Savaitės horoskopas – rugsėjo 26–spalio 2 d.

Mergaitė rudenį. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-25 19:00
Astrologinės prognozės visai savaitei. Pažvelkime, ko tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje gausite neginčijamų įrodymų, kad partnerystė – neįkainojama jėga. O dėl Marso, nuo antradienio esančio jūsų karjeros srityje, įgysite pagreitį judėdami link savo tikslų ir nesiliausite jų nuosekliai ir aktyviai siekę.

Darbo savaitę užbaigs jaunatis jūsų partnerystės srityje. Kurkite planus kartus su savo partneriais, vizualizuokite santykius, kurių esate verti, ieškokite žinių ir autoritetingos pagalbos, padėsiančios netinkamus socialinius ryšius paversti visaverčiais. Tame kelyje nesitenkinkite mažomis pergalėmis. Savaitgalį kažkas išpildys jūsų slaptus troškimus, jei neabejosite jais ir tuo, ko išsiilgusi jūsų širdis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje gauti geriausios darbuotojo titulą jums bus vieni niekai, ypač, jei patys turėsite kuo apdovanoti savo kolegas. Be to, veiksmo planeta žemės ženkle: investuokite energiją į studijas, keliones ir visa, kas jums padeda praplėsti savo ankstesnio pasaulio ribas.

Darbo savaitė pasibaigs jaunatimis Svarstyklių ženkle, o tai priežastis pagalvoti apie geidžiamas permainas jūsų kasdienėje darbo aplinkoje ir santykiuose su kolegomis, mitybos įpročiuose ir visa, iš ko susideda jūsų kasdienybė. Savaitgalį jūsų artimuose santykiuose ar visuomeniniuose ryšiuose pūstels jaudinantys vėjai, patikėjus bičiulystės galia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje saviraiškai ir romantikai bus tobulos sąlygos, todėl norėdami būti pastebėti, leiskite savo kūrinius į dienos šviesą. O dėl Marso perėjimo į Ožiaragio ženklą tapsite ypač aistringi ir kryptingai sieksite pergalių bendrų finansų fronte.

Prasidėjus savaitgaliui įvyks jaunatis jūsų saviraiškos ir kūrybos srityje. Metas apsispręsti, kokia kryptimi norite pakreipti santykius su vaikais, mylimaisiais ir kaip išreikšti save, o jau tuomet galėsite įsijungti aukščiausią bėgį. Be to, savaitgalį rankų nenuleisite, nes matysite prieš akis tikslą, šviečiantį jums lyg kelrodė žvaigždė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje šeima taps jūsų išsipildymų vieta. Ir kuo labiau leisite savo namiškiams užsimoti, tuo daugiau iš šios situacijos visi išlošite. Marsas įsikurs Ožiaragio ženkle, stiprindamas jūsų norą konkuruoti su savo antrąja puse ir reikštis visuomeninėje veikloje.

Vos prasidėjus savaitgaliui įvyks jaunatis jūsų namų ir šeimos srityje. Harmoningų santykių kūrimas po namų stogu turėtų tapti pagrindiniu jūsų siekiu ir riboti savęs šioje srityje dabar nevalia. Savaitę pabaigsite visa galva panirę į romantiškus santykius, tikėdami, kad jausmai – tai būdas pabėgti nuo kasdienybės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Finansų ekspertė Milana Jonikienė: „Pinigai – lyg benzopjūklas: prieš duodami vaikui, turite išmokyti su jais elgtis“

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje reikalingi ryšiai megsis tokiu tempu ir tokiomis apimtimis, kad vos spėsite suktis ir gerti į save žinias, naujienas ar visu tuo dalintis. Be to, prasidės Marso viešnagė Ožiaragio ženklu, padidindama jums kasdienių darbų krūvį. Jei nesitikėdami greitų ir lengvų rezultatų nuosekliai darbuositės – viskas pavyks.

Penktadienio naktį įvyks jaunatis jūsų komunikavimo srityje. Jei santykiai su giminaičiu netenkina, ieškokite sprendimų, jei reikalingi ryšiai stringa ar kas nors jūsų artimoje aplinkoje vyksta netobulai – tai laikas apsispręsti, kaip visa tai patobulinti. Savaitgalį jūsų gražiausi sumanymai šeimoje įmanomi, jei tik reikiamu metu reikiamiems asmenims parodysite, kaip jais pasitikite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje jums į rankas įkris kažkas vertingo. O kai jus sodins prie skanumynais nukloto stalo, žinokite, kad kukliems ir nepasitikintiems tuo, kuo juos apdovanojo gamta, čia ne vieta. Be to, Marsas pakeis ženklą, jus ragindamas kovoti už tai, kad jūsų dienas užpildytų juokas, žaidimai ir azartas.

Vos prasidėjus savaitgaliui įvyks jaunatis Svarstyklių ženkle. Tai priežastis suklusti visiems, kurie jaučiasi neįvertinti, neatlyginti ar turintys per mažai. Šiuo atveju, ieškokite ir rasite būdų, kaip pakeisti savo santykį su pinigais, pamiršę kuklumą. Paskutinėmis savaitės dienomis galimas jums širdį sušildysiantis susitikimas, dėl kurio visai pamesite galvą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje turėsite priežastį suprasti, kad be jūsų pasaulis gal ir nenustotų sukęsis, bet jame nebūtų to, kuo esate ypatingi. Kas tai – žinote patys. Ir kai jūsų asmenybė ant pjedestalo, dėl Marso jūsų namų srityje turėsite pakankamai energijos, kurią skirsite kurstyti savo šeimos židinį.

Prasidėjus savaitgaliui įvyks jaunatis jūsų ženkle. Tai jūsų asmeninių galių sužydėjimo laikas, todėl žvelgdami į veidrodį, matykite savyje visa, kas geriausia. Meilė sau yra geriausia priemonė šiai klaidai ištaisyti. Savaitgalį tikėsite stebuklais ir kitus nejučiomis tuo įtikinsite, o tai praturtins jus ir tuos, kurie šalia.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje nereikės ieškoti būdų kaip užsidirbti karmos taškų. Vykdydami prašymus, pasijusite lyg jus laikinai kažkas įdarbino angelu sargu. Dar Marsas pereis į Ožiaragio ženklą, mokydamas jus aktyviai, bet disciplinuotai bendrauti, mokytis ir megzti ryšius su aplinkiniais.

Penktadienio naktį įvyks jaunatis gretimame Svarstyklių ženkle. O tai priminimas, kad jūsų vidinis pasaulis neturėtų likti be jūsų dėmesio. Žinodami, kad pasiekimai ir išorinis blizgesys mažiau svarbesni už sielos ramybę, ją gausite kaip švenčiausią dovaną. Savaitgalį, tiesa, niekas jums netrukdys paskleisti savo kerų tarp tų, kurie verčia širdį dainuoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksologas Viktoras Šapurovas: Visi prisimename pirmąją meilę, nes nuo jos prasideda mūsų meilės mokymasis

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje turėsite priežastį įsitikinti, kad draugas – didžiausia dovana. Galimas daiktas, kad dar padidės ir jūsų komanda ar bendraminčių gretos. Be to, veiksmo planeta paliks jūsų optimistiškąjį ženklą ir įsikurs į tikslą orientuotame Ožiaragio ženkle. Kova už materialinę gerove taps jūsų pagrindiniu pastangų motyvu.

Darbo savaitei pasibaigus, įvyks jaunatis jūsų komandos ir bičiulių srityje. Matydami spragas santykiuose su jais, taisydami jas diplomatiškomis ir teisingomis priemonėmis, planuokite ir kurkite pačius ambicingiausius planus. Savaitgalį dalelę savęs aukosite, visa savo širdimi patikėję tuo, ką jums žadės jūsų šeima.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje galva suksis nuo pasakiškų pasiūlymų jūsų profesiniame kelyje. Ir jei tik žinote, kur taikote, kelkite galvą dar aukščiau. Kopiant karjeros kopėčiomis jums dar pravers ir jūsų ženklan įėjęs Marsas. Prieš akis kelios savaitės, kai jūsų veiksmai bus matomi kaip ant delno ir motyvuos kitus.

Prasidėjus savaitgaliui dar vienas akstinas laimėti profesines pergales – tai jaunatis jūsų karjeros srityje. Ieškokite būdų patobulinti savo santykius su vadovybe, savo požiūrį į keliamus tikslus ar pageidaujamus rezultatus, ir jūsų pasiekimai pranoks ambicingiausius lūkesčius. Savaitgalį jūsų sielą šildys žinojimas, kad galite išlieti savo mintis draugams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje atsivers neriboto pločio ir aukščio galimybės pažinti, išmokti, kitus išmokyti, aplankyti ir patirti visa tai, apie ką net nedrįsote svajoti. Tiesa, Marsui atsidūrus gretiname ženkle, jums reikės kiek pristabdyti išorines pergales, o pakovoti su tais, kurie trikdo jūsų vidinę ramybę.

Pasibaigus penktadieniui, įvyks jaunatis jūsų tolimų kraštų, pažinimo, tikėjimo, mokymosi ir mokymo srityje. Ir kuo plačiau užsimosite, svajodami apie tolimas keliones, studijas ir visa tai, kuo galite praplėsi savo ir kitų žmonių pasaulį, tuo visiems bus geriau. Savaitgalį dar gausite pažadų dėl galimo uždarbio, tačiau neišleiskite to, ko dar neturite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jums bus patikėta tai, apie ką negalėjote pagalvoti net pačiose slapčiausiose savo svajonėse. Laikydami lobį rankose, mokėkite už tai padėkoti, ir jus bus suteikta dar daugiau įgaliojimų. Į jūsų komandos sritį įžygiuoja Marsas, o jūs kartu su juo bursite aplink save savo komandą.

Penktadieniui pasibaigus, žinosite, kad esate ne vieni. Jei dėl savo ir kitų žmonių dvasinės ar materialinės gerovės išdrįsite iš esmės pakeisti požiūrį į kai kuriuos dalykus, ypač tuos, kurie jums trukdo augti, judėti pirmyn, kurti nepriekaištingus santykius ir pan., jums atsivers tikri lobiai. O savaitgalį pakerėsite visus savo neįtikėtina vaizduote ir mokėjimu perteikti savo mintis.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai