Savaitės pramogų gidas: ką nuveikti rugpjūčio 20–26 dienomis

„Skamp“ surengė pasirodymą sunkvežimyje / Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-20 12:12
Nors vasarai į duris jau beldžiasi rugsėjis, neverta nusiminti. Šią savaitę pasileiskite plaukus koncertuose, o savaitgalį aplankykite pajūrį, kur vyks jubiliejinis kino festivalis bei vėjų šventė!

Grupės „Skamp“ koncertas

Rugpjūčio 20 d., 18.30 val., menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT Opus terasoje“ – kultinės grupės „Skamp“ koncertas. Šiemet 20-ies metų veiklos jubiliejų švenčianti trijulė, gruodžio mėnesį „Siemens arenoje“ planuoja didžiulį koncertą ir jam ruošdamasi dienas leidžia studijoje. Todėl jų pasirodymas terasoje bus tarsi generalinė repeticija – išskirtinė šiemet galimybė išgirsti „Skamp“, nes tai bus vienintelis jų koncertas Vilniuje iki pat gruodžio mėnesio.

Paskutinį kartą „Skamp“ „Lofte“ grojo prieš porą metų, tad labai pasiilgo jos scenos ir žiūrovų. Pasak grupės, pirmadienis „LRT Opus terasoje“ bus jaukus ir šeimoms draugiškas renginys, kuriame bus galima išgirsti ne tik naujausius kūrinius, bet ir žinomiausius „Skamp“ hitus. Scenoje pasirodys ne tik vokalistai Erica Jennings, Vilius Alesius ir Vee Diawara, bet ir Paulius Jaskūnas (bosinė gitara) bei Vytis Vainilaitis (mušamieji).

Koncerto bilieto kaina nuo 10 €

Oleg Surajev stand up

Rugpjūčio 22 d., 20 val., kultūros bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ Oleg Surajev ir Dominykas Noruišis pristatys naują muzikinę stand up programą. Labai laukiami visi, būsiantys pajūryje. „Per praeitą stand up‘ą Palangoje man pasirodė, kad kažkas blogai su manim, todėl šį kartą varysiu iki galo ir iki kraujo. Esate labai laukiami“ – teigė Olegas.

Renginio bilieto kaina 10 €


Kinas po žvaigždėmis. „Eime su manimi“

Rugpjūčio 22 d., 21 val., Valdovų rūmų kiemelyje bus rodomas dokumentinis filmas, įgarsintas Benedicto Cumberbatcho. Visi skubantys, nespėjantys ir jau pamiršę, ką reiškia „būti čia ir dabar“ bus pakviesti stabtelėti, atsikvėpti ir prisiminti tai, kas gyvenime svarbiausia.

„Eime su manimi“ – tai kino kelionė į „mindfulness“ ir „Zen“ budizmo meistro Thich Nhat Hanh pasaulį. Pastaraisiais metais „mindfulness“ praktika tapo labai populiari, jos įtaka mažinant stresą bei nerimą pakurstė pasaulinį susidomėjimą gilesniu jos suvokimu. Kaip „ekologiškas“ tapo nauja kryptimi maistui, taip „mindfulness“ tapo nauja kryptimi protui. Plačiai žinomas 90-ties metų „Zen“ budizmo meistras Thich Nhat Hanh milijonus žmonių Vakaruose supažindino su „mindfulness“ praktika. Šiandien juo uoliai seka pasaulio politikos ir verslo lyderiai, – „Silikono“ slėnio vadovai, teatro ir kino žvaigždės, įskaitant Oprah Winfrey, kurios laidoje jis svečiavosi dukart.

Filmą pristatys Rytis Juozapavičius, kuris daugiau kaip 25 metus praktikuoja meditaciją su „Kwam Um Zen“ mokykla.

Filmo anonsas: 

Bilieto kaina 6 €

Tarptautinis kino festivalis „Baltijos banga“

Rugpjūčio 23 d. Nidoje prasidės jubiliejinis 10-asis kino festivalis „Baltijos banga“. Šiemet festivalyje pirmą kartą festivalio programoje įvyks naujas kino ir televizijos industrijų kūrėjams skirtas renginys Baltijos kino ir TV forumas, į kurį suvažiuos įvairūs kino, televizijos, kitų vizualinės sklaidos priemonių atstovai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Jie dalinsis patirtimi, aktualia informacija, pasiūlymais apie tai, kaip pagyvinti ir sustiprinti kino kūrėjų ir TV programų vadovų, prodiuserių abiem pusėms naudingą bendradarbiavimą, kurio rezultatais galėtų džiaugtis visų Baltijos šalių kino ir televizijos žiūrovai.

Iš viso festivalyje bus pristatyti 26 įvairių žanrų filmai, tarp jų – 10 pilnametražių vaidybinių, 12 dokumentinių ir 4 animaciniai filmai. Kai kurie jų jau tituluoti, pamėgti žiūrovų, kiti Lietuvoje bus parodyti pirmą kartą. Įvyks ir trijų lietuviškų dokumentinių filmų premjeros – Agnės Marcinkevičiūtės „Iš kur tas švytėjimas“, Andriaus Lekavičiaus interaktyvaus dokumentinio projekto „Nupučiama siena“ ir Inesos Kurklietytės filmo „Piplytės gražuolės“.

Renginio programą rasite ČIA.

Renginio bilietų kainos nuo 2 €

Vėjų festivalis

Rugpjūčio 25 d., nuo 14 val., „Devernos“ uoste oš pramogos, koncertai ir renginiai. Kviečiamos visos šeimos rinktis „Drevernos“ uosto aikštėje ir atsinešti savo vėjo aitvarą bei jį paleisti uoste. Vyks pačio gražiausio aitvaro rinkimai ir apdovanojimai. Visų džiaugsmui į šventę atvyks muilo burbulų ir geros nuotaikos laboratorija „Burbuliatorius“, veiks pramogos vaikams – batutai ir kiti atrakcionai, o esant palankiam vėjui Kaitavimo mokykla „GO2KITE“ surengs kaitavimo pamokas. Visų renginių metu Jūsų laukia žaidimai, konkursai, prizai ir pramogos, o dieną galėsite pramogauti išsinuomavę vandens dviračius, irklentes, greitaeigį katerį ar aštuonvietę baidarę. 

Temos:

Naujausi straipsniai