Savaitės horoskopas – gegužės 8–14 d.

Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-07 19:00
Šią savaitę pilnatis Skorpiono ženkle privers atlikti esmines savo gyvenimo permainas. Netruks jausmo, kad klaidžiojame tirštame rūke, ieškodami veiksmui palankių sąlygų, ryžtingai grįžtame vykdyti ankstesnių sumanymų ar ieškome naujų žodžių tam, apie ką jau ne kartą buvo kalbėta.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Besąlygiškai pasitikintys. Neįsikibti į patogią praeitį šią savaitę jums bus svarbiausia. Pasikliaudami savimi ir savo prigimtiniais gebėjimais, neatstumkite ir tų, nuo kurių esate priklausomi asmeniniame ar dalykiniame pasauliuose. Paskatos gims keičiant statusą ar profesines kryptis. Pasitikėdami tais, kurie turi jums ką pasiūlyti, priartinsite materialinę gerovę.

Pakaks ir abejonių, kurios ypač apniks galvojant apie artimus ryšius, išvykų metu, bendraujant ar susitikimuose. Nuojauta paves, o vaizduotės vaisiai visiškai skirsis nuo to, ką jums pasiūlys realybė. Laimė, atsiras pretekstų pasikartoti žinias, o šalia bus žmogus, kuris motyvuos nesustoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Stiprus užnugaris. Jei atsiras priežasčių šią savaitę permąstyti savo įsitikinimus, galite būti tikri, kad po kurio laiko pasikeis net jūsų elgesys ar išvaizda. Santykių aktualijos, jūsų artimas ar kitas svarbus žmogus padės atrasti tinkamas kryptis ir parodys, kodėl nevalia toliau gyventi ir elgtis taip, kaip gyventa ir elgtasi iki šiol.

Aukos dėl komandos gali pasirodyti beprasmės, o skolos jiems – nesugrįžtančios laiku, dėl ko sumenks jūsų galios veikti. Laimė, ryšitės išpešti informaciją, kuri trikdė jūsų vidinę ramybę. Be to, turėsite reikalingų resursų ar gabumų, kad tinkamai įveiktumėte aibę darbo, sveikatos ar buities iššūkių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Didžiausią troškimą išpildyti padės prieš miegą suformuluotas noras

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuoširdžios pastangos. Pilnatis lankys jūsų kasdienybės sritį, kurioje permainos vyks dėl tinkamo bendradarbiavimo ir pastangų atskirti pelus nuo grūdų. Į ruošiamą dirvą sėkite tik tai, kas augs ir ves reikalingus vaisius. Kaskart išvydę jums tiesiamą ranką, rinkitės ne tik perliukus, bet duokite jai veiklos. Nuoširdžiai pasidarbavę, atrasite sielos ramybę.

Deja, bus pastangų darbo vietoje, kurios pavirs į muilo burbulą. Kažin, ar galėsite tai kontroliuoti. Tačiau tai nesumenkins jūsų kūrybiškumo ir nesumažins saviraiškos galimybių. Priešingai, taps jūsų gelbėjimosi ratu. Regis, duosite valios kalboms apie tai, kas komandiniuose santykiuose liko neišsiaiškinta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl mažų džiaugsmų. Jūsų partneriai šią savaitę turės įtakos tam, kaip džiugiai artimiausiu metu žygiuosite per gyvenimą. Jie parodys ar padės taikyti naujus kūrybinius metodus, įvykdyti reikiamas permainas auginant vaikus ar rūpinantis saviraiška. Tokiu būdu kursite sau sąlygas, padedančias tvirčiau įsilieti į komandą ir būti tikresniems dėl savo ateities.

Nusivilsite, kai jūsų svajonės pradės slysti jums iš rankų, o pastangos atsitrenks į praeityje padarytas klaidas ar priešus, kurių veidų nepažįstate ar neprisimenate. Tačiau gavę paskatų iš šeimos, būsite nesulaikomi ir aktyviai dalyvausite diskusijose tam, kad jūsų užstrigę darbai pagaliau išjudėtų ir vietos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kasdienybės spąstuose. Šeimos ir namų palikti antram plane nepavyks dėl pilnaties savaitės pabaigoje, tačiau ir darbas pareikš savo teises. Regis, kai kas parodys, ką privalote atlikti, kaip pakeisti savo kasdienybę, mitybos, veiklos ir judėjimo įpročius tam, kad jūsų namai ar asmeninis gyvenimas pasikeistų ir taptų užuovėja, padedančia realizuotis darbe.

Beje, gali būti sunku komandoje ar tarp draugų susitarti dėl lėšų panaudojimo ir kitų resursų paskirstymo. Regis, ir paslapstys neprašytos lįs iš maišo. Šiuos nesmagumus kompensuos žinios, kurių gausa sklis iš lūpų į lūpas, skatindama imtis veiksmų. Iš toli gautos žinios galų gale padės įvykdyti stringančius kūrybinius sumanymus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Daugiau žinantys. Jūsų kūrybiniai projektai, mėgstama veika ar romantiški ryšiai kisdami keis ir jūsų kasdienių veiklų, minčių ir pokalbių eigą bei temas. Galbūt nuspręsite kai ko išmokti, kad minėtos sritys kuo rečiau strigtų. Bet kuriais šaltiniais gauta informacija padės stiprinti savo įtaigą ir plės akiratį.

Profesinį entuziazmą gesins partnerių neryžtingumas ar jų fantazijos, kurių jūs nesuprasite ar netoleruosite. Tiesa, nepaisant to, lėkti pirmyn galėsite, ypač pritaikę tuos gebėjimus, kuriuos nepakankamai išnaudojate. Išaiškėjusios paslaptys šeimyniniuose pokalbiuose pamažėle artins prie reikalingų sprendimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saugūs ir užtikrinti. Pertvarkos šeimoje ar kitoje asmeninėje aplinkoje stiprins jūsų savivertės jausmą, didins saugumą, kurio ilgitės ir padės ryžtis naminiams pirkiniams. Kai patys jausitės pakankamai stiprūs, pastebėsite tuos, kurie yra pasiruošę bet kuriuo metu suteikti jums savo tvirtą petį ir visokeriopą pagalbą.

Atsidavimas darbui ne padės, o trukdys jūsų atostogų, kelionių ar studijų planams. Nepaskęskite kasdienybės liūne, antraip neišnaudosite asmeninių galių, galinčių jums padėti sustiprinti savo autoritetą. Geras pašnekovas bus tas, kuris savo kalbomis nebandys nukrypti nuo temos, o į visus klausimus atsakys aiškiai ir nuosekliai.


SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tapti savimi. Jūsų ženkle savaitės viduryje įvyks pilnatis, primenanti apie būtinybę nestovėti vietoje ir keistis. Tam šįkart išprovokuos gautos žinios ar sutikti žmonės. Raskite, kaip tai pritaikyti, kad užsitarnautumėte aplinkinių pagarbą. Kai būsite savimi, šalia jūsų esantys žmonės ims keistis arba į jų vietą ateis tie, kurie tobulai jus papildys.

Beje, žadančiais aukso kalnus ar neįtikėtinas patirtis, nesižavėkite. Regis, tai atneš tiek pat žalos kiek ir azartiški žaidimai ar kitokia rizika. Rizikuoti bus galima nebent dėl savo svajonių, kurių pildykite kol kas toliau nuo visa matančių akių. O geras pašnekesys darbe stiprins jūsų pasitikėjimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pabėgimas. Šią savaitę bus priežasčių perkainoti savo vertybes, perdėlioti savo pirkinių ar pajamų planus tam, kad jūsų vidiniame pasaulyje būtų mažiau audrų ir skersvėjų. Pabėgus nuo kasdienybės, atradus vidinę ramybę, susitaikius su savimi ir atleidus kitiems, jūsų savijauta ir kasdienio gyvenimo kokybė pagerės iš esmės.

Prašydami kitų partnerių pagalbos namų problemoms spręsti, išgirsite aibes abejonių ar išvysite nugarą. Tačiau jie padės jums laimėti tuomet, kai parodysite komandinę rungtį. Tinkamai nubrėšite ribas atžaloms ir pristatysite savo projektus reikalingiems asmenims.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio dienų kalendorius: kada tvarkyti namus, imti paskolą ir pirkti drabužius...

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Lyderystės pamokos. Pilnatis kvies gerinti komandinius įgūdžius, ko pasiekti pavyks dėl asmeninių savybių ir jūsų pačių pastangų. Regis, keisdamiesi patys, keisite ir savo komandą. O jau tuomet atsivers durys ne tik į komandines pergales, bet ir į asmeninę saviraišką.

Darbas, sveikata, santykiai su kolegomis ir kasdienė rutina bus tai, dėl ko dažniausiai džiaugsitės, rūpinsitės, kovosite, ginčysitės ir liūdėsite visą savaitę. Liaukitės blaškytis ir pabandykite prisiminti kokį neįvykdytą tikslą, prie kurio savo darbštumo dėka galite prisiartinti. Beje, senas šeimynines skriaudas taip pat ne pro šalį aptarti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Azartiški. Azarto laimėti bus tiek, kad neskaičiuosite išlaidų ir netausosite jėgų. Vėliau gali būti sunku atgauti pozicijas. Tai galios ir tuomet, kai pernelyg daug atiduosite tiems, kuriuos mylite. Savo gebėjimus pritaikykite kaskart, kai galėsite kitus ko nors išmokyti ar patys pagilinti savo žinias. Šio to jus išmokys ir jūsų bičiuliai pokalbių metu.

Profesinių įsipareigojimų ir jūsų visuomeninio statuso temos taps aktualios dėl pilnaties. Norintiems nestovėti vietoje reikės ryžtis pokyčiams, kurių imtis nuspręsite pasižvalgę po savo praeitį ar vidinį pasaulį. Jūsų pastangas pastebės ir namiškiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kintantys įsitikinimai. Jūsų požiūris keisis dėl kolegų ar draugų suteiktos informacijos, ar kitokios jų įtakos. Kai kurie permąstys savo studijų ar kelionių planus, stiprins savo įtaigą, tokiu būdu padėdami stipresnius pamatus kasdienio bendravimo ir įprastų ryšių kokybei.

Įvykiai namuose parodys, kam derėtų atriekti didžiausią savo laiko riekę. Tačiau visokias asmenines aukas ir įvairių spalvų akinius pasidėkite šalin dėl savo ir artimųjų gerovės. Vietoj to, matykite turinčius ką pasiūlyti ir norinčius prisijungti. Regis, pokalbis su vadovais dėl uždarbio gali būti vaisingas.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai