Savaitės tonas: balta su balta

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Balta spalva visada buvo elitinė. Ji – tarsi ženklas, kad nedirbi fizinio darbo, nebūni ten, kur galima susitepti, neramstai sienų, nes būtinai kas nors pasiūlo kėdę ar krėslą. Ir net mašina, po lietaus pravažiuojanti gatve, gali aptaškyti drumzlinu vandeniu bet ką, tik – ne tave.

Dar balta – amžinos nuotakos sindromas. Ji asocijuojasi su ypatingomis progomis, gera nuotaika, laisvalaikiu, atostogomis. Ir prie įdegusio kūno balti drabužiai tinka labiau nei prie blyškaus.

Aišku, su balta dera visos spalvos – kaip baltam popieriaus lapui. O jei kalbėsime apie madą, šiemet jai patinka ryškūs kontrastai, toks In ir Jang: kai baltas audinys tampa akinamu, nes jame atsiranda juodos spalvos. Dažniausiai tai būna daroma kaip grafikoje – juodas piešinys ar koks nors dirželis tėra svečias baltame plote.

„Blugirl“ / Vida Press nuotr.

Galima verstis ir be juodos – kai norisi atrodyti puošniau ar kuriamas koks nors stilius, pavyzdžiui, romantiškos piemenaitės. Nors nereikia manyti, kad ši spalva praverčia tik kuriant pozityvius personažus. Balta spalva neturi charakterio, ji gali būti lyriška, fatališka, sportiška, ekstravagantiška, nelygu, koks drabužis ir kas jį vilkės.

Derinys / Gamintojų nuotr.

BALENCIAGA džinsai; MAX & CO. palaidinė; MAX MARA akiniai; BURBERRY rankinė; ZARA batai.

Derinys / Gamintojų nuotr.

MANGO švarkas; SENSAI lūpų dažai; BURBERRY suknelė; H&M skrybėlė; ZARA batai.

Balta su balta (10 nuotr.)
+4

Derinių autorė – tinklaraštininkė, stilistė Kristė Stankevičiūtė.

Skaitykite daugiau