Saulius Urbonavičius-Samas scenoje pasirodė be drabužių

Saulius Urbonavičius-Samas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 14:35
Neatsargiai mestelėtas pažadas grupei, BIX lyderiui Sauliui Urbonavičiui-Samui kainavo drabužius. Pažadėjęs repetuoti nuogas, jei pavyktų išparduoti pirminiame salės plane numatytą kiekį bilietų į grupės trisdešimtmečiui skirtą koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje, Samas buvo priverstas į sceną lipti „kaip mama pagimdė“.

Numatytas kiekis bilietų į BIX koncertą #XXX buvo iššluoti, tad šiandien buvo pradėti pardavinėti papildomi.

Paklaustas ar iš tiesų gimė su BIX ženklu, Samas sakė negalįs to nei patvirtinti, nei paneigti. „Ženklas tokioje vietoje, kad pačiam pamatyti sunku, tad negaliu tiksliai pasakyti, kada jis atsirado – tik gimus, ar šiandien, fotografui pajuokavus“, - jau apsirengęs svarstė BIX lyderis.

BIX trisdešimtmečio koncertas Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks šiandien, lapkričio 16 d.

Jubiliejiniame koncerte skambės geriausi BIX kūriniai, tokie kaip „Kas iš to“, „Tarp Europos ir Honkongo“, „Himalajai“, „La Bomba“, „Musė“, „Atverk duris“ ir kiti. Be to, gerbėjai čia turės galimybę įsigyti unikalų BIX paketą, kurį sudaro visi 7 grupės išleisti ir iš naujo perleisti albumai: „Akli kariai“, „La Bomba“, „Doozgle“, „7“, „Žiurkių miestas“, „WOR‘S“ ir „BIX-RAY“.

Prieš rampų šviesoms apšviečiant senuosius, „kietuosius“ BIX‘us, scenoje pasirodys specialiai šiam koncertui susibūręs projektas „Nirvaa-na“. Kaip senais laikais, prieš vakaro karalių – BIX‘ų – pasirodymą scenoje skambės kultinės JAV roko grupės „Nirvana“ dainos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai