Savaitės horoskopas – gegužės 29 d. – birželio 4 d.

Saulėtas dangus / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-28 19:00
Savaitės pradžioje atrodys, kad kažkas užtvėrė visus kelius link pasirinkto tikslo. Tačiau vos pamatę, pro kur galime prasprukti, imsimės kai ko neįprasta ar elgsimės neprognozuojamai. Kalbėsime įtaigiai ir noriai prisiimsime atsakomybę už tuos, kuriuos mylime.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Išradingai. Savaitė pradžioje, kad ir kiek planuosite, vis susidursite su tais, kurie jumis netiki ir todėl prie jūsų neprisijungia. Vėliau bet koks, net pats keisčiausias jūsų sumanymas sulauks atgarsio iš aplinkinių. Pasitelkę savo žavesį, kitus kai ko išmokysite, įtikinsite prie jūsų prisijungti ir jumis patikėti. Norėdami pasiekti profesinių tikslų, panaudosite savo gabumus ir įžvalgiai užsiminsite apie uždarbį.

Savaitgalį keistais būdais atskleisite savo patrauklumą ir užmegsite daugybę džiugių bei reikalingų ryšių, tačiau sunkiai atskirsite melą nuo tiesos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Įtaigiai. Savaitei startuojant, nepavyks sulaukti pagalbos iš norimų asmenų ar pažadinti kitų žmonių dosnumo. Tačiau galite gauti naudos iš kokio neįprasto savo poelgio ar apsisprendimo. Jūsų žodžiai bus įtaigūs ir pasieks tuos, kuriems bus adresuoti. O jei tikitės sulaukti palaikymo ar paramos, regis, jūsų slapti metodai bus veiksmingi.

Savaitgalį turėsite apsčiai veiklos, iš kurios tikėsitės nemažo atlygio ar įrodymų, kad esate ypatingi. Jausmų pasaulyje staigūs perversmai, apie kuriuos garsiai nekalbėsite. Taip pat nuostolių atneš per didelis pasitikėjimas draugais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ieškantys. Kiekvienas jūsų žingsnis savaitės pradžioje bus nepatikliai tikrinamas partnerių ar oponentų, tačiau iš kolegų gavę stebinančių pasiūlymų, išliksite aktyvūs ir nesunkiai galėsite laimėti. Norėdami išgauti paslaptis ar įtikinti kitus bendrai naudoti lėšas, žinosite, ką ir kaip kalbėti. Be to, komandoje atsiras daugiau stabilumo ir pasitikėjimo vieniems kitais.

Savaitgaliui jums paruošti draugų siurprizai ir pramogos, kuriuose užimsite centrinį vaidmenį bei įsivaizdavimai, kurie jus gali mažumėlę paklaidinti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Besislapstant. Savaitės pradžioje pabandę pabėgti nuo problemų į savo vidinį pasaulį, nieko nepešite – vis tiek turėsite atlikti tai, kas jums paruošta. Šis žaidimas pasirodys visai intriguojantis, jei apsidairysite savo darbo vietoje. Aptardami šį tą komandoje, būkite pasiruošę tam, kad jūsų partneriai bus itin įžvalgūs, o jūsų pasiūlymai darbo vietoje sutikti su derama pagarba.

Savaitgalį nesusimąstę mesite kelią dėl takelio. O nuo visko, kas nepatinka, ir nuo visų, kurie jumis netiki, rasite slėptuvę, kurioje patirsite tikruosius šeiminio gyvenimo privalumus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tarp draugų. Geru komandos žaidėju savaitės pradžioje nepavyks būti dėl asmenių stabdžių, kaip antai, kūrybiškumo trūkumo ar būtinybės pasirūpinti vaikais. Tačiau gavę stebinančių žinių, iškleisite sparnus. Savaitei įsibėgėjus, darbo vietoje pavyks įtikinti visus, kuriems savo mintis adresuosite. Gavę jums brangių žmonių rekomendacijų, įgysite reikalingų žinių ar kai ką reikšmingo suplanuosite.

Savaitgalį jūsų požiūris gali keistis kelis kartus, tačiau kažin ar bus kada apie tai mąstyti dėl daugybės pokalbių ir susitikimų su draugais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikslingai. Savaitei startuojant turėsite nemažai profesinių sumanymų, kuriems koją kiš asmeninio gyvenimo sunkumai. Kai atsiras siūlančiųjų netikėtus sprendimus, suprasite, kad išlipote iš duobės. Savaitės viduryje pakaks įtaigumo bendraujant su savo atžalomis ar pristatant savo projektus. Pavyks gauti šeimos narių pritarimą dėl asmeninio gyvenimo ar namų gražinimo.

Kai savaitgalį gausite netikėtų dovanų, nežinosite, ar liūdėti, ar džiaugtis. Džiūgauti išties bus galima dėl sėkmingai pasiekto svarbaus tikslo, dėl ko nesileisite suklaidinami savo partnerių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip košmarai atskleidžia jūsų tamsiąją pusę?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Santykių labirintuose. Savaitės pradžioje jūsų įtaiga sumažės dėl jūsų nuomonę ir žinias paneigiančios informacijos. Neprarasti pasitikėjimo padės partneriai, parodydami jums kitokį požiūrį. Pokalbiai su šeimos nariais atskleis tai, kas seniai rūpėjo, o norėdami pereiti į kitą santykių etapą, su savo partneriais apie tai kalbėkite savaitės viduryje.

Savaitgalį vaikščiosite ant pavojingos ribos bendraudami su mylimaisiais, tačiau į jūsų duris gali pasibelsti ir nauji jausmai. Naudokitės galimybe sustiprinti savo autoritetą ir įgyti reikalingos patirties ar žinių, tačiau atsargiai ragaukite neįprastus patiekalus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gyventi kitaip. Jūsų nepasitikėjimas savimi, lėšų ar gebėjimų trūkumas kiš koją jūsų ir kitų asmenų bendriems sumanymams savaitės pradžioje. Laimė, bus galima tai kompensuoti, darbe taikant neįprastus metodus. Kalbėdamiesi su partneriais žinosite, ką pasakyti, kad jūsų žodžiai juos paveiktų. Kolegos džiaugsis, matydami jūsų uolumą, kantrybę ir atsidavimą darbui.

Savaitgalį, sumanę pertvarkyti savo buitį ar dienotvarkę, gausite įrodymų, kad jūsų ankstesnės aukos nebuvo beprasmės ir neskaičiuosite nuostolių, kuriuos patiriate dėl mylimųjų ar savo pačių užgaidų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Stabdžiai. Kad ir ką jums savaitės pradžioje pasiūlys partneriai, viskas atrodys netinkama, todėl nuolat spausite stabdžio pedalą. Tai liausitės nebent radę smagesnių užsiėmimų. Savaitės viduryje priblokšite kolegas, pasiūlydami kokias nors pertvarkas darbo aplinkoje, o savo vaikams ar mylimam žmogui tapsite patikima atrama nuo visų vėjų.

Savaitgalį lengvai apsisuks galva dėl užplūdusių jausmų ar patiriamų įspūdžių. Jūsų santykiai ar socialinio gyvenimo kokybė gerės bičiulių dėka, tačiau namuose kažkas nenorės kalbėti tiesos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Asmeniška. Bus daug veiklos savaitės pradžioje, tačiau tam trukdys sunkiai suvokiamos povandeninės srovės. Įkvėpti šeimos narių, įgysite pagreitį. Jūsų žodžiai skambės taip, kad niekas nedrįs jiems prieštarauti. O namuose džiaugsmo daugės, išsprendus ar bent pradėjus spręsti įsisenėjusią problemą.

Savaitgalį kai ką neįtikėtino patirsite ar nuveiksite namuose, o gauti pasiūlymai gali padėti jums pagerinti ir profesines galimybes. Be to, ne visa jus pasiekianti informacija bus patikima.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Įvairovė. Jūsų kūrybiniai, laisvalaikio ar su vaikais susiję sumanymai gali sustoti dėl jums reikalingų asmenų palaikymo stokos, ypač kolegų ar bičiulių gretų. Tačiau kai ką pavyks išjudinti, gavus stulbinančios informacijos. Analizuoti asmeninio gyvenimo problemas bus tiesiog būtina, nes jų priežastis matysite lyg per padidinamąjį stiklą. Jūsų bičiuliai padės dėl kažko apsispręsti. Savaitgalį nesitaikysite su pilka kasdienybe ir rasite kaip ją pertvarkyti. Į savo optimistinius planus įtraukę mylimus žmones, jausitės pakylėti, tačiau pernelyg pataikausite jų silpnybėms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Derinant nesuderinama. Jūsų šeimyniniai planai turės palaukti dėl savaitės pradžioje užgriuvusios profesinės atsakomybės. Vėliau jūsų neįprasti gebėjimai padės išjudinti namiškius. Savaitės viduryje šį tą reikšmingo suprasite pasišnekučiavę su draugais. O jūsų pasitikėjimas savimi ar pajamos išaugs dėl noro imtis atsakomybės už savo darbo rezultatus.

Savaitgalį nustebsite, pažvelgę į piniginės turinį. Prie jūsų sumanymų šį tą pakoreguoti namuose jungsis pagalbininkai ir rėmėjai, tačiau jūsų geri norai vargu ar atneš naudos šeimai.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai