Savaitės horoskopas – gegužės 2–8 d.

Mergina skaito knygą.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ši savaitė tegu pražysta gražiausiais žiedais ir ryškiausiomis emocijomis. Kolekcionuokite jas – tai brangiausi prisiminimai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę bus daug darbų, kuriuos reikės perdaryti, ir nemažai grįžimų prie veiklos, kuri jūsų buvo kuriam laikui užmiršta. Sau kuo tvirtesnį pamatą dėsite ir savo finansinę situaciją didinsite, jei imsitės kuo nuosekliau atlikti šias jums atidėtas ar pamirštas užduotis.

Penktadienį jūsų asmeninių vertybių, finansų ir savivertės srityje įvyks šio mėnesio jaunatis. Jos stiprybėmis pasinaudosite jokiu būdu nekeisdami savo anksčiau nustatytų tikslų, o permąstydami savo veiksmų strategiją. Taigi, jei siekiate daugiau uždirbti, labiau pasitikėti savimi ir tapti labiau vertinami kitų, atraskite priemonių, kurios tam pasitarnautų. Tiesa, kantrybės prireiks!

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios savaitės įvykiai susidėlios taip, kad jūs nevalingai atkreipsite dėmesį į dalykus, galinčius jums padėti padidinti savo asmenybės galias saviraiškos ar kūrybos priemonėmis. Nenuostabu, jei dalis prieš akis iškilusių kūrybinių projektų jums bus išties nenauji, tačiau primiršti ar dėl įvairių priežasčių atidėti į šalį.

O kai tai sau išsiaiškinsite, imkitės veiksmų, padėsiančių jums geriausiai išreikšti savo asmenybę. Ir tam labai pagelbės penktadienį įvyksianti jaunatis jūsų ženkle. Būkite pasiruošę tam panaudoti visą savo kūrybiškumą, būti džiugūs ir pasikartoti turimas žinias. O kai kils pavojus patekti į tingulio ar inertiškumo spąstus, tereikia laiku pasakyti ne.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę jums reikės kiek atidėjus savo asmeninius norus, paaukoti nemažai savo laiko ir jėgų dėl kitų asmenų. Tačiau kiekvienas jūsų veiksmas ta kryptimi bus atlygintas kokiais nors maloniais jūsų šeimos narių paskatinimais ar padėkomis.

O jei užsigeisite kur nors nuskubėti, penktadienį jaunatis Jaučio ženkle sustabdys jus, skubančius, paprašydama atlikti šį tą dėl kitų: padovanoti, pamaitinti, priglausti ar paaukoti savo laiko, padedant kitiems susidoroti su gyvenimo našta. Tuo geriau savo misiją atliksite, kuo mažiau galvosite apie atlygį. Regis, tokiu būdu sumokėsite kažkokias skolas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gegužės kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę turėsite nemažai nuveikti dėl savo vietos komandoje, dėl savo vaidmens tarp bičiulių ir dėl savo ateities. Ir labai panašu, kad iki savaitės vidurio jus pasieks gausybė reikalingų žinių, kurias žinojote, bet pamiršote, nes praeityje atsainiai jas vertinote ar nepakankamai gerai įsisavinote. Atkreipkite dėmesį ir į susitikimus su žmonėmis iš praeities.

Penktadienį vyks jaunatis, kuri, pasitelkus prieš tai gautą informaciją, padės jums išryškinti savo stipriausias komandos nario ar jos lyderio savybes. Be to, drąsiai kurdami ateities planus, būkite pasiruošę nuoširdžiai padirbėti ir pakeisti požiūrį į partnerius ar santykius su kitais žmonėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę bus geros sąlygos peržiūrėti ne tik savo profesinius tikslus, bet ir atrasti veiksmingų būdų užsidirbti ar panaudoti tuos savo gebėjimus, kurie buvo jūsų nugrūsti užmarštin. Rinkdamiesi priemones, nesiblaškykite, nes nuoseklius ir tvirtus lydės sėkmė.

Ir kai tuo vadovausitės, penktadienį, įvykus jaunačiai jūsų karjeros ir gyvenimo tikslų srityje, jums bus lengva išsirinkti tas sėklas, kurios pasėtos į gerai paruoštą dirvą ir gerai prižiūrimos, sėkmingai sudygs. Tiesa, darbo vietos pertvarkos ar esminiai dienotvarkės pakeitimai turėtų būti įtraukti į jūsų planus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią savaitę žinosite būdą, kaip kitų žvilgsnius atitraukti nuo niekingų kasdienių smulkmenų, padedant pažvelgti į pasaulį platesniu žvilgsniu. Nenuostabu, jei jums atsiras pasikartojanti galimybė kuo toliau išvykti, apsilankyti įkvepiančiame seminare ar kitaip, praplečiant savo žinias, padėti tai padaryti kitiems.

Ir kai penktadienį Jaučio ženkle, jūsų akiračio plėtimo srityje, įvyks jaunatis, jums bus naudinga numatyti, kokius žingsnius ketinate atlikti, jei norite keliauti, studijuoti, mokyti kitus ar įgyti daugiau optimizmo. Norėdami nepriekaištingo rezultato, turėsite koreguoti savo pramogų tvarkaraštį ir būti kantrūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią savaitę jums gali būti sunku patikėti kitais žmonėmis, tačiau bus daugybė priežasčių keisti savo išankstinius nusistatymus. Pavyzdžiui, savaitės pradžioje kažkas jums noriai padės, pabūdami vos ne jūsų angelais sargais. Turėdami šią apsaugą ir jų suteiktą pagalbą, negalėsite būti skeptiški, abejingi ar užsisklendę.

Penktadienį vyks jaunatis, kuri jums sukurs sąlygas į daugelį dalykų pažvelgti naujai, kuri mokys jus imti tai, kas jums siūloma, ir mėgautis gyvenimu, užmezgant glaudžius finansinius, emocinius ar intymius ryšius. To neišvengiama dalis – tai perversmai namuose ar jūsų asmeninėje erdvėje ir jūsų geležinė kantrybė.

TAIP PAT SKAITYKITE: 6 didžiausi išbandymai, kurie gali supurtyti jūsų santykius

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši savaitės jums bus maloni ir lengva, jei vertinate santykių prasmę ir esate pasiruošę kol kas savo instruktoriais pasisamdyti savo antrąją pusę ar darbo partnerį, užuot patys demonstravę savo žinias, sugebėjimus ir įgūdžius.

Savaitės pradžioje bus svarbu atidžiai išklausyti bičiulių pasiūlymus dėl santykių ir pradėti juos taikyti. Nieko tokio, jei nežinosite, kaip jiems atsilyginti, ar nesuprasite, kodėl jie dėl jūsų stengiasi. Penktadienį, kai jūsų partnerystės srityje įvyks jaunatis, leiskite kitiems jus vesti už rankos, o savaitgalį – perdėliokite galvoje tai, ką esate išmokę, kad naujai atrasta informacija pagerintų jūsų santykių kokybę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę būsite tokie darbštūs ir taip susikoncentravę į savo teigiamus darbo rezultatus, kad kažin ar atrasite laiko kam nors kitam. Prieš akis turėsite daugybę tikslų ir svarbių jus palaikančių asmenų. Tiesa, kai kas iš jų gali jums priminti ankstesnius jūsų siekius, kurių sėkmė priklausys nuo jūsų užsispyrimo juos pasiekti.

Jaunatis Jaučio ženkle, jūsų kasdienių darbų srityje, penktadienį padės įgyti naujos energijos darbuojantis ir suteiks jūsų kasdieniam gyvenimui naujų spalvų. Turėsite sąlygas įgyti naujų, sveikesnių įpročių bei kitaip panaudoti savo įgūdžius ir gabumus darbo vietoje. Tiesa, nieko nepešite nei būdami spontaniški, nei tingūs ar stokojantys sveiko užsispyrimo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę jūsų kūrybiškumas išsiskleis pačiais gražiausiais ir kvapniausiais žiedais, jei savaitės pradžioje auginsite ir puoselėsite tikėjimą savimi ir pasauliu. Taigi, kiek jumyse tikėjimo – tiek ir gyvenimo džiaugsmo ar kūrybinių pergalių. Ir nieko nuostabaus, jei norėdami tai įtvirtinti, iš naujo perskaitysite jau skaitytą knygą.

Prieš pat savaitgalį įvyks jaunatis Jaučio ženkle – jūsų saviraiškos, kūrybiškumo, vaikų ir žaidimų srityje. Todėl verta rinktis žaidėjo taktiką, siekiant kuo tobuliau panaudoti esamą situaciją savo naudai ir tvirtai stovėti ant žemės. O jei įvyks jūsų asmenybės pokyčiai – leiskite, kad tai pažadintų jumyse kūrybišką vaiką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Etiketo ekspertas atskleidžia, kokių 12 dalykų nepatariama turėti namuose

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę pasirūpinti asmenine erdve ir namų gerove jums padėti bus norinčių, o jūsų užduotis – neatstumti dosnios jums ištiestos rankos. Atsisakykite tokių prieskonių kaip nepasitikėjimas, nes esate nusipelnę visko, kas jums siūloma. Ir, labai galimas daiktas, kad čia išgyvensite deja vu jausmą.

Penktadienį jūsų namų srityje įvyks jaunatis, pranešanti, kad pravartu būti tvirtiems, įgyvendinant anksčiau pasirinktus dalykus, skirtus tobulinti jūsų šeimos tvirtovę ir jūsų šeimos saugumą. Ir jei tam reikės išgydyti seniau atsiradusias žaizdas, darykite viską, kas jūsų valioje, nemesdami kelio dėl takelio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę jūsų dėmesio centre – jūsų artima aplinka, aplink jus sklandanti informacija, išvykos, jūsų kaimynai, sesės, broliai, kaimynai ar socialinio tinklo draugai. Savaitės pradžioje bus jums svarbių pokalbių ar susitikimų, kurių metu būdami gerais klausytojais, galėsite naujai pažvelgti į ankstesnius ryšius.

Penktadienio vakarą įvyks jaunatis, kuri dar tvirčiau jus įsuks į naujienų srautą. Būdami jame jokių būdu nesiblaškykite. Labai svarbu vis sau priminti, kad niekas neturi jūsų skubinti ir juo labiau keisti jūsų galutinės stotelės. O jei pakeliui kiek pakoreguosite maršrutą, ypač bičiulių paskatinti, galbūt galutinį tašką pasieksite dar daugiau išmokę ir pažinčių užmezgę.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau