Sausakimšame Kastyčio Kerbedžio koncerte Trakuose tarp žiūrovų – ir Jazzu su Donatu Ivanausku

Kastytis Kerbedis ir Jazzu su Donatu Ivanausku / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-30 21:29
Antradienio vakarą Trakų pilies kieme Kastytis Kerbedis surengė savo solinį koncertą. Įspūdingą dainininko pasirodymą stebėjo sausakimša minia jo gerbėjų – visi bilietai į koncertą buvo išpirkti.

Koncertą sudarė dvi dalys: pradžioje skambėjo kelių pastarųjų metų kūryba, naujausios dainos, o antroji dalis buvo skirta tiems, kad lig šiol svaigsta nuo jo senųjų gerųjų hitų.

„Su kai kuriomis dainomis Trakuose jau norėčiau atsisveikinti“, – teigė K.Kerbedis.

Jo vasaros koncertų programoje skambėjo ir jo didžiausi hitai: „Dėl Tavęs galiu“, „Pienių vynas“, „Sakale, lėk“, „Mano meile, žinok“ ir daugybė kitų publikos mylimų kūrinių. Tiesa, hito „Sustok, traukiny“ gerbėjai taip ir neišgirdo. Dainininkas sakė, kad šią dainą jau laikas užrakinti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tarp atlikėjo gerbėjų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą. Čia buvo galima sutikti „Naktinę personą“ Arą Vėberį, į koncertą atvykusi su drauge, K.Kerbedžio dukterėčia Martyna, laidų vedėją Nemirą Pumprickaitę ir prodiuserį Audrių Giržadą, verslininką Valdą Petreikį, muzikos vadybininką Laurą Lučiūną, choreografą Gytį Ivanauską, „Patrulį“ Algirdą Radzevičių su žmona Milisandrą ir daugelį kitų (žiūrėkite fotogaleriją).

Renginio nepraleido ir ištikima Kastyčio gerbėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Į koncertą ją atlydėjo širdies draugas Donatas Ivanauskas. Sveikindama K.Kerbedį ji visų akivaizdoje įteikė jam kardelių puokštę.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Trys dešimtmečiai neblėstančios šlovės scenoje, milijonai perklausų „Youtube“ platformoje, minia ištikimų gerbėjų. Neprilygstamo talento dainininkas Kastytis Kerbedis, nepaisant visų savo ugningo charakterio sukeltų vėtrų, Lietuvos populiariosios muzikos scenoje tebestovi tvirtas kaip uola.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Todėl antradienį Trakų pilyje vykęs koncertas sulaukė milžiniško susidomėjimo, bilietai iššluoti, nebeliko ne tik sėdimų vietų, bet ir stovimų. Drauge su K.Kerbedžiu scenoje pasirodė ir seniai kartu koncertavęs gitaristas Tomas Varnagiris.

„Asmeninis telefonas raudonavo, deja, niekuo nebegaliu padėti – bilietų nebėra jokių. Ką dabar padarysi? Nebent dar koncertų!“ – jam būdinga maniera nusijuokė Kastytis ir atskleidė, kad iš tiesų tai įvyks jau po kelių mėnesių.

Lapkričio 5 dieną K.Kerbedis su grupe koncertuos didžiausioje Lietuvos salėje – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nėra kito tokio atlikėjo, kuris lietuviams, dar gyvenusiems po geležine uždanga, būtų atstojęs ir Prince‘ą, ir Eltoną Johną, ir Boy George‘ą. Kastytis Kerbedis visuomet buvo aukščiausio lygio atlikėjas, žvaigždė.

„Šį kartą mano nuotaika – labai įdomi. Jau vien dėl to, kad visa tai vyksta ypatingoje vietoje, tikrų tikriausioje Lietuvos širdyje. Nėra ką ir kalbėti, kad tai – didelė garbė ir atsakomybė, – šypsodamasis sako K.Kerbedis. – Iš to didžiulio ažiotažo supratau, kad visiems lietuviams Trakų pilis yra labai brangus objektas, o ir ne kiekvienas gauna teisę ten rengti koncertus. Vertinu pasitikėjimą manimi ir pačios vietos svarbą, o taip pat esu dėkingas savo direktoratui už paskatinimą. Kita vertus, kas nenorėtų klausytis manęs soliniame koncerte, tas nei į Trakų pilį važiuotų, nei į Mėnulį skristų…“, – pasakojo K.Kerbedis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai