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Yvesas Saint Laurentas kartą pasakė: „Gaila, kad džinsus išradau ne aš. Jie – išraiškingi, kuklūs, paprasti, seksualūs.“ Dar galima būtų pridėti, kad denimas tinka visiems, nes tarp tūkstančio modelių vis tiek atsiranda nors vienas, dėl kurio netenka kaltinti veidrodžio.

Skirtumas tarp gausybės džinsinių rūbų yra nebent toks, kad vieni jų tampomi metų metais – tiesiog patogūs. O kiti padeda kurti stilių, taikosi prie mados. Arba – prie vasaros, kaip kad daro žaismingi denimo švarkai ir kelnės su siuvinėtomis gėlėmis ir jų aplikacijomis. Jie, anksčiau labiau traukę vaikus ir jaunimą, dabar nebaido ir vyresnių moterų, ypač – mėgstančių eksperimentuoti.

Taip pat skaitykite

Šiaip jau marginti džinsai yra grynai hipių palikimas. Bet nebūtina aklai sekti jų pavyzdžiu ir gėlėtas kelnes derinti su kokia nors ryškia tunika ar etnografine skraiste. Įdomiau gretinti skirtingus stilius, tarkim, imti bohemiškus džinsus ir prie jų – elegantišką palaidinę, klasikinę rankinę.

Galima pažaisti ir tuo faktu, kad pasaulyje labai vertinamas rankų darbas. Todėl net kukli siuvinėta gėlytė jau keičia drabužio statusą, jis tampa lyg ir brangesnis. Aišku, tai nereiškia, kad reiktų ieškoti gausiai dekoruotų švarkų ar kelnių; kuo mažiau denimas margintas, tuo ilgiau nenusibosta, yra lengviau derinamas su kitais daiktais.

Derinys / Gamintojų nuotr.

ZARA džinsai; MARNI rankinė; STELLA MCCARTNEY palaidinė; MANGO batai; BALENCIAGA auskarai.

Derinys / Gamintojų nuotr.

WOLFORD glaustinukė; H&M švarkelis ir džinsai; CHLOE batai.

Nevaikiškas denimas su aplikacijomis (9 nuotr.)
+3

Derinių autorė – tinklaraštininkė, stilistė Kristė Stankevičiūtė

Skaitykite daugiau