Savaitės horoskopas – gegužės 30–birželio 5 d.

Drugelis
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ką numačiusi pirmoji birželio savaitė Jūsų Zodiako ženklui?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios savaitės pradžioje savo įžvalgomis darbe skinsitės sau kelią iki didesnių pajamų. Vėliau jūsų žodžiai ar mintys pasirodys ne daugiau nei muilo burbulas, o meilę matysite kaip žaidimą, kuriame ne visais galima pasitikėti. Dėl šių ar dėl kitų priežasčių užčiaupsite burną ir užversite savo besiskleidžiančius jausmus.

Savaitgalį, pamiršę ankstesnius pažadus sau, vėl mesitės į kitą kraštutinumą – susigalvosite tiek užduočių ir taip nuoširdžiai apie tai girsitės, kad beveik įtikinsite save ir kitus, kad ši jūsų pasirinkta misija įmanoma. Ankstyvą sekmadienio rytą vyks jaunatis jūsų bendravimo srityje, žadindama jumyse bendravimo ir mokymosi apetitą. Tegul jis auga.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitės pradžioje bet kurį palenksite savo pusėn, turėdami tvirtą nuomonę ar patikrintų žinių. Vėliau įsivyraus savivertės stiprinimo temos. Ir savaitės viduryje mažumėlę apgauti bendražygių, mieliau akis užmerksite, matydami netobulą pasaulį, nei piktinsitės, siekdami ką nors pakeisti. O bent kiek savo verte suabejojusieji, sutiks jų abejones patvirtinančių dosnių geradarių.

Savaitgalį pramogos, vaikai ar mylimojo įgeidžiai mikliai tuštins jūsų kišenes. Ir kai sekmadienio rytą įvyks jaunatis, geriausia, ką galite padaryti dėl savo materialinės gerovės, savivertės ir viso, kas su tuo susiję – tai turėti kuo aiškesnį tikslą ir kuo detalesnį planą, kaip iki jo nukakti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje galų gale įminsite kažkokią paslaptį. Tačiau vėliau labiau rūpinsitės savo asmenybe, nei kuo kitu. Žvelgdami į veidrodį, peržiūrėkite ir savo asmeninių tikslų sąrašą. Deja, tam gali trukdyti visokiausios smulkmenos, kaip antai, sudužusios svajonės dėl karjeros, partnerių abejonės jūsų kompetencija ar atšalimas santykiuose.

Išbraidę po vėsius savaitės vandenis, savaitgalį pamanysite, kad pasaulis staiga vėl buvo perdažytas ryškiai raudonai – viskas puiku, nuostabu, stebuklinga. Nieks neabejos, kad jūs galite daug, tačiau, ar tikrai visa tai jums reikalinga, savęs paklauskite sekmadienį, žvelgdami į savo asmenybės tobulėjimo planą (jis itin rekomenduotinas vykstant esant jaunačiai jūsų ženkle).

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitės pradžioje klausykitės patarimų, kurie taps impulsu jūsų efektyviai komandinei veiklai. Galbūt tik tiek ir matys jus kiti aktyviai dalyvaujančius šios savaitės įvykiuose. Visą kitą laiką skirsite vidinėms klajonėms, kurios per savaitę jus nublokš į daugybę skirtingų pusių. Vos kažkuo įtikėję, nedelsiant nusivilsite, kol galų gale būsite ištraukti iš saugaus svajonių kiauto į rūsčią realybę.

Savaitgalį pamiršite apie savo ankstesnius pažadus - viską, kas jūsų mintyse, pasilikti tik sau, nes žodžiai liesis upeliais ir jų sustabdyti bus beveik neįmanoma. Net jei atrodys, kad nėra būdo atsispirti pagundai bendrauti, vis dėlto sekmadienį susitelkite į save tam, kad nustatytumėte sau gaires, padėsiančias praturtinti vidinį pasaulį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės viduryje visi, darbo vietoje išgirdę jūsų pasisakymus, nebeturės ko pridurti – taip taikliai visas rekomendacijas išdėstysite. Tiesa, toliau viskas neisis lyg sviestu patepta: pasiaukojimas bičiuliams ar komandai pasirodys esąs tik beprasmiškai sugaištas laikas, o saviraiškos šulinys pasirodys tuščias, kaip ir jūsų meilė tiems, kuriuos laikote draugais.

Savaitgalį netektis bandysite kompensuoti materialiomis priemonėmis, tokiu būdu užsitarnaudami draugų pagarbos, tačiau daug netekdami. Nepaisant pakilimų ir nuosmukių, kurie gali per savaitę įvykti jūsų draugiškuose ar grupės ryšiuose, sekmadienį kelkite sau tikslus, kurie leis pereiti jums, kaip komandos nariui, į naują lygį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitės pradžioje atostogų planai eisis lyg iš pypkės, o jūsų kūrybinius pastebėjimus išgirs toli. Vėliau žvilgsnį pavilios karjeros tikslai, kur bus ir šilto, ir šalto. Pavyzdžiui, ranka, į kurią norėsite įsitverti, tikėdamiesi jaustis stabiliai profesiniame kelyje, jus pusiaukelėje paleis arba, pranešę namiškiams apie savo siekius, sutiksite tik aibę nebylių žvilgsnių.

Savaitgalį pasijusite tvirti, galingi ir beveik galintys perbristi jūrą. Prieš leisdamiesi į žygį, pasirūpinkite apsaugos priemonėmis, nes atsarga gėdos nedaro. Ir kai sekmadienį įvyks jaunatis jūsų karjeros ir gyvenimo tikslų srityje, būsite pasiruošę sudaryti savo siektinų dalykų sąrašą ir apgalvoti priemones, kurios padės jį paversti tikrove.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje šeimoje gims sumanymai, kurie atvers jūsų bendrus lobius ar kelius iki jų. Vėliau niekaip neatitrauksite akių nuo to, kuo tikite. Ir nesistebėkite, jei įvairios gyvenimo ar darbo smulkmenos, kursčiusios jūsų entuziazmą, ims jį gesinti, o jums reikalingų kontaktų stoka jums prieš nosį užtrenks reikalingas duris.

Savaitgalį optimizmas augs, tačiau pervertinsite savo galimybes ar įtakas, gavę padėką už praeities gerus darbus. Verčiau raskite būdų, padėsiančių jums pažinti, plėsti savo pasaulio ribas, daugiau suprasti ir išmokti, o gal net kitus išmokyti. Puiku, jei šios srities tikslų sąrašas sekmadienio rytą bus jūsų peržiūrėtas ir apmąstytas.

„Instagram“ tinkle populiarus ežiukas, kurį šeimininkas fotografuoja su įvairiais daiktais (15 nuotr.)
+9

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje sužinota ar išmokta informacija turės teigiamos įtakos jūsų santykiams. Vėliau vyks aibė įvykių, kurie tai stiprins, tai silpnins jūsų pasitikėjimą kitais. Džiaugsmas ar net jausmai, kurie savaitės viduryje jus kilstels ligi dangaus, netrukus paliks jus likimo valiai. O jei staiga ims atrodyti, kad jūsų kažkas nepalaiko, veikiausiai tai jūsų pačių nepasitikėjimas savimi.

Savaitės pabaigoje dėl draugų būsite pasiruošę atiduoti ir tai, kas jūsų, ir ne tik tai. Galbūt stebėsitės dėl ką tik jus kausčiusių abejonių. Paskutinę savaitės dieną pradėsite jaunatimi Dvynių ženkle, kurios padedami galite pasistengti išvalyti visas nepasitikėjimo nuosėdas, jei tik liausitės blaškytis į visas įmanomas puses.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitės pradžioje pasinaudodami savo gabumais, bet kokius sudėtingiausius uždavinius darbo vietoje išspręsite. Nuo savaitės vidurio visą jūsų dėmesį turėtų susižerti santykiai su žmonėmis. Jūs tai kilsite į padebesius, kurdami pasakiškus savo šeimos planus, tai nusileidę ant žemės, statysite neperlipamas sienas tarp savęs ir savo artimų žmonių.

Savaitgalį atšalusių jausmų ir atitolimo jausmą bandysite kompensuoti, susikoncentravę į karjerą ar visuomeninę veiklą, tuo dar labiau padidindami prarają tarp jūsų ir tų, kurių jums labiausiai reikia. Sekmadienį jaunatis jūsų santykių srityje, todėl stabtelkite ties savo nerealizuotais santykių aspektais ir duokite sau pažadą, kad juos įvykdysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitės pradžioje jūsų įtakos įgis neįtikėtiną mąstą, leisdamos kurti, žavėti ir surasti kelią į vaikų širdis. Savaitės viduryje sau priminkite, kad kasdieniai darbai patys nepasidarys tuo metu, kai jūs smagiai šnekučiuositės. Ir nors teisinsitės, kad tokiu būdu kai ką sužinote, labiau tikėtina, kad iškapstysite dalykus, kurie apsunkins jūsų kasdienes veiklas.

Savaitgalį menkas kasdienes smulkmenas primiršite dėl vilionių iš tolimų kraštų. O ir pasinėrimas į knygų ar žinių pasaulį trukdys pasirūpinti tuo, kas čia ir dabar. Ir vis dėlto turėsite prie jų sugrįžti sekmadienį dėl jaunaties, padėsiančios nustatyti gaires dėl kasdienės rutinos, išsikelti naujus tikslus dėl maitinimosi ar mankštos įpročių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžioje išsitraukite iš praeities šeimos aktualijas ar net paslaptis, kurios buvo tolokai nugrūstos. Vėliau bus svarbu negesinti vaikiško džiaugsmo ir entuziazmo, kad ir kas benutiktų. O nutikti gali įvairių dalykų, pradedant finansiniais praradimais dėl dosnumo, baigiant išsiskyrimu su draugu ar bendražygių abejingumo.

Savaitgalį rasite dar vieną šiaudą, kuris tikrai nebus jūsų gelbėjimosi ratas, nors atrodys, kad būtent taip ir yra. Galiausiai sekmadienį vyks jaunatis, kuri jums padės susigrąžini prarasto džiaugsmo akimirkas ir įžiebti naujas, jei tik apsispręsite, kaip geriau tai padaryti. O ir jūsų kūrybinius, laisvalaikio ar vaikų planus laikas peržiūrėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje norėdami tobulos susirinkimo ar susitikimo baigties, įsitikinkite, kad išklausėte savo komandos nario pasiūlymus. Savaitės viduryje įsijausite į tobulo šeimos nario misiją, kuriai lemta sužlugti. Dar kartelį pabandę atstatyti savo pozicijas namuose, turėsite pasiduoti, nes darbdaviai nelauks kol jūs save realizuosite tarp savo namų sienų.

Savaitgalį norėsite įsikibti į ranką savo antrajai pusei, manydami, kad kas jau kas, o ji ar jis, jūsų nenusvils. Regis, šįkart gausite pagal nuopelnus, nelygu, kokie jie. Sekmadienio rytą susikoncentruokite į savo asmeninį gyvenimą ir apsispręskite dėl trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų savo namuose.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau