Savaitės tonas: kaip susikurti šventę su kostiumu

Rausvas kostiumas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Net kai dieną kepina saulė (o juk ne visada kepina), vakarai būna vėsūs. Ir, susiruošus kur nors eiti, reikia tinkamo drabužėlio. Į pagalbą skuba Jo Didenybė kostiumas. O dar geriau – švarkas ir prie jo derančios kelnės ar sijonas.

Kodėl stilingi vyrai švarką vertina labiau už kitus drabužius? Todėl, kad jis atrodo elegantiškai, formuoja figūrą, slepia tris pietums suvalgytus cepelinus, kelia savivertę. Turbūt panašių dalykų reikia ir mums, ypač susiruošus ten, kur bus gausiai vaišinama. Tad – pirmyn! Aišku, geriau rinktis ne tą kostiumą, kurį kasdien trinate biure.

Disko stilius. Prisiminkime 8-ąjį dešimtmetį. Šiemet madinga viskas, kas blizga. Ir jei dieną vilkėti šarką ne kiekviena išdrįsta, tai vakarop išsitraukti žaižaruojanti švarką ar įžūlias sidabro kelnes – pats tas. Taip pat tinka kukliau žvilgančio šilko, satino rūbai; galima rinktis ne vieną spalvą.

MANGO švarkas ir kelnės; BALENCIAGA palaidinė; MAX MARA auskarai; ZARA batai.

Derinys / Gamintojų nuotr.

Militarizmas. Švarkas ir kelnės (jei jie nepirkti darbo šiokiadieniams) gali būti labai išraiškingi, formuoti naują įvaizdį. Šią vasarą stipriai eksperimentuojama su chaki spalva: karinis stilius derinamas su itin moteriškais dalykais. Mūsų pavyzdyje tai superseksualus korseto ir švarko hibridas.

STELLA MCCARTNEY švarkas ir sijonas; MAX & CO. rankinė; LANCOME lūpų dažai; LAURA BELLARIVA batai.

Derinys / Gamintojų nuotr.

Eklektika. Neįpareigojančiam vakarėliui tinka ansamblis su margomis kelnėmis. Bet tokiu atveju reiktų gerai pagalvoti apie švarką – jis turi būti ryškesnės spalvos, su išraiškingomis sagomis, vilkimas ant nuogo kūno ar neslepiantis dailios liemenėlės. Taip pat reiktų atsakingai pasirinkti batus ir rankinę.

MARELLA švarkas; ZARA rankinė; PENNYBLACK kelnės; LINDEX liemenėlė; BALENCIAGA batai.

Derinys / Gamintojų nuotr.

Derinių autorė – stilistė, tinklaraštininkė Kristė Stankevičiūtė

Šventinis kostiumas (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau