Savaitės horoskopas – gegužės 16–22 d.

Kraštovaizdis
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nauja savaitė atneš dar daugiau žiedų ir pavasario. Mėgaukitės!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitė prabėgs gvildenat tarpusavio santykių temas ar skaičiuojant savo materialius laimėjimus, o svarbiausi įvykiai susitelks ties savaitgaliu. Jam priartėjus, Saulė pradės keliauti Dvynių ženklu, keturioms savaitėms įsukdama jus į nuolatinio bendravimo sūkurį. Ruoškitės susitikti naujų žmonių, įgyti naujų žinių ar vertingų įgūdžių.

Tai ką žinote, jus savaitgalį skatins apginti Šaulio ženkle įvyksianti pilnatis. Manysite, kad turite neįtikėtiną energijos užtaisą (ir tai bus dalis tiesos), tačiau kažkodėl jūsų turimas kuras baigsis gerokai anksčiau, nei galėsite numatyti. Todėl, turėdami didelių planų ir tikėdami, kad jums pakanka žinių jiems įgyvendinti, kantriai siekite šio tikslo. Rezultatas anksčiau ar vėliau pasirodys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši savaitė tam, kad tinkamai peržiūrėtumėte, ką gero padarėte dėl savo asmenybės. Ir jei dar kažkokie galutiniai taškai liko nesudėlioti, skirkite laiko jiems. Prieš savaitgalį Saulė paliks jūsų ženklą, nuo šiol kviesdama jus pasirūpinti savo materialiuoju pasauliu ir išmokyti naujų būdu uždirbti ar atskleisti savo talentus.

Savaitgalį gali išryškėti prieštaravimai tarp jūsų norų ir galimybių, tarp to, kas jūsų ir kuo kiti pasiruošę su jumis dalintis. Ir net jei kitas žmogus nepalaikys jūsų, ignoruodamas, nesuteikdamas palaikymo ar kitaip palikdamas jūsų pageidavimus likimo valiai, neskubėkite nusivilti ar perimti iniciatyvos. Pabandę suprasti ir pasitikėti, išvengsite nereikalingos trinties.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki šio savaitgalio jums pravartu rasti laiko savo vidinio pasaulio revizijai, antraip nebūsite pasiruošę pasitikti Saulės, kuri penktadienio vakarą atsidurs jūsų ženkle. Tuomet rampų šviesos atsigręš į jus ir viena, kas jums beliks – tai pasiimti viską, kas geriausia iš šio laikotarpio, kai viešpataus Dvynių ženklas: judrus, smalsus, bendraujantis ir kiek nepastovus.

Išlikti savimi jums nuo šiol bus svarbu, bet nevisiškai paprasta dėl pilnaties jūsų santykių srityje, užklupsiančios savaitgalį. Būsite entuziastingi ir neišrankūs, nes manysite, kad jūra jums iki kelių, tačiau rezultatas gali būti visiškai priešingas. Todėl atidžiai klausykitės ir būkite pasiruošę duris atlapoti tik to vertiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši savaitė jums gali neišsiskirti iš kitų, tačiau tik tuo atveju, jei tęsite ir kiek įmanoma tobulinsite savo komandinio darbo ar ryšių su draugais kokybę. Jei jūsų rezultatai pasiekė piką, tuomet galite išeiti atostogų ar bent simboliškai save atriboti nuo išorinių įtakų. Nuo penktadienio vakaro Saulė švies Dvynių ženkle, jums skirdama laiko apvalyti kūną ir sielą nuo nereikalingo balasto.

Deja, vien ilsėtis nepavyks, nes savaitgalį pilnatis Šaulio ženkle parodys pirštu į krūvą neatliktų darbų ir pagrūmos, jei nepasirūpinote savo sveikata. Tikėdami, kad vienu akies mirktelėjimu viską įveiksite, išeikvosite paskutinius likusius energijos resursus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologas Erikas Siudikas: kodėl santuokoje mes keičiamės? Įžvalgos ir patarimai

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę jūsų profesiniai tikslai turėtų likti pirmoje vietoje, juo labiau, jei turite tam rimtą priežastį ar kokį niekaip iki galo neįveiktą tikslą. Ir kai jausite darbe pasiekę savirealizacijos apogėjų, galėsite susirasti jus dominančią komandą ir prie jos prisijungti ar padėti savo draugams siekti jų tikslų – tam jus paragins Saulė prieš savaitgalį įsikurdama Dvynių ženkle.

Nepaisant jūsų noro tapti tobulais bičiuliais ir nepriekaištingais komandos nariais, savaitgalį dėl pilnaties Šaulio ženkle – jūsų kūrybiškumo ir saviraiškos srityje – jums reikės ne kovoti už tai, kuo tikite, o rasti stiprybės derinti nesuderinama. Pavyzdžiui, savo išskirtinumu pagerinti komandos rezultatus, tačiau tenkintis ne asmeniniu, o bendru apdovanojimu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Per savaitę raskite kaip pabaigti svarbiausius darbus ryšiuose su užsieniu, studijomis, kelionėmis, mokymais ar leidyba, nes savaitės pabaigoje Saulė pereis į jūsų pripažinimo ir profesinių tikslų sritį. Tuomet reikės susitelkti į asmeninius tikslus ir rūpintis, kad jūsų ankstesnis įdirbis, įgavęs formą, pasiektų reikiamus žmones.

Ir nors jūsų mintys skraidys ties jūsų išsvajotomis pergalėmis karjeros srityje ir ten būsite linkę investuoti visą savo laiką ir energiją, kažkokie įvykiai šeimoje gali parodyti, jog jūsų pasaulis kur kas didesnis ir negalite paaukoti nei akimirkos šeimos laimės. Laimėsite ne aiškindami namiškiams savo tiesas, o pasirūpinę svarbiausiomis savo gyvenimo kertėmis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės takeliai jus ves kuo toliau nuo jūsų įprastos komforto zonos. Ir jei iki darbo savaitės pabaigos jausite ją palikę, į oro ženklą pereinanti Saulė leis jums pamatyti kitokį pasaulį: daug platesnį, įvairesnį ir įdomesnį. Kai kurie ims planuoti keliones, o kiti ieškos būdų praplėsti savo žinias ar turimomis pasidalinti.

Optimizmo pliūpsnis savaitgalį dėl pilnaties Šaulio ženkle bus kiek klaidinantis signalas tikėti tuo, ką girdite. Nenuostabu, jei greitai sutriksite: gaunama informacijas visiškai skirsis nuo žinių, kurias iki šiol turėjote įgiję ar sukaupę. Mesdamiesi nuo vieno, prie kito, nieko nelaimėsite kaip ir bandydami savo nuomone paneigti faktus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę turėsite svarbių reikaliukų, susijusių su jūsų santykiais. Tie galvosūkiai, kurių iki šiol nepavyko išspręsti, turi būti išgvildenti, antraip bus sunku pereiti į kitą santykių etapą – pasitikėjimo fazę, kuri prasidės Saulei perėjus į Dvynių ženklą. Čia jūsų nuo šiol lauks išbandymai, kviečiantys su kažkuo suvienyti pajėgas.

Savaitgalį jūsų užduotys kiek apsunks dėl pilnaties Šaulio ženkle, jūsų asmeninių finansų srityje. Regis, reikės išspręsti dilemą – kokį indėlį į bendrą katilą galite įnešti patys, tokiu būdu nesumenkindami kito žmogaus gerų norų ar pastangų jums padėti, tačiau ir savo savivertę išsaugodami.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši savaitė – tai darbščiųjų savaitė, kai galite atlikti pačius juodžiausius darbus su ugnele akyse. Ir jei tinkamai šią misiją įvykdysite, gausite estafetę kitai rungčiai, kurios metu reikės pasirūpinti santykiais. Visa tai dėl to, kad Saulė prieš pat savaitgalį pereis į Dvynių ženklą. Tuomet save atrasite ir pažinsite tik žvelgdami kitam žmogui į akis.

Nepaisant santykių svarbos jums, savaitgalį pilnatis jūsų ženkle apšvies jūsų asmenybės sritį, tokiu būdu primindama, kad jokie santykiai nebus tobuli, jei ignoruosite tai, kuo vien jūs galite juos praturtinti. Užuot kovoję už savo asmeninių galių įtvirtinimą santykiuose, raskite kuo praturtinti savo sąjungą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šios savaitės džiaugsmai ir rūpestėliai tvenksis ties jūsų vaikais, kūrybiniais sprendimais ar pramogų planais. Ir jei jūsų iniciatyvos šioje vietoje išsemtos, penktadienio vakarą, kai Saulė pereis į Dvynių ženklą, jums teks pasirūpinti tuo, kas paprastai teikia mažai džiaugsmo, bet padeda pagerinti gyvenimo kokybę – tai kasdienė veikla, maitinimo įpročiai ir sveikata.

Tiesa, savaitgalį atsidursite dviprasmiškose situacijose, kai dėl kažkokių priežasčių negalėsite būti bitutės, besidarbuojančios savo avilyje. Reikės poilsio, atsitraukimo ar net pabėgimo į kokį kitą – tikrą ar išgalvotą pasaulį. Gali kilti vidinis noras kovoti už šią teisę, tačiau greit suprasite vieną svarbią tiesą: tinkamas poilsis būtinas, siekiant išlikti sveikiems ir tinkamai nešti kasdienybės naštą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kraujo vėžiu serganti dvidešimtmetė: „Sudėtingos situacijos atskleidžia tikruosius žmonių veidus“

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę nesislapstykite nuo naminių reikaliukų, kuriuos tinkamai įvykdę ar net kai kuriuos pabaigę, galėsite griebtis to, kas jums malonu, kas žadina jūsų kūrybiškumą ir stiprina gyvenimo džiaugsmą. Tokioms (ir dar daugybei kitokių, nemažiau žavių) jus pakvies Saulė prieš savaitgalį atsidūrusi oro ženkle ir jūsų kūrybiškumo, romantikos ir pramogų srityje.

Savaitgalį gali tekti išspręsti galvosūkį, kurio atsakymas galbūt ne toks svarbus kaip pats sprendimo būdas. Visa tai dėl pilnaties jūsų komandinės veiklos srityje. Turėsite rasti būdą savo bendražygių norus išpildyti, bet ir patiems nelikti šešėlyje. Pasirinkę tinkamą rakursą, pamatysite galimas perspektyvas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pokalbių ir susitikimų, kurių pastaruoju metu buvo gausu, pamažėle sumažės, tačiau turėsite šią savaitę šį tą iš gautos informacijos išgryninti ir galų gale pritaikyti. Prieš pat savaitgalį jūsų saviraiškos sritis taps namai dėl į Dvynių ženklą perėjusios Saulės. Nuo šiol skirsite daugiau dėmesio savo namams, tradicijoms ir savo asmeninei erdvei.

Lyg koks akibrokštas jūsų sumanytam planui bus pilnatis savaitgalį Šaulio ženkle, jūsų karjeros srityje. Panašu, kad dėl to vidinis jūsų balsas bylos viena, o aplinkybės bruks kitą informaciją. Nepadės jokie įrodinėjimai, kad šeima svarbiau už darbą ar be darbo – nebus laimės šeimoje ir t. t. Iš tiesų, jei pasieksite jums svarbų tikslą, tai ir šeimoje visi kitu žvilgsnius pažvelgs į jus.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau