Savaiminio įdegio kremo privalumai ir trūkumai

Moteris. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-22 14:45
Net ir atvėsus orams, išlieka noras džiaugtis vasariškai įdegusia oda. Deja, vasara jau praėjo, todėl po megztuku slepiame aristokratiškai baltą kūną. Puikus problemos sprendimas tiems, kurie ilgisi įdegio, – savaiminio įdegio kremas. Net rudenį ši prekė būna itin geidžiama ir tikrai reikalinga, ypač nenorint odos deginti po nekokybiškomis soliariumų lempomis.

Nors kartais manoma, kad netikras įdegis nėra pats geriausias pasirinkimas, iš tiesų, išsirinkus kokybišką kremą ar losjoną, tikrai neprašausite. Jus įtikins paprasti savaiminio įdegio kremo privalumai, kurie yra žinomi kiekvienam, mėgstančiam puikuotis dailiai  įdegusiu kūnu.

Taip pat skaitykite: Šaliname plaukelius: 5 patarimai, kad ilgiau džiaugtumėtės glotniomis kojomis

Įdegio galimybės. Didžiausias savaiminio įdegio kremo privalumas – įdegio atspalvių įvairovė. Pagal tai, kokį kremą pasirinksite, galite įgauti skirtingą įdegio atspalvį – nuo švelniai įrudusios iki šokoladinės rudos.

Atgaiva odai. Dažniausiai netikras užpurškiamas įdegis bei soliariumų lempos smarkiai išdžiovina odą, ji atrodo nuvargusi. Net ir ruda ji neatrodo graži ir sveika. Tuo tarpu savaiminio įdegio kremas odą maitina ir suteikia jai blizgesio bei natūraliai sveikos išvaizdos.

Labiausiai bijoma „zebriuko efekto“, kai netiksliai ištepus kremą, galite veidrodyje pastebėti dryžius ar dėmes.

Odos apsauga. Turbūt žinote, jog saulės spinduliai, su kuriais susiduriame ne tik pavasarį, bet ir rudenį, ir kuriais taip visi džiaugiamės, iš tiesų yra patys pavojingiausi. Būtent šiuo laiku patartina naudoti papildomą apsaugą – kremą nuo saulės, nes kitu atveju galite pakenkti odai ir savijautai. Todėl rudenį savaiminio įdegio kremas – puikiausias pasirinkimas.

Net ir pasižymėdami itin geromis savybėmis ir paprastai naudojami, savaiminio įdegio kremai visgi turi ir šiek tiek trūkumų. Dažniausiai šių kremų merginos ir moterys vengia todėl, kad neapdairiai padengus kūną kremu, jis tepa drabužius. Be to, toks įdegis nusiplauna greičiau nei išblunka soliariumo efektas. Tačiau labiausiai bijoma „zebriuko efekto“, kai netiksliai ištepus kremą, galite veidrodyje pastebėti dryžius ar dėmes.

Taip pat skaitykite: Konsultuoja kosmetologė: depiliacijos būdai – kurį pasirinkti?

Kad to išvengtumėte, geriausia laikytis tam tikrų taisyklių.

• Labai svarbu atminti, kad kremas pasidengs ant kūno lygiai tuomet, kai jį tepsite ant nušveistos ir švarios odos. Visuomet, prieš naudodami savaiminio įdegio kremą, nusidepiliuokite, nuplaukite ir nusausinkite kūną, tuomet jis lengviau įsigers ir po kūną pasklis lygiai.

• Be to, naudinga žinoti, kad kremui reikia laiko išdžiūti. Dėmių ant drabužių išvengti lengva, jei vos tik pasitepę kremu, nelėksite pro duris, o palauksite apie 15–20 minučių. Per šį laiką kremas įsigers, galėsite apsirengti ir išvengti dėmių ant drabužių.

• Tačiau svarbiausia taisyklė – naudoti jums tinkantį kremą. Geriausia jį rinktis pagal savo odos tipą. Kaip tai žinoti? Užsukę į interneto parduotuvę, nesidrovėkite pasiteirauti konsultanto, koks kremas tiks būtent jums.


Šaltinis – grožio enciklopedija „Beauty Print“.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai