Savaitės dienų magija

Zodiako ženklai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Septyni yra magiškas skaičius, kuris mūsų gyvenime dažnai kartojasi. Savaitė turi septynias dienas, taip pat yra septynios pagrindinės planetos, kurios lemia mūsų gyvenimą. Jos pasižymi skirtinga energija ir kiekviena jų globoja vieną savaitės dieną. Sužinokite, kada ko geriau imtis.

Septynios planetos ir jų įtaka žmogui

Populiariai kalbėdami apie horoskopus, galvoje visada turime žmogaus ženklą pagal Saulės padėtį tam tikrame ženkle. Bet retas kuris žino, kad tai nors ir pagrindinis, tačiau ne viską lemiantis veiksnys. Be Saulės, mūsų gyvenimą labiausiai kontroliuoja dar šeši dangaus kūnai: Mėnulis, Merkurijus, Marsas, Venera, Jupiteris ir Saturnas. Septyni yra magiškas skaičius. Teigiama, kad šios septynios planetos valdo septynias savaitės dienas, per kurias buvo sukurtas pasaulis. Kiekviena jų pasižymi savita energija ir tai išmanydami galime gerokai palengvinti savo gyvenimą, padaryti jį ramesnį, džiaugsmingesnį, mažiau dramatišką ir nenuspėjamą.

Teigiama, kad šios septynios planetos valdo septynias savaitės dienas, per kurias buvo sukurtas pasaulis.

Planetų įtaka savaitės dienoms

PirmadienisMėnulio (Vėžio valdovas) diena. Ji kaprizinga ir nerami, permaininga kaip pats Mėnulis. Šią dieną geriau nesiimti jokių svarbių darbų, užsiimkite namų ruoša, tvarkymu, nes Mėnulis susijęs su moteriškumu, šeima.

Antradienis Marso (Avino ir Skorpiono planeta) diena. Ji aktyvi ir energinga, kaip ir pati Marso planeta. Imkitės iniciatyvos, tačiau stenkitės neįsivelti į konfliktus, kurie šiandien gali kilti bendraujant su karingai nusiteikusiais žmonėmis.

Trečiadienis Merkurijaus (Dvynių ir Mergelės globėjas) dina, kurią labiausiai tinka bendrauti. Tačiau ji gali būti nerami, permaininga. Šią dieną gerai priimama informacija, palanku tartis, derėtis, leistis į komandiruotes, išryškėja komunikabilumas, gudrumas, apsukrumas.

Ketvirtadienis Jupiterio (Šaulio valdovas), išminties ir tikėjimo savimi diena. Būkite geranoriški kitiems, sąžiningi ir teisingi, laimingų galimybių laikas. Verta užmegzti naujas pažintis.

Penktadienis Veneros (Jaučio ir Svarstyklių globėja) diena. Ji kūrybinga, tinkamas laikas romantiškiems susitikimams, kai labai stiprios emocijos. Nepasiduokite aistroms, tačiau tai puikus laikas meilei, santuokai kurti, taikai ir susitaikymui.

Šeštadienis Saturno (Ožiaragio valdovas) diena. Ji labai paslaptinga, tai atsiskyrimų ir pažinimo laikas. Apmąstykite įvykius, įvertinkite prabėgusią savaitę, stenkitės labiau pažinti save. Tinka medituoti, melstis.

Sekmadienis Saulės (Liūto valdovas) diena. Ji aktyvi, tinkama reikštis visuomenėje. Apgalvokite, ko naujo galėtumėte imtis, kurkite, džiaukitės gyvenimu, būkite tarp žmonių.

Kiekviena planeta – vis kita pamoka

Kiekvienas dangaus kūnas astrologijoje atstovauja tam tikrai energijai,

sričiai. Kiekviename žmoguje pasireiškia visų šių planetų energijos. Pagal tai, ar jos reiškiasi harmoningai, ar ne, galime nustatyti planetos poveikį mums. Gerai tai, kad žinodami savo silpnąsias vietas, tam tikrais ritualais ir praktikomis galime šį poveikį harmonizuoti, tobulėti kaip asmenybės ir į savo gyvenimą pritraukti daugiau pozityvių dalykų.

Saulė atskleidžia žmogaus dvasios lygį, atsako už laimės pojūtį. Kad būtume laimingi, turime mokytis duoti ir dalytis su kitais.

Mėnulis yra moteriškos energijos planeta, kuri atsako už mūsų emocijas, intuiciją. Jei jaučiatės laimingi, nepaisydami išorinių aplinkybių, patiriate ramybę, dėkingumą visam kam, mokate kontroliuoti savo emocijas, jūsų Mėnulis yra harmoningas. Jei taip nėra, harmonizuoti jį galite medituodami, itin atidžiai kontroliuodami savo kalbą, mėgaudamiesi vandens procedūromis. Ypač gerai visa tai daryti pirmadieniais, Mėnulio dieną.

Merkurijus reiškiasi intelektine energija ir nervų veikla. Jei jūsų Merkurijus yra harmoningas, mokėsite gražiai kalbėti, rašysite gražius laiškus, jums seksis bendrauti su žmonėmis, galite atrodyti jaunesni, nei iš tikrųjų esate. Suprantate, kad visa, kas jums atsitinka, yra pamokos, o žmonės, kuriuos sutinkate – jūsų mokytojai. Jei šios planetos reiškimąsi norėtumėte pagerinti, turėtumėte stengtis į viską žvelgti labiau su humoru, ugdyti oratorinius gebėjimus, daugiau klausyti, nei kalbėti bei prireikus labai sąmoningai pasisakyti.

Marsas / Fotolia nuotr.

Marsas – vyriška planeta, savo energija panaši į Saulę. Žmogui suteikia pasitikėjimo savimi, energijos siekti tikslus. Jei Marsas harmoningas, žmogus yra drąsus silpnesniųjų gynėjas, išsiskiriantis stipria valia, praktiškumu, gebantis įgyvendinti drąsiausias idėjas. Jei taip nėra, o jūs esate labiau linkę į konfliktus, Marsą harmonizuokite, stiprindami savo organizmą sportuodami, ugdydami fizinę jėgą, ištvermę, mokykitės būti drąsūs, aktyvūs, energingi, laikykitės disciplinos, gerbkite jums patarnaujančius žmones.

Venera – moteriškos energijos, meilės ir grožio planeta. Kaip Venera veikia mūsų gyvenimą, galime suprasti iš to, ar mokame kurti grožį aplink save ir jį vertinti, ar gebame save ir kitus priimti tokius, kokie yra, ar sugebame mylėti. Šią planetą harmonizuoti padeda gražūs daiktai, gėlės. Mokykitės mylėti ir gerbti kitus, būti ištikimi, aukokite.

Tyliai, niekam nesigirdami, aukokite, stenkitės suvokti, kad visi esame lygūs, optimistiškiau žvelkite į pasaulį

Jupiteris – kūrybos ir skleidimosi planeta. Harmoningai ši planeta reiškiasi, kai žmogus turi tvirtus įsitikinimus, yra optimistiškas, geba pakankamai uždirbti. Norėdami jos reiškimąsi padaryti harmoningesnį, tyliai, niekam nesigirdami, aukokite, stenkitės suvokti, kad visi esame lygūs, optimistiškiau žvelkite į pasaulį.

Saturnas – rūsčiausia planeta, kuri dažnai suteikia skausmo, atneša nelaimes. Tačiau astrologai pataria ją vertinti kaip didžiausią mokytoją, nes paprastai tik patyrę nesėkmę ar didelę nelaimę suprantame daugelį svarbių dalykų, pradedame išmintingiau viską vertinti. Taigi Saturnas moko disciplinos, asketizmo, rimtumo, kantrybės, neprisirišti. Kuo žmogus yra egoistiškesnis, tuo stipriau jo gyvenime reikšis Saturnas. Jei mokate vertinti kiekvieną savo gyvenimo akimirką, esate išmintingi ir kuklūs, Saturnas jums kels mažiausiai problemų.

Skaitykite daugiau