Savaitės horoskopas – birželio 20–26 d.

Paparčio lapai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Sužinokite, ką žada naujoji birželio savaitė? Galbūt horoskopas pasufleruos ir kur išties reikėtų ieškoti savojo paparčio žiedo?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši vasaros saulėgrįžos savaitė prasidės pilnatimi Šaulio ženkle. Laikas skinti vaisius, kurie sunoko studijuojantiems, keliaujantiems ar turintiems ryšių su užsieniu. Lai nesusipratimai, kritika, klaidingos nuojautos, informacijos stoka ar kitos smulkmenos nesutrukdo plėsti akiračio ir užmegzti reikalingus ryšius.

Antradienį Saulė pereis į Vėžio ženklą, jūsų saviraiškos vieta paversdama namus, šeimą ir jūsų asmeninę erdvę. Savaitei įpusėjus lengvai užsiversite sau kalną darbų, tačiau daugiau apie juos kalbėsite nei ką nors konkretaus atliksite.

Savaitgalį ne tik ilsėkitės, bet ir atidžiau įsižiūrėkite į savo gyvenimo ar karjeros tikslus. Tobulas laikas juos pakoreguoti ir patobulinti, nes pavyks įžvelgti tai, ko iki tol nepastebėjote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios savaitės pradžioje turėsite susidurti su pilnaties jums iškelta užduotimi. Ji gali būti susijusi su vertybėmis, kuriomis disponuojate patys ir kurias jums gali pasiūlyti kiti žmonės. Regis, mokėdami ne tik duoti, bet ir imti, praplėsite savo pasaulio ribas.

Antrąja savaitės dieną Saulė jau bus Vėžio ženkle, paversdama jus tikru savo krašto ir savo aplinkos kūdikiu. Būkite arčiau savų, arčiau gamtos, kuri jus sustiprins ir įkvėps naujiems darbams, padės užmegzti reikalingus ryšius ir pasidalyti savo mintimis.

Savaitės viduryje norėdami gerai papramogauti, palengvinsite savo piniginę, o savaitgalį, gavę vertingų pamokymų, pagerinsite savo autoritetą tarp atžalų, sporte, pramogų ar kūrybos srityse.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitė prasidės pilnatimi, kuri parodys, kurios iniciatyvos duoda vaisių, o kurios ne. Jei atsiras entuziastų, kurie suabejoję jūsų tikslų patikimumu, išsakys kelias kritiškas pastabas, neatstumkite jų. Regis, tai padės rasti naujų sprendimo būdų, suteiks motyvacijos santykiams ir suaktyvins socialinį gyvenimą.

Pasibaigus pirmajai savaitės dienai, Saulė pereis į Vėžio ženklą. Tai laikas, kai jums svarbiausia suprasti tikrąsias vertybes ir integruoti jas į savo gyvenimą. Savaitės viduryje bus daug kalbų apie namus ir su šeimos nariais, tačiau dalis taip ir liks kalbomis.

Savaitgalį jūsų šeimos finansiniai sprendimai gali padėti perkelti jūsų šeimos gyvenimą į kitą etapą ar šį tą patobulinti jūsų namuose.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šią savaitę pradės pilnatis Šaulio ženkle, parodydama jums galimybes ir ribas jūsų darbo vietoje, buityje ar dėl jūsų savijautos. Jei kolegos taps jūsų griežčiausiais kritikais, žers kategoriškų pastabų dėl jūsų mitybos ar gyvenimo būdo įpročių, būkite tikri, kad visa tai – jūsų labui. Ir už tai padėkokite.

Antradienį Saulė pradės kelionę jūsų ženklu, primindama, kad jūs tampate tais, į kuriuos kreipiamasi pagalbos, į kuriuos linkstama ir kuriais besąlygiškai tikima.

Savaitės viduryje išplepėję tai, ką norėsite nutylėti, kodėl taip pasielgėte – atsakymo nerasite. Savaitės pabaigoje savo partnerių paskatinti, užtikrinsite savo ryšių, pažinčių, žinių įgijimo kokybę.

Saulėti ir ryškūs rožių sodai (37 nuotr.)
+31

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią savaitę pradėsite turėdami daugiau priežasčių kūrybai, pramogoms ir rungtyniavimui. Dalis iš jūsų bus apdovanoti už dalyvavimą komandinėse rungtyse. Ir nors pilnatis ugnies ženkle padės linksmintis ir kurti, reikės susitaikyti su jums suteiktomis ribomis, nesitikint iš kitų to, ko jie neketina suteikti.

Antradienį Saulė pereis į gretimą Vėžio ženklą, primindama, kad jums derėtų pasirūpinti savo vidiniu pasauliu, jį fiziškai ir dvasiškai apvalant, o visiems – švęsti trumpiausią naktį, ieškant paparčio žiedo.

Savaitės viduryje netils kalbos, žadinančios materialias viltis jūsų komandoje ar draugų grupėje. Kažin ar kam nors bus iš to kokios naudos. Savaitgalį apsvarstykite, kokias permainas verta įdiegti darbo vietoje ar dienotvarkėje, siekiant užtikrinti gausą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitė prasidės pilnatimi Šaulio ženkle, parodydama, kurie jūsų karjeros tikslai neverti dėmesio ir kaip jie, užuot padėję, trukdo jūsų privačiam gyvenimui. Išgirdę ne visuomet malonias šeimos narių rekomendacijas, galėsite gerokai efektyviau siekti savo tikslų. Tokiu būdu ten, kur vienos durys užsitrenks, atsidarys kitos.

Antroji savaitės diena prasidės Saulei viešint rūpestingojo Vėžio ženkle. Jums šis prasidėjęs laikotarpis - tai savirealizacijos komandoje ir tarp bičiulių laikas.

Savaitės viduryje stebėkite, ar jūsų pažadai darbdaviams nėra didesni nei galite juo įvykdyti. Savaitės pabaigoje galite ryžtis svarbiems sprendimams dėl jūsų atžalų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši savaitė prasidės pilnatimi Šaulio ženkle, kuri parodys jūsų bendravimo, mokymosi ar dalijimosi informacija spragas. Kažkas jums neatskleis informacijos, o kažkas primins, jog kai ko nežinote. Tai girdėdami, būkite pasiruošę išgirsti tiesą, nes ji jums atvers tas galimybes, apie kurias net nesvajojote.

Antrąją savaitės dieną Saulė pereis į Vėžio ženklą, suteikdama jums stiprybės ir galimybių pasirūpinti savo statusu. Savaitės viduryje diskusijos tikėjimo, pažiūrų ar įsitikinimų temomis gali atrodyti labai žavios, bet atskleisti ne tik teigiamų aspektų.

Savaitgalį galite suprasti, kad subrendote reikalingoms permainoms namuose, kurios gali padėti išspręsti įsisenėjusius galvosūkius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šios savaitės pradžioje dėl pilnaties Šaulio ženkle pastebėsite visas jūsų savivertės spragas. Ir jei neuždirbate pakankamai, neturite to, ko reikia, esate nevertinami, tai gera priežastis atrasti naujų kelių, panaudoti nepakankamai panaudotus gabumus ar pakoreguoti savo taupymo ir išlaidų būdus.

Antradienį Saulė bus giminingame vandens ženkle, užpildydama jus optimistiškesnėmis nuotaikomis ir suteikdama galimybių pažinti, sužinoti, išmokti ir aplankyti. Savaitei įpusėjus, pokalbiuose su draugais ar kolegomis viena kita paslaptis paspruks į viešumą.

Savaitės pabaigoje atidžiau analizuodami informaciją ar išmokdami naujų dalykų, sustiprinsite savo ryšius su draugais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitę pradės pilnatis jūsų ženkle, primenanti, ką padarėte ir ko ne dėl savo asmenybės. Kliūtys jūsų asmeninei charizmai stiprinti gali būti pačių elgesys ar nuostatos, išryškėsiančios pokalbių metu. Neverta ieškoti pasiteisinimo namuose ar paguodos tarp šeimos narių, nes viskas jūsų rankose.

Antradienį Saulė įsikurs Vėžio ženkle ir tai bus ženklas, kad metai pasiekė piką. Prieš išsiruošdami į paparčio žiedo paieškas, meskite šalin nepasitikėjimą ir kitą nereikalingą mantą, kad pagaliau įsileistumėte įsisiūbuojančią vasarą į savo gyvenimą.

Savaitės viduryje lengvai perlenksite lazdą, dalindamiesi savo karjeros tikslais. Savaitgalį jūsų vertybių pertvarkos, atvers jums neaprėpiamas galimybių erdves.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ši savaitė jums prasidės atrandant naujas vidines galimybes. Tam gali tekti pažvelgti vienatvei į akis, įbristi į nemalonius prisiminimus ar net išsilaižyti kai kurias savo žaizdas, o pasikalbėjus su kolegomis, sužinoti apie save tai, ko nenorėjote žinoti. Netrukus suprasite tai, kad be to – nė iš vietos.

Antradienį Saulė pradės kelionę jūsų partnerystės sritimi, padėdama jums atsiskleisti santykiuose su antrąja puse ar kitu žmogumi. Prieš išsiruošdami surasti artimą sielą paparčio žiedo paieškoms, turėsite dar neperlenkti lazdos, pamokslaudami kolegoms.

O savaitgalį jūsų autoritetas išaugs iki dangaus, jei peržiūrėsite kelis savo asmeninius prioritetus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pirmąją savaitės dieną įvyks pilnatis Šaulio ženkle, kuri skatins jus atrasti naujas žemes ryšiuose su draugais ar bendražygiais. Ir nors būsite ne kartą nuleisti ant žemės, jūsų dosnumas suignoruotas, o jūs išmušti iš vėžių, neges tikėjimas, kad viskas, ką sumanėte savo komandoje – įgyvendinama.

Antradienį Saulė įsikurs Vėžio ženkle, atnešdama jums daugiau kasdienių užduočių ir saviraiškos rūpinantis kolegomis, buitimi, sveikata ir gerai atliktu darbu. Saulėgrįžos dienomis bus daug pažadų, skatinančių rizikingiems veiksmams, bet taip pat sustiprinantiems jūsų kūrybines galias.

Savaitgalį galite atrasti sprendimų senoms finansinėms, intymioms ar bendro turto problemos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitės pradžioje pilnatis jūsų karjeros srityje jums labai rimta priežastis pasižiūrėti į savo profesinius ar kitus gyvenimo tikslus. Tam teks, atmetus įsivaizdavimus, netikras nuojautas, priklausomybes ir baimes, nuoširdžiai pasikalbėti su šeimos nariais ar vadovais, nebijant išgirsti to, kas bado akis.

Saulė antradienį pereis į vandens ženklą, atnešdama į jūsų gyvenimą daugiau priežasčių patirti motinystės ar tėvystės džiaugsmą, geriau save išreikšti sporte, kūryboje ar laisvalaikio leidimo srityse.

Regis, savaitės viduryje namuose skambės ne tik vaikų juokas, bet ir iki išnaktų nesibaigiantys pokalbiai, o savaitgalį įvykdytos pertvarkos jūsų draugiškuose ryšiuose pagausins socialinio bendravimo galimybes ir ryšius.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau