Savaitės horoskopas – gegužės 23–29 d.

Poilsis gamtoje / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ką žada naujoji savaitė? Kviečiame sužinoti jos prognozes.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios savaitės pradžioje jausmų planeta nukeliaus į oro ženklą, todėl ne tik lengviau išsakysite savo jausmus, bet ir jausmų objektą rinksitės atsižvelgdami į intelektualinius kriterijus. Regis, padaugės džiugių susitikimų, smagių išvykų, jaudinančių pažinčių ir įkvepiančių pokalbių. Viena bėda, kad juos temdys nesutarimai dėl įsitikinimų.

Jūsų pasiryžimas darbo vietoje daug ir greitai visko atlikti bus negailestingai užgesintas dėl autoritetingų asmenų, trukdžių iš užsienio, ideologinių nesutarimų ar žinių stokos. Ir jei geidžiamas rezultatas ne artės, o tols, apsidairykite, gal yra kai kas, ką verta pataisyti ar pakoreguoti, užuot griebus naujus, viliojančius projektus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmomis šios savaitės dienomis Venera, atsakinga ne tik už meilę, bet ir už pinigus, paliks jūsų ženklą. Ir būtent dėl to meilę vis dažniau rodysite dovanomis, o savo vertę matuosite žvelgdami į skaičius savo sąskaitoje. Šios - savivertės, dovanų priėmimo ir dovanojimo - temos, tapusios aktualiomis savaitės viduryje, įneš įtampos į jūsų santykius.

Jūsų kūrybinių sumanymų gausa ar laisvalaikio pramogos gali būti kur kas didesnės už galimybes ar norus tų, kurie turėtų jas paremti, palaikyti ar kaip nors prie to prisidėti. Ir jei paprastai galioja taisyklė – belskite, ir bus atidaryta, šįkart ja suabejosite. Apsižvalgykite, gal yra kitas, atsarginis kelias, kuris šiuo metu laisvas?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Puikios žinios jums: nuo antradienio jūsų asmenybės žavesį didins Venera, būdama jūsų ženkle. Nesivaržydami paklauskite veidrodėlio, ar jūs pasaulyje gražiausi. Visaip rodykite meilę sau, pavyzdžiui, įsigydami drabužėlių ar apsilankydami grožio salone. Ir jei veidrodėlio atsakymas bus neigiamas, užuot pykę, pagalvokite, galbūt jo lūpomis kalba jūsų nepasitikėjimas savimi?

Kitas žmogus šią savaitę jums gali atrodyti lyg koks amžinas stabdis, neleidžiantis įgyvendinti sumanymo, susijusio su jūsų šeima ar namais. Ir kas jis bebūtų, ir kaip jis nepasielgtų, jums reikia prisiminti, kad sustoti nevalia. Kaip ir manyti, kad dėl kažko naujo ir viliojančio galima mesti tai, kas nepabaigta, bet jums iki gyvo kaulo įgrisę.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl Veneros vietos pokyčių jūsų jausmų pasaulis šią savaitę nesužydės pačiomis ryškiausiomis spalvomis. Ir nors atvirai rodyti savo jausmus nei norėsite, nei galėsite, nesiliaukite krauti pumpurus, svajodami ir puoselėdami savo vidinį grožį. Tiesa, jus iš svajonių pasaulio kai kas norės sugrąžinti į realybę, kur kalnai nebaigtų darbų, o jūsų paslėptų turtų niekas nevertina.

Bus dar vienas slenkstis, susijęs su ta pačia rūsčia realybe. Ne kas kitas, o ji trukdys jums mėgautis bendravimu, megzti pažintis ir įgyti naujų žinių. Vis reikės kažką kartotis dėl tos ar anos niekaip neįveikiamos užduoties darbo vietoje ar buityje, o gal atsisakyti žavių susitikimų dėl atsinaujinusių sveikatos problemų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę padaugės meilės, kurią jums dovanos bičiuliai ir malonumų, kuriuos patirsite savo mylimoje komandoje. Jus užpildys bendravimo džiaugsmas ir noras apdovanoti vieniems kitus, o tam geriausiai tiks įvairios intelektualios dovanos ar tiesiog smagūs pokalbiai. Šią malonią idilę gali aptemdyti nebent jūsų poreikis išsiskirti iš minios, romantikos paieškos ar neįvykdyti pažadai atžaloms.

Pastarieji dar gali kliudyti jums stiprinti jūsų materialinę padėtį ar įsigyti geidžiamų daiktų. Viena vertus, būsite apsaugoti nuo per didelių impulsyvių išlaidų, tačiau turėsite paaukoti tam tikrą sumą dėl vaikų. Kita vertus, jūsų spartų asmeninės materialinės gerovės augimą stabdys kūrybiškumo stoka ar būtinybė grįžti prie užstrigusių projektų.

Jaunavedžių pora vestuvių fotografiją patikėjo bepilotei skraidyklei (10 nuotr.)
+4

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę dėl Veneros jūsų karjeros srityje kai kurie iš jūsų pames galvas dėl savo šefo. Likusieji (arba tie, kuriems nepavyko atkreipti vadovybės dėmesio) įsimylės savo darbą. Būdami grožio kūrimo ar žodžio meistrais, sulauksite įvertinimo. Ir jei namuose kai kam tai nepatiks, verčiau nesiginčykite – tegul faktai kalba patys už save.

Namuose dar bus šis tas, kas temdys jūsų asmeninę padangę, galbūt dėl abejonių jūsų asmeninių žygdarbių prasme arba dėl nepakankamo jūsų palaikymo kokioje nors svarbioje jūsų organizuojamoje akcijoje. Ir net jei nenustygstate vietoje, norėdami parodyti, ką galite, vis dėlto pirmiausia pasirūpinkite tuo, kas liko nepadaryta praeityje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę gausite paskatinimą ar net kokią dovanėlę už sukauptas žinias, įgytą požiūrį ar išreikštus įsitikinimus. O gal jūsų žvilgsnį ims ir pavilios tolimi kraštai? Nors dėl Veneros Dvynių ženkle jūsų akiratis plėsis, vis dėlto savaitės viduryje jums reikės kažką pasikartoti ar pasitikslinti turimą informaciją. Antraip džiaugsmą greit užtemdys debesys.

Tiesa, bus ir trikdžių, jums, siekiantiems gauti reikalingos informacijos ar planuojantiems sutikimus. Būtent dėl to gali sustoti jūsų geranoriški ar net labdaringi planai. Svarbu sau priminti, kad nė vienas jūsų ketinimas nesugriuvo. Jums belieka išlikti kantriems ir, net turint didžiausių sumanymų, vis dėlto neignoruoti mažų, bet svarbių dalykų, kuriems reikės atriekti šiek tiek dėmesio.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę vyksiantys pokyčiai jausmų fronte jums bus ne ypatingai patogūs. Kai jūs įtarinėsite dėl kažko mylimą asmenį, jis ar ji jūsų nesupras, nes flirtuoja šiaip sau, nori tiesiog pašėlti ar šiaip pabendrauti. Intymumą kurti bus nelengva kaip ir kovoti už savo vietą po saule, išsaugoti pasitikėjimą.

O norėdami sustiprinti savo autoritetą tarp kolegų ar praplėsti savo draugų ratą neįgysite tokio pagreičio, kokio tikėsitės. Ir visa tai dėl lėšų, įgūdžių ar pasitikėjimo savimi stokos. Norėdami kuo greičiau išvysti norimus rezultatus, ne skubinkite, o imkitės papildomos atsakomybės sustiprinti pagrindą po kojomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę Venera atsidurs jūsų santykių srityje, todėl ieškantys antrosios pusės, apsidairykite. Pokalbiai kaitins jausmus, todėl išvydę tą, kurį matant virpa jūsų širdis, ne tik pilnomis susižavėjimo akimis į jį ar ją žiūrėkite, bet ir įdomių istorijų papasakokite. Tiesa, savaitės viduryje jūsų asmeniniai žygdarbiai jums gali pasirodyti svarbesni už kito žmogaus jausmus.

Be to, patys sau kišite koją, kai nuspręsite nedelsiant kopti karjeros kopėčiomis. Jums neverta bandyti savęs pakeisti ir už tai save kaltinti. Verčiau peržiūrėkite tuos tikslus, iki kurių susiruošėte. Galbūt kažkas ragina jus judėti ne ten, kur jums iš tiesų reikia? O gal pražiūrėjote ką nors ypatingai svarbaus, prie ko verta sugrįžti?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę Venera pakeis ženklą, pakviesdama jus su ypatinga meile atlikti kasdienes užduotis darbe ar buityje, smagiais pokalbiais stiprinti ryšius su kolegomis ir būti be galo atidiems savo savijautai. Kai su didžiuliu malonumu braidysite po kasdienybę, kažkokie praeities šešėliai ims ir užtemdys jūsų mažus džiaugsmus.

Neįvykdyti pažadai, negalavimai ar dvasinės skolos taip pat bus jūsų didžiųjų polėkių stabdis, ypač, jei susiruošite kelionėn, plėsite ryšius užsienyje, reklamuositės ar ketinsite studijuoti. Jei bent šiek tiek stabtelsite tam, kad įvykdytumėte neatlikta ir jei dar kartelį kam nors paaukosite dalelę savo brangaus laiko – ateis laikas, kai galėsite judėti pirmyn.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę sustiprės jūsų romantiniai polėkiai, poreikis kurti, pramogauti ir patirti daugiau malonumų. Viliantis ką nors sužavėti vien flirto ar jūsų žavesio neužteks. Pasitelkite ir intelektualias priemones. Tiesa, komandoje gali būti ne tik jūsų kūryba ar kitaip privalumais besižavinčių, bet ir turinčių priešingą nuomonę.

Bendražygių stoka gali trukdyti jums įvykdyti visus tuos sumanymus, kuriems reikalingas kitų žmonių palaikymas. Ir nors turėsite pakankamai entuziazmo kaip panaudoti bendras lėšas ar kaip įtikinti nepatikliuosius, gali atrodyti, kad, nors tu ką, vis įlipate ne į tą traukinį, o į saviškį amžinai pavėluojate.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę dėl Veneros jūsų namų srityje, įniksite į grožio kūrimą tarp keturių savo namų sienų. Jausitės puikiai, žinodami, kad namuose visiems gera. Ir nors noro bus į valias, vis dėlto laiko tam šiomis dienomis bus mažoka dėl vienas po kito lendančių nebaigtų darbelių, profesinių užduotėlių ir niekaip neįgyvendinamų tikslų.

Ir net jei visa savo esybe būsite pasiruošę įvykdyti grandiozinius socialinius projektus ar ką nors neįtikėtinai didelio atlikti dėl savo antrosios pusės, tam kelią pastos kažkokie viršesni asmenys. Regis, jie nepalaikys jūsų planų arba lieps imtis papildomos atsakomybės už spragas, kurių pastaruoju metu darbo vietoje prisikaupė.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau