Savaitės horoskopas – spalio 10–16 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-09 19:00
Ką žada įpusėjęs spalis? Kam derėtų daugiau skirti dėmesio, o į ką pažvelgti atsainiai? Astrologinės prognozės savaitei.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje gausybė pokalbių su antrąja puse ar tais, su kuriais norėtumėte užmegzti partnerystės ryšius, paskatins jus pasvajoti apie didelius svarbius žygius. O toms svajonėms, regis, ir keliai atsivers.

Savaitei įpusėjus suprasite, kad toli nuvažiuoti vien žodžių nepakaks. Reikės dar pasitikrinti, ar pakankamas jūsų žinių bagažas ir savaitgalį paprakaituoti, siekiant įtikinti nepatikliuosius.

Be to, savaitei baigiantis jūsų užmojai tolins jus nuo jūsų antrosios pusės, tačiau tai gali padėti suprasti vieną svarbų dalyką: kaip tobulinant santykius, patiems patobulinti save.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje darbo bus daug, o pašnekesių apie jį dar daugiau. Žinių pasidalinimas su komanda vyks neįtikėtinai sklandžiai, įtraukiant netgi tuos, kurie iki šiol likdavo abejingi.

Savaitei priartėjus prie vidurio patirtis ir turima informacija nesutaps su tuo, ko jums reikia sprendžiant kasdienybės galvosūkius. Laimei, bus kas laiku atskubės į pagalbą, duodami tik tai, ko reikia: nei mažiau, nei daugiau.

Savaitgalį pamokymai nesutaps su tuo ko pageidaujate, o priminimai ir priekaištais trikdys įprastą eigą. Kita vertus, čia galite rasti raktą, kaip nepaskęsti rutinoje nuo jos nepabėgant.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje pasaulis aplink jus atrodys džiugus. O kaipgi kitaip, kai šalia tie, kuriuos dievinate, kai galite užsiimti tuo, kas šildo jūsų širdį ir aitrina vaizduotę. Panašu, kad ir kurstančių šį laužą bus ir kuru parūpins.

Savaitei įpusėjus teks imtis atsakomybės už tai, ką esate užsimoję, o jei apie tai primiršite, bus kas primena. Deja, ne visuomet draugiškai ir ne vien smagiai. Šios tendencijos bus gyvos iki pat savaitgalio.

Paskutinės savaitės dienos aštrins santykius grupėje. Kilus abejonėms, ar jūs vis dar komanda, ar jau nebe, pasiūlykite ką nors savita jiems. Ir tai jums primins kaip visiems gera kartu ir kaip jums būtų striuka be tų žmonių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje pasikalbėję su namiškiais, pridėsite balų jūsų šeimos ryšiams. O dar kartu su savo partneriais leisitės į tikras ar virtualias keliones ir pasidalinimą įspūdžiais.

Kai būsite susikrovę didžiulį vertingos informacijos ar kitų gėrybių bagažą, gausite sudėtingą užduotį – kažką įkalbėti, padėti pakeisti nuomonę, neįžeidžiant ir nesusipykstant. Paprastos priemonės bus po ranka.

Savaitgalį vis dar gliaudydami minėtas problemas, gausite naujų. Pavyzdžiui, kaip suderinti šeimyninę laimę su pakitusiomis aplinkybėmis darbe. Tie pokyčiai atrakintų šeimyninės laimės duris, jei paieškotumėte rakto.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje žodžiai liete liesis ir ką galite geriausio padaryti – tai kuo daugiau išmokti ar sužinoti, kuo daugiau pažinti ir susipažinti. O kai išsakysite darbe savo planus, bus žadančių ištiesti ranką ir atverti piniginę.

Savaitės viduryje išaiškės, kas buvo tikra, o kas tik tušti pažadai. Be to, pasirodys, lyg kalbos stoja skersai kelio link jūsų sėkmingos veiklos. Daryti kas privaloma, neuždarant reikalingų durų, būtų sprendimas.

Savaitgalį nepasitikėjimo burbulas dar nebus sprogęs, tačiau atsiras naujas galvosūkis. Kaip patikėti tuo, kas nesutampa su turimais faktais? O gal ne pro šalį pasižvalgyti plačiau?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje pasaulis atrodys išties geranoriškas, ir vos praversite lūpas, dar ir dosnus. Kūrybiniai projektai ar pramogos tiesiog įsisiūbuos, kai prie jų savo kūrybinių minčių pridės kitas asmuo.

Žlugs jie ar pajudės iš vietos, priklausys nuo jūsų vėlesnių pastangų ir noro paklusti tradicijoms, jūsų sukaupto įgūdžių bagažo, gebėjimo turimas stiprybes pritaikyti praktikoje, užuot vien malus liežuviu.

Savaitgalį patikėti tuo, kad turite tiek, kiek reikia ir dar daugiau, bus nepaprasta dėl kitų asmenų netikėtai apkarpyto biudžeto. Kita vertus, tik kiti žmonės padės jums iš naujo patikėti savimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atmintinė jai: kaip be kaltės jausmo užbaigti nevykusius santykius

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jūsų asmenybė neištirps jokioje minioje ir tai geriausiai padės pasiekti jūsų iškalba. Naminiai užmojai eisis lyg sviestu patepti, prisimąstant įvairiausių sunkiai suprantamų planų.

Savaitei įsibėgėjus lengvumo jausmas išgaruos ir turėsite žodžiais kelią tiesti, dėdami papildomų pastangų. Regis, namiškiai bus tie, kurie paskatins jus išsakyti tai, ko neplanavote.

Savaitgalį dėl ankstesnių įvykių sužinosite dalykus, kurių nepageidaujate žinoti. O sutrikę dėl savo antrosios pusės elgesio, pažadinsite savyje tai, kas patyliukais laukė savo eilės. Tam, kad santykiai pagerėtų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje būsite apdovanoti gebėjimu išsakyti dėkingumo ar atjautos žodžius, kurie praskaidrins jūsų vidinį pasaulį. O ir sužadinti savo atžalų užuojautą ar kūrybiškumą jums bus vieni niekai.

Savaitės viduryje teks sau pripažinti, kad ne visi ryšiai dėliojasi lengvai ir sklandžiai. Ir vos vienas žingsnelis į šoną – tuoj imsite slysti, prarasdami reikalingų žmonių pasitikėjimą. Stabilizuosite padėtį, patikėję savimi.

Savaitgalį vis dar bus neramu dėl norinčių atidaryti jiems užvertas duris. Gera savijauta ir puikus poilsis taps tai, prie ko nepavyksta priartėti dėl netikėtumų kasdienėje aplinkoje. Teks prisiminti taisyklę: kur pamesi – ten ir rasi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gerai savaitės pradžiai jums reikės kolektyvo, kuriame netils kalbos, naujienų aptarimas ir besaikis santykių gerinimas. O namuose sužibs kažkokia viltis, kuriai negesti padės jūsų tam skiriamos lėšos.

Savaitės vidurys atskubės prašydamas iš jūsų panaudoti visas savo stiprybes dėl taikos komandoje. Deja, iki to bus toli kaip iki mėnulio, tačiau jūsų atsakomybė gali būti tas reikalingas paskutinis šiaudas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 33 dalykai, kuriuos privalote suprasti iki 40-ojo gimtadienio

Savaitgalį norom nenorom turėsite bendražygiams kažką perleisti. Negana to, asmeniniai norai atrodys sunkiai suderinami su bičiulių tikslais. Atsitraukę atraskite, ką išskirtinio galite jiems pasiūlyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei manote, kad kas nors turi pasiekti vadovybės ausis – ryžkitės pokalbiui savaitės pradžioje. Vėliau gali būti per vėlu ar per sunku išsakyti tai, kas jums aktualu.

Jei pirmomis savaitės dienomis bus lengva išpūsti jums naudingą burbulą, paskui jis pats išsipūs ne vietoje. O tie, kurie jūsų klausė kupini susižavėjimo, draskys jums akis arba, dar blogiau, išsiskirstys nė nepradėjus kalbėti.

Savaitgalį tęsis panašios kalbos, jums formuojančios įvaizdį to, kurio verta mažumėlę vengti. Šeimyninių reikalų traukinys lėks lyg pašėlęs, keliskart apsiversdamas ir pakeisdamas planus. Lipsite į jį kartu su kitais, užuot sustabdę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei manote, kad kas nors turi pasiekti vadovybės ausis – ryžkitės pokalbiui savaitės pradžioje. Vėliau gali būti per vėlu ar per sunku išsakyti tai, kas jums aktualu.

Jei pirmomis savaitės dienomis bus lengva išpūsti jums naudingą burbulą, paskui jis pats išsipūs ne vietoje. O tie, kurie jūsų klausė kupini susižavėjimo, draskys jums akis arba, dar blogiau, išsiskirstys nė nepradėjus kalbėti.

Savaitgalį tęsis panašios kalbos, jums formuojančios įvaizdį to, kurio verta mažumėlę vengti. Šeimyninių reikalų traukinys lėks lyg pašėlęs, keliskart apsiversdamas ir pakeisdamas planus. Lipsite į jį kartu su kitais, užuot sustabdę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje žinosite kokiais žodžiais užsitarnauti kitų pasitikėjimą ir išpešti tai, kas jums priklauso ar tai, ką jums žūtbūt privalu žinoti. Jausite ir tai, kas užveda jūsų komandą veiksmui.

Savaitės viduryje lengvumo jausmą lyg ranka nuims. Situacija netaps nevaldoma ar neįkandama, tačiau taikiam resursų pasidalinimui komandoje reikės visos jūsų atsakomybės ir begalinės kantrybės.

Savaitgalį pelnyti bičiulių palankumą bus lygu laimėti sunkų mūšį. Neišsisuksite ir nuo neramumų vertybių fronte. Net praradę dalį to, ką turite, nenukabinkite nosies, nes turite ir tai, ko iš jūsų niekas niekada neatims.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai